Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

insallah ama bu sefer pazartesiyi bekliyorum.
bisiy sormak istiyorum ben 3 aralıkta adetten 5 gün önce dayanamayıp kan testi yaptım 0,5 cıktı yani olumsuz. ondan sonra moralim bozuldu acaba stresten mi olmuyorum. yoksa erkenmi test yaptım bilemedim. bu konuda bi fikri olan varmı?

insallah ama bu sefer pazartesiyi bekliyorum.
bisiy sormak istiyorum ben 3 aralıkta adetten 5 gün önce dayanamayıp kan testi yaptım 0,5 cıktı yani olumsuz. ondan sonra moralim bozuldu acaba stresten mi olmuyorum. yoksa erkenmi test yaptım bilemedim. bu konuda bi fikri olan varmı?

canım benim ablamda adetten sonraki ilk ilişkide hamiş oldu,,,bende öylede denedim bakalım nolcak,seninde bittiyse adetin deneyinn

bende pazartesiye kadar olmazsam test yapacammm,,,bence erken testten çıkmamış olabilir

canım benim ablamda adetten sonraki ilk ilişkide hamiş oldu,,,bende öylede denedim bakalım nolcak,seninde bittiyse adetin deneyinn

şimdi daha bir heveslendim
bugün bitiyor canım,hatta adet bitimi gelen çikolata rengi akıntıya geçti şu anda.
O normal herhalde degil mi?yani sizlerdede adet bitimi oluyor mu?
Bugün denerim artık,o ihtimali de kaçırmayım.

Bende oluyor canım
İnşallah tutar seninde
Ben de bu ay adet bitiminden hemen sonra başladım
beliritilerim de var gibi gibi
bakalım hayırlısı hakkımızda

evet canım koyu kahve bende de oluyorr,,,ve son 6. günde bitiyoo benim,,,

Adetten sonra mi yapicam, 15. gun mu yapicam diye dusunmektense neden ovulasyon testi kullanip isi garantiye almiyosunuz hanimlar? Bu test pozitifi osterince ertesi gunu iliski yasadiginiz zaman sansinizi arttirmis oluyosunuz hatta bu sitede bununşla ilgili topic de var. bence arastirin, kullanin. oyle pahali bir yontem de degil. Testler ayni gebelik testi gibi idrarla yapiliyor.

benim de öyle başlar ve öyle biter..bu ay hamile değilsem eğer ben de adetim bittikten sonra hemen başlıcam ve çok sıkı çalışıcam içerisi temizleniyo ya heralde ondan kolay kalınıyo heralde :90:

iyi günler ben bir birşey sorcaktım.tarihini tam olarak hatırlamıyorum ama 2 hafta falan once koyu bır akıntım oldu.bugun ıse 1 hafta oldu adet olmadım.pazar günü test yaptım negatif çıktı yalnız kasıklarımda hasta olcak gıbı bır hıs,çok sık olmasada bel ağrısı,göğüs uçlarında arı ve şişme var.deneyımlerınızden yararlanmak ıstedım.sizce nedir budurum?şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için...

evet canım koyu kahve bende de oluyorr,,,ve son 6. günde bitiyoo benim,,,
anladım canım sağolun,korkardım hep çikolata kistinin belirtisimi diye.
o renk ya tam da.bakalım bugün başlayalım çalışmalara.
Allah en kısa sürede kavuştursun bizi bebişlerimize.
şimdilik çıkıyorum kızlar.
Kendinize çok iyi bakın,akşam görüşürüz

bu ay olmazsa birdahaki ay alcam

tekrar test yap yeniyse çıkmamış olabilir

Bende oluyor canım
İnşallah tutar seninde
Ben de bu ay adet bitiminden hemen sonra başladım
beliritilerim de var gibi gibi
bakalım hayırlısı hakkımızda

canım inşallah hamilesindir ki bence öylesin... yazdıklarınızı okudum baksana bütün belirtiler var sende hayırlısı inşallah... birde ateşini ölçsene yanlış bilmiyorsam hamileysen ateşin herzamankinden biraz daha yüksek çıkarmış...

İnşallah be canım
Psikolojik mi diye düşünüyorum bazen
bazen de hayır değil hamileyim ben diyorum
bi de pek duygusalım her şeye ağlıyorum hem de hıçkıra hıçkıra
Ateşimi ölçerim de hiç bilmiyorum normalde kaç hiç ölçmedim o yüzden yüksek mi değil mi anlayamam sanırım
ama yüksek değil herhalde öyle olsa hissederim sanırım
eğer bu ay da olmazsa ara vericem zaten
eğer hamile değilsem de bu kadar belirti yaşıyorsam psikoljik olarak biraz toparlanmam lazım gelir

Sen nasılsın bu arada
Nasıl gidiyor

normalde 36.2 falan olması lazım ortalama öyle oluyomuş genelde... bende iyiyim canım yaa.. bu aydan pek umutlu değilim işte daha öncede demiştim ya ama belli olmaz tabi kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…