Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim yumurtlamadan cok kısa bi sure basladi hassasiyet. Dokununca acıyor onun haricinde bi belirtim yok dunden beri akıntım var bir de. Bat 17 Aralık. Gebelik testi yapmaya korkuyorum negatif cikcak diye hem bide erken diye. Dedim bu sabah ovulasyon testi yapayım hamileysem koyu cikar. T cizgisi beyaz cikti nerdeyse gorunmuyor bugun dedim hamile degilim heralde. Ama tabi daha var bata o yuzden cok da umutsuz degilim. Reglim geçerse yapcam artik gebelik testini oncesinde yapmicam.

Bende korkuyorum ama bir tane kaset testi denedim negatif erken gebelik testi deneyeceğim sabah erkenden bakalım inşallah orada çıkar

İnşallah sende çıkar da bana da umut olursun. Haber verir misin
Maalesef çıkmadı ilk önce kaset testi yaptım sabah erken de erken gebelik testi yaptım maalesef silikte olsa çıkmadı bat 16 Aralık akşam gidip bir kan vereyim diyorum göğüs hassasiyetim devam ediyor çünkü bakalım inşallah kanda çıkar.

Allah hayırlısıyla gönlüne gore versin canim

Acele etme bence canım aynı durumdayız benimde negatif çıktı adet günün geçmesini bekle

Son durum ne yenilediniz mi testisi

Kızlar merhaba
Sat 5 kasımdı. Döngümün 22 ve 23.gününde lekelenme gördüm. Çok çok az kahverengi bi lekeydi. Önce adet oluyorum sandım ama devamı gelmedi. Daha önce yumurtlamada da leke gördüğüm için yumurtladığımı düşündüm. Bat 7 aralıktı olmadım. Leke geldiği zaman yumurtlamış olsam bile 3 4 gün önce adet olmalıydım. 1 haftadır meme uçlarım çok acıyor iğne batıyor gibi hissediyorum
Eşim azospermi tedavisi görüyor o yüzden gebelik beklentimiz yok ama neden böyle olabilir sizce

Canım hiç test yapmadınmi

Bı kaset test yap canım belli olmaz belki de vardır bebiş

Bı kaset test yap canım belli olmaz belki de vardır bebiş
1 hafta daha olmazsam yaparım belki zaten varsa perşembe 6 hafta oluyor belirti verir diye düşündüm artık şu an sadece göğüs ucu hassasiyetim var arada da kasık batması ama adet belirtisi de olabilir tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…