Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hadi ordan kuduruklar siziiiiii kocişleriniz nirdeeee adamlara Allah yardım etsin yahuuu[/QUOTE]valla bana yasak! dilime vurdu:)))

Karpuz kestik kar gibi

Kızın gönlü var gibi

Açtım baktım yorganı

Memeleri kar gibi

canlarim ben bir süre aranizda olamicam
turlik canim kusura bakma ama listeyi sana birakiyorum

herkez kendine iyi baksin sizleri özlicemmmm

bütün güzellikler sizinle olsun... Allaha emanet olun

beni unutmayin
ebruuuuuukötü bir şey yok değil mi?

ebru,umarım kısa sürede dönersin.içim gitti öyle unutmayın falan deyince.özleyeceğiz biz seni,çok özletme

kızlar bu arada en tembell anne adayımız zehra gibi gözüküyoo,,,
kız okadar dualar okundu,nasıl çalışamazsın yaaa,,,
bu ay hepimiz hamiş olacaktık haniii
canım elimden geleni yapacağım yaaa inşallah hepimiz en temel anne adayı oluruz canım benim için ha ben ha sizler hiç far yok yani
canlarim ben bir süre aranizda olamicam
turlik canim kusura bakma ama listeyi sana birakiyorum

herkez kendine iyi baksin sizleri özlicemmmm

bütün güzellikler sizinle olsun... Allaha emanet olun

beni unutmayin

kız ebru nereye anacığım 1 hafta 10 gün bende yokum zaten sen nereye yahuuuu

ebru noldu canım...nereye gidiyosun?zaten 2-3 gündür keyfin yoktu senin inşallah kötü bişey yoktur...
beni unutmayın demeler falan...unuturmuyuz biz hiç seni...özleriz hem...gitme kııııızzzzz

ebru noldu canım...nereye gidiyosun?zaten 2-3 gündür keyfin yoktu senin inşallah kötü bişey yoktur...
beni unutmayın demeler falan...unuturmuyuz biz hiç seni...özleriz hem...gitme kııııızzzzz

aynen canım bende sana katılıyorum nereye gidiyosun anacığım özleriz tabiki yaaa hem zaten sinirlerim tepemde sende gidiyorum deyince iyice üzüldüm şimdi yaaaa

bacılar bilgisayarı kociş kapmak üzere ben kaçıyorum...1 saatliğine bye bye...

bacılar bilgisayarı kociş kapmak üzere ben kaçıyorum...1 saatliğine bye bye...

güle güle ,bizimkide birazdan gelir,bilgisayarı kaptımı 10 yada 11 e kadar vermez bana,oyun oynar,,,
gerçi bugün öyle bir geçer zamanki varrr
onu izlerim bende
kızlar topiği boş bırakmayalımm lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

iyi olmaya çalışıyorum işte canım.napim işte.adet oldum ya hala sancım var.çok fenayım

ayy sancılımı oluyoo canım,,,bekarken benimde çok olurdu sancım,,,evlendikten sonra azaldı çok şükürr,,,yoksa dayanılmayacak sancılar oluyodu bende
senin ay sonuna denk gelecek yine beklenmeyen günün ,ayın sonuna kadar iyi dayanıyon yaa,ben meraktan çatlardım,

aynen canım benımde bekarken cok sancım olurdu kendımı resmen yerden yere vururdum evlendıkten sonra çokk azaldı bide benımkı hava yapmazmı sayemde kurtuldun diyeee:86::86::86:

slm kızlar daha adet olmadım..acaba bebiş varmıdır..cok umutluyum..sızce boşmu umutluyum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…