Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ben kaçıyorum kızlarr,,,yarın görüşürüz ,yine gelin tamam mıı,,,yarın rengim belli olacakkkk

Hanimlar gunaydin,

Herkese iyi haftalar, calisanlara hayirli isler dilerim. Kizlar ayin 9'u yumurtlama gunumdu, bebek olmasi icin gerek herseyi yaptik Simdi cumartesiden beri beyaz bir akintim oluyor. Sizce hamileysem bu akinti bu kadar erken baslar mi? Ya da sizce ben hamile miyim diye sorsam daha mantikli galiba...

Hanimlar gunaydin,

Herkese iyi haftalar, calisanlara hayirli isler dilerim. Kizlar ayin 9'u yumurtlama gunumdu, bebek olmasi icin gerek herseyi yaptik Simdi cumartesiden beri beyaz bir akintim oluyor. Sizce hamileysem bu akinti bu kadar erken baslar mi? Ya da sizce ben hamile miyim diye sorsam daha mantikli galiba...

canım gunaydın..bana biraz erken gibi geldi bilmiyorum ama her gün bişi öğreniyoruz zira

canım gunaydın..bana biraz erken gibi geldi bilmiyorum ama her gün bişi öğreniyoruz zira

Bana da erken geliyor ama Deece, benim içimde bir his var, hani hissedilir derler ya. Daha onceki aylarda boyle birsey olmamisti hic. Yani yumurtlama ile regl donemi arasi hic akintim olmazdi, kupkuru ourdu. Simdi boyle olunca acaba dedim kendi kendime, size de danisayim dedim. Neyse beklemekten bsaka care yok. Sen ne durumdasin?

inşallah canım ya inşallah hamilesindir...
ben dün evde test yaptım tek çizgi çıktı,ama hala regl olmadım..sanırım kafayı taktıkça geciktirdim kendim..bekliyorum gelsin hemen başlıcam çalışmalara

Dün kaçıncı günündü ki deece? acaba erken mi yaptin? Neyse hamile degilsen bile diger ay insallah olursun.

Günaydın kızlarrrrrrrrrrr

O akıntı yumurtlamadan hemen sonra bende de başladı
hatta herkese soruyordum adetten önce akıntı olur mu diye
beyaz çok sıvı bi akıntı ama çamaşırıma pek bulaşmıyo sadece vajinam ıslak bir de peçeteye geliyor

günaydın canıım m

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…