Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlar çok uykum geldi benim..bugun berbat bi gündü malum..yatayım ben artık olur mu? öptüm hepinizi ,kuzucuğu ayrı öptüm :KK54:
tatlı ruyalaaaaar:KK3::KK3::KK3:

ben meyvemi soyup geleyim:))) iple çekiyorum meyve saatimi.yemek olmasın ama meyvesiz asla derken,şimdi o bile şeker yüzünden taneyle ya:63::KK59:gerçi bebek iyi olsun da ben yememeye bile razıyım.

ya bizimde internet gitti zaten ne zaman fırsatım olsa ya site bakımda oluyo ya da internet gidiyo uyuz oldum yine... esra, ebru, zehra derken noluyo böyle yaa nazar ettiler nazar

romantik başlangıcın sonunda misafiri kovmuş resmen:))) zehraaaa bu sana gelsin:KK60::KK60:
evet canım o tam benlikmiş yahuuu:KK60:
dinsizin hakkından imansız gelırmısss nasıl çemkirdi aliye:KK60::KK60::KK60:
ağzı büzüşsün hasbanın nolcek birde ben çemileeee deilim diye bağırıyo uyuzz:63::KK22:
dün esra dedi bir süre yokum diye, malum zehranın kayınvalidesi geliyor, bir de ebru dedi yokum bir süre özleyin beni,unutmayın...içime oturdu resmen:KK59:
evet canım ya benimde aklım ebruda kaldı umarım sadece kafasını toplamak için çıkmıştır başka sebep yoktur:KK70:
ben meyvemi soyup geleyim:))) iple çekiyorum meyve saatimi.yemek olmasın ama meyvesiz asla derken,şimdi o bile şeker yüzünden taneyle ya:63::KK59:gerçi bebek iyi olsun da ben yememeye bile razıyım.
ay canım ya kıyamam sana ama yinede öyle deme ya doğum yapıncada yiyebilirsin inşallah:KK71:
ya bizimde internet gitti zaten ne zaman fırsatım olsa ya site bakımda oluyo ya da internet gidiyo uyuz oldum yine... esra, ebru, zehra derken noluyo böyle yaa nazar ettiler nazar

evet ya nazar edenlerin gözleri çıksın inşallah neyse ben kayınvalidemler ne zaman giderse ozaman gelecemde diğer kızları merak ediyorum ya inşallah onlarda gelirler:KK4:buarada ben sizsiz napacam ya pufff eşime bizim kızlar deyip duruyodum o bile alıştı öyle dememe:KK9:

sen iste canımmmm
ya dizi izliyodum hala etkısındeyımmm ay deli ediyo benı valla:KK47::KK47:
sen napıyosun canımmm

seni deli eden ali uyuzu ve carolin hasbası olmasın vallahi ağlamaktan boğazım düğüm düğüm oldu bu diziyi yanlız izlemeyi seviyorum ağlamak daha rahat oluyor kimse yokken ya:KK43:

beş dk da olsa gelirsin sen arada zehracığım be! ne olacak,24 saat nöbet beklemeyeceksin ya başlarında,onlar evlendirme programı neyin izlerlerken:KK52::KK37::KK53:sen bize takılırsın

hepten bırakma bızı arada bişeyler yazz canım ya gıttı herkesss:85::85::85:
ah canım inşallah girebilirim sabah akşam kaynanam kayınbabam yanımda olacaklar onları bırakıpta nasıl gireyim ya ama denerim umarım çünkü aklım sizlerde kalacak orası kesin:KK25:

ah canım inşallah girebilirim sabah akşam kaynanam kayınbabam yanımda olacaklar onları bırakıpta nasıl gireyim ya ama denerim umarım çünkü aklım sizlerde kalacak orası kesin:KK25:

tahmın edebılıyorum canımm bendede var aynı sorunn laf ederler korkusuyla elime bile alamıyorumm:96::96:

beş dk da olsa gelirsin sen arada zehracığım be! ne olacak,24 saat nöbet beklemeyeceksin ya başlarında,onlar evlendirme programı neyin izlerlerken:KK52::KK37::KK53:sen bize takılırsın

evet canım artık öyle yapacağım hatta ne diyeceğimi buldum hehe ehliyet sınavı sonuçları açıklanmışmı ona bir bakayım derim:KK64:ay çok mu fenayım ne:KK37:ay günah olmam dimi kızlar?aman herşeyden korkar oldum yahu nolcek sanki pembe yalan pembeeeee:KK53:

X