Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Aman tutmasin. Benim cuma aksami tuttu dün oglen kendme gelebildim. ilac da icmedim hamile olabilirim diye mahvoldum. kafami sıktım olmadı, viks surdum olmadı. yapmadığım şey kalmadı allah dermansız dert vermesin ama biz bu migrenle nasıl başa çıkacağız Soul?

yok canım ağrı enfeksiyon olmaz herhalde
yani bacaktaki ağrı ne gibi bi enfeksiyon belirtisi olabilir ki
hiç duymadım ben
üzülme ama
bacak ağrısı kasım ayı topiğinde bi arkadaşa olmuştu hamile kalmıştı ordan beri bacaklarıma da dikkat ediyorum
ama dediğim gibi belirtilere bakma
onlar çoğu zaman yanıltıcıymış

ben de ne yapacağımı bilmiyorum
inan ağrı girdiğinde şu başımı kesin sevabına dediğim çok oluyor
ilaç içmesem de geçmiyor
kafama salatalık kabuğu koyuyorum bi faydası oluyo mu bilmiyorum ama yine de rahatlıyorum

iyi yapıyorsun canım boşver zayıflamayamı çalışıyorsun sen?

yok kız zayıflamaya çalışmıyorum sadece hayal ediyorum zayıflasam tam süper olacak diyeama becereniyorum.ben pek takmıyorum aslında sadece bebiş olsun diye uğraşıyoruz ya onun için bi zararı olmasın diye istiyorum azıcık zayıflamayı...

Eskiden kadınlar patates bağlar yatarmış babannem de dahil olmak üzere Ben bir daha sefer Allah korusun ama tutarsa deneyeceğim. bir bildikleri vcardır heralde eskilerin. Ama Allah düsmanimin basina vermesin çoook zor bir rahatsızlık.

patatesi de deniyorum canım ne elime geçerse
İnşallah tutmaz hiç
berbat bir şey

bacak degil ya kasik agrisi demedi mi??

soğuk su dolu bir şişe alna koyunca rahatlatıyor.yazın buz torbası da olur.maksat gevşeyen damarları sıkıştırmak.koç burcuyum ben ve tanıdığım ne kaa koç varsa hepimiz migrenliyiz.koç burcu başla ilgili sorun yaşarmış en çok,yüzünde yara izi olabilirmiş.ki benim de kaşımda var.neredeyse burçlara inanacağım.

deeceyle oturan sabırlı kalkar
denedim oldu
siz de deneyin

sabredin dedim sabrettiler yaptım olacak

bu arada ben ufak ufak kaçıyım kızlar .mesaim bitmek üzere.6-7 arası da sporum var..kendinize iyi bakınn akşam görüşmek üzere..öpüldünüz

Ben de çıkıyorum hanımlar. herkese iyi akşamlarrrr.

bende istiyorum aslında tedavi öncesi ama havalar yüzünden insan biyere kıpırdayamıyor

hehehe
benim de yanağımda yara izi var Allahtan çok belirgin değil
evet canım başla ilgili rahatsızlıklar yaşarlarmış
yoksa saçların da kıvırcık mı
evet dersen inanıcam burçlara

kizlar yeni bisey cikti bilmiyorum duydunuzmu
bebegin cinsiyetini ögrenmek icin artik sadece 2 ay bekleyip eczaneden test alip bebegin cinsiyetini ögrenebilirmisiz

daha neler cikacak bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…