Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canım yeni gördüm ben..o ağrılar bende de vardı ama ben sporda zorlamaya bağlıyordum

gıcık oldum haa kaç saattir giremedim.soulfly yazmıştım sana idrarınla ilgili gitmemiş galiba.az içiyosan su artır miktarını tekrar gözlemle canımcım.

Canım pek su içemiyorum ben
yani genel durumum bu
içmesem de açık renk oluyodu
iki saattir bi litre su içtim bakalım ne renk çıkçak

ben de 2 aydır spora gidiyorum..boğazımı da kessem tam süper olucak..aslında güzel gidiyodum da annemin aşuresi olayı bozdu

valla cicim sen en azından spor yapıyomuşsun ama bende o da hak getire tek yaptığım okulda öğrencilerimle müzikli dans yani o da öğretme amaçlı...acaba apaçi dansına mı başlasam yahu:111:

Canım pek su içemiyorum ben
yani genel durumum bu
içmesem de açık renk oluyodu
iki saattir bi litre su içtim bakalım ne renk çıkçak

kullanılan ilaçlar da etkiliyor rengi,mesela folik asit:) bence renk gebelikte değişmiyor,ilaç değiştiriyor.ve koku da aynı,sadece hamileliğin etkisiyle daha kötü geliyor.bir de su içmeye zorla kendini,hamile kadınsın,vücudun ihtayacı var!:)))

Son düzenleme:

enfeksiyon olmasin...:26:

valla cicim sen en azından spor yapıyomuşsun ama bende o da hak getire tek yaptığım okulda öğrencilerimle müzikli dans yani o da öğretme amaçlı...acaba apaçi dansına mı başlasam yahu:111:

hareket harekettir boşver evlendikten sonra 3-4 kg aldım da baktım gidişat kötü bebiş olmadan azıcık dorma giriyim dedim ama nerdee

kullanılan ilaçlar da etkiliyor rengi,mesela folik asit:) bence renk gebelikte değişmiyor,ilaç değiştiriyor.ve koku da aynı,sadece hamileliğin etkisiyle daha kötü geliyor.

ya folik asiti bi kere içtim hep unuttum:26:
dur aklıma gelmişken içeyim yine

celine85 az kaldıııııııııııııııı
nasılsın

selammm ben geldimmm okuya okuya bi hal oldum geçmişi ne çok konuşmuşsunuz ayollll valla çok az kaldı canım 1 güncük bugün 27. günüm çok meraklanıyorum bugün yine bana hamilemisin sen dediler yaaa üfffff biri ablam msn den konuştuk göğüslerin kocaman olmuş hamilemisin sen dedi tabii yoooooo dedim bide misafirlikte eşimin teyzesi hamilemisin sen karnın çok şiş dedi bende yok kalın giyindim hem benim adet öncesi şişer öyle dedim yaaaa öffff kendim zaten yetiyorum kendime bide bçyle sordularmı ne diyeceğimi bilemiyorum yaaa

ya kızlar ilaç diyince sedase aklıma geldi :26: ben yazın saçımda egzamamsı bşi olmuştu dr merhemimsi bşiler verdi sürdüm geçti..sonra da bi vitamin verdi saçlarım güçlensin diye tamamen bitkisel.şimdi ben 2 aydır hem onu hem de folik asitimi içiyorum acaba bu meretler mi benim reglimi etkiliyo da olmuyorum ben :26: bu 2.ay çünkü gecikişinde :85:

hareket harekettir boşver evlendikten sonra 3-4 kg aldım da baktım gidişat kötü bebiş olmadan azıcık dorma giriyim dedim ama nerdee

bende tombul gelin oldum bari tombul hamile olmayayım diye girmiştim rejime ama...malesefff...
tombulluk benim alın yazım

ya folik asiti bi kere içtim hep unuttum:26:
dur aklıma gelmişken içeyim yine

folik plus mı aldın?folik plus günde 3 tane içilecek,unutuyorsan hepsini aynı anda da içebilirsin sakıncası yok.dr.lar genelde onu öneriyor.o bende kabızlıktan da öte bir durum yarattı bu defaki gebelikte elevit verdi dr,onda da folik var,vitamin kompleksi.o da kabız yaptı.şimdi dr ilacı değiştirdi.devlet ödemediği için(ithal bir ilaç)37 lira bayılıp probiyotikli vitamin kompleksi aldım.ama kabızlığa çare oldu.

Son düzenleme:

canim benimde adetimin 27. günü ama belli olmaz bugünde gelebilir genelde 27. 28. ve 29. günlerde geliyor bakalim hayirlisi

Bak canım benim kimyasal gebelikte teyzemin bi arkadaşı bana gelmişti
sen hamile misin dedi ben de yooo dedim
yüzünde bi farklılık var dedii
işte o ay da kimyasal oldu
ay hadi inşallah bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…