Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ben geldimmm sonuç 110.8 doktor kem küm etti kesin değil falan diye
halt etmiş o doktor,ayol ben 25'le başladım.pazartesi günü sağlık ocağında kan ver,300'ü geçtiyse tamamdır:)))rabbim kucağında görmeyi nasip etsin.
kayınpederin napıyo (taktım adama )

deeeecesiiiiiii çok güldüm,allah da seni güldürsün!

ben geldimmm
sağlıkocağını aradık test yapmıyoz dedi ama siz yinede gelin dedi yarın gitçem bakalım nolcak

kızlaaaar selam herkse ben 2 ocakta adet olacak olmama rağmen aralıkta çift çizgii gördümmmmm:)az önc test yaptım ıkı dk ıcınde ıkıncı cızgı ılk cızgı kadar olmasada belırdı,gunlerdır kasıklarım fena halde ağrıyordu dayanamadım tst yaptım ,ama nedense emın olamadım yarın sabah ıdrarımla tekrar tes yapıcam,yanılma ıhtımlaı olabılırmı bu tstlerın?
bu arada allah ısteyen herkese versın

pozitifin yanılması yok denecek kadar az.hayırlı olsun.

hadi hayırlı olsun zaten hemen hemen bütün belirtiler vardı sende... darısı başımıza artık

çok teşekkurlr sedase bunu duydugma sevındım ,yinede acaba dedim cunku adetime 3 gun var daha çok şaşırdım allah isteyen herkese nasip etsin
yok tatlım,ben 7 gün kala görmüştüm :)))döllenmeye bağlı galiba.allah tamamına erdirsin,kucağına almak da nasip olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…