Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

normalde 36.2 falan olması lazım ortalama öyle oluyomuş genelde... bende iyiyim canım yaa.. bu aydan pek umutlu değilim işte daha öncede demiştim ya ama belli olmaz tabi kısmet

Böyle umutlu olmayınca stressiz oluyo insan belki tutmuştur kısmet
İnşallah tutmuştur
Günümün geçmesini beklicektim bu ay test yapmak için
Vazgeçtim 2-3 gün kala beni kimse tutamaz kan testi yaptırırım :KK9:

İnşallah tutmuştur

Ve insallah da pozitif cikar sonucunuz. Hani olurdu ya lisede veya orta okulda kesin dusuk alicam sinavdan derdim ben, pat hemen yuksek gelirdi o sinavin notu. Dedigim gibi insallah dilegin gercek olur ve hamilesindir.

Ve insallah da pozitif cikar sonucunuz. Hani olurdu ya lisede veya orta okulda kesin dusuk alicam sinavdan derdim ben, pat hemen yuksek gelirdi o sinavin notu. Dedigim gibi insallah dilegin gercek olur ve hamilesindir.
Ay inşallah teşekkür ederim iyi dileklerin için
Umarım senin de bebişin göbüşüne yerleşmiştir
bakalım dört beş gün sonra belli olur artık herhalde
gelir yazarım buraya da

Ay inşallah teşekkür ederim iyi dileklerin için
Umarım senin de bebişin göbüşüne yerleşmiştir
bakalım dört beş gün sonra belli olur artık herhalde
gelir yazarım buraya da

Henuz benim yazmama cok var ama olursa ben de yazarim :) Sizden iyi sinyaller aldim ama var galiba :)

İnşallah tutmuştur

aynı ben:KK52::KK52::KK52: bende öyle kararlar alıyorum kendi çapımda ama malesef bekleyemiyor insan helede belirtiler varsa yaptır kız ben arkandayım senin:KK61: bakma sen deece'e onda nasıl bir sabır varsa maşallah:KK66:

Henuz benim yazmama cok var ama olursa ben de yazarim :) Sizden iyi sinyaller aldim ama var galiba :)

Ay benim sinyaller dillere destan
Biraz önce eşim aradı
günlük belirti raporu için aradım diyor :KK9:
Bende işte şu kadar kasık şu kadar göüs batması yaşadım diyorum
Allahım şimdi makara yapıyoruz ama inş ayın 18inde de böyle güleriz

Geçen akşam evde deli gibi seviniyordum yaşasın belim ağrıyor diyeeee :KK9:

aynı ben:KK52::KK52::KK52: bende öyle kararlar alıyorum kendi çapımda ama malesef bekleyemiyor insan helede belirtiler varsa yaptır kız ben arkandayım senin:KK61: bakma sen deece'e onda nasıl bir sabır varsa maşallah:KK66:

hahahah alemsiniz kızlar yaw :KK1:..yapın siz ben de sizin arkanızdayım :KK9::KK9:

Evet ya öldürdü beni sabrıyla
ben çatlarım valla ismimle müsemma herhalde
esranın sanırım daha hızlı daha çabuk gibi bir anlamı da varmış
Ay biraz önce göğüs batması yaşadım bi sevinç bi sevinç sorma
Biz zaten senle aynı gibiyiz
sen de öğretmendin sanırım
ne öğretmenisin canım

Son düzenleme:
celine85 15 aralığa az kaldı
en son dayanamıyorum test yapçam diyordun
dayanabiliyor musun
yoksa test yaptın mı

Evet ya öldürdü beni sabrıyla
ben çatlarım valla ismimle müsemma herhalde
esranın sanırım daha hızlı daha çabuk gibi bir anlamı da varmış
Ay biraz önce göğüs batması yaşadım bi sevinç bi sevinç sorma
Biz zaten senle aynı gibiyiz
sen de öğretmendin sanırım
ne öğretmenisin canım

evet canım bende öğretmenim ingilizce öğretmeniyim. sen??

slm kızlar ben geldim nabersiniz souftly canım bende senin gibi sabırsızm ya nasıl dayanıcaz bilmiyorum eşim pazartesiyi bekle diyo test için ben olmaz yarın yapıcam diyorum sedase yazmıştı göğüsleri koltukaltına doğru ağrıyodu benimde aynı öyle vedee dünden beri damar çıktı iki göğsümde birden ayyyy çok heyecanlıyım ya inşallah hamişizdir kızlar:KK49:

slm kızlar ben geldim nabersiniz souftly canım bende senin gibi sabırsızm ya nasıl dayanıcaz bilmiyorum eşim pazartesiyi bekle diyo test için ben olmaz yarın yapıcam diyorum sedase yazmıştı göğüsleri koltukaltına doğru ağrıyodu benimde aynı öyle vedee dünden beri damar çıktı iki göğsümde birden ayyyy çok heyecanlıyım ya inşallah hamişizdir kızlar:KK49:
aman aman aynı ben bende de damar ve batma var
benim eşimde izin vermiyo erken testleri
hatta aralarıma el koydu ama kıyıya köşeye sakladıklarım yeter bana :KK9:
Valla canım bence yap
nasılsa negatif çıkınca inanmıyorsun erken daha dyorsun
en azından ben öyle diyorum :)

inşallah canım ya valla haberleriniz gelsede liste hamilelerle dolsa biraz bomboş kaldı valla

X