Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hoşgeldin canım...
kayınvalidenler yılbaşı için mi gelicekler?yumurtlaman başladı mı senin?başladıysa hemen başla çalışmalara onlar gelene kadar dıptıs dıptıs dıptıs:97:

yazdıklarını okudum ama anlamadan cvp yazmışım galiba:KK9::KK9::KK9:
ben en iyisi seda nın söylediklerine katılıyım:KK9::KK9::KK9:
sessiz ve derindeeeeeen......

zehracığım,sessiz olursanız sorun çıkmaz. sen zaten hemen duş almazsın,spermler dursun diye.ertesi gün alırsın.bir de şu var:bu durum ayıp değil,oğlan kendi oğulları!öz kocan ya,evlisiniz daha ne? bugünü değerlendir,yarın yol yorgunu olur onlar duymazlar yarını da değerlendir.yıkanmayı sorun yapıyorsan ertesi gün şöyle temizlik falan bir iş çıkar,ne bileyim ya da balık ayıkla,kızartma yap,ayyy ben koktum de gir al abdestini:KK37:
ya canım bilemiyorum çünkü eşim gündüzleri evdeeeeee yani gece yok oyüzdende tam yattı işte siz oturun biz çocuk için gündüz çalışalım diyemeyeceğimize göreee:KK47:
hadi gözün aydın mı diyim ne diyim de...kzım ben sana dedim bir gün bile olsa kaçırma sessiz ve derindennnnn:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ya canım gelsinler başımın üstünde yerleri var ama zamanı değil işte benim açımdan onlarda daha çocuk düşünmüyoruz sanıyorlar kimseye demedik benim anneciğim hariç tabiki:KK37:zaten içime doğuyodu okadar gelin dedik gelmediler zurnanın zırt dediği yerde gelesileri geldiii:KK47:

ya canım bilemiyorum çünkü eşim gündüzleri evdeeeeee yani gece yok oyüzdende tam yattı işte siz oturun biz çocuk için gündüz çalışalım diyemeyeceğimize göreee:KK47:

ya canım gelsinler başımın üstünde yerleri var ama zamanı değil işte benim açımdan onlarda daha çocuk düşünmüyoruz sanıyorlar kimseye demedik benim anneciğim hariç tabiki:KK37:zaten içime doğuyodu okadar gelin dedik gelmediler zurnanın zırt dediği yerde gelesileri geldiii:KK47:

gündüz eşin desin gel bi yanımaaaa ne var? ya da birilerialsın gezdirsin onları:KK37:of be yaaaa:KK50:annen çağırsın bir öğleden sonra.13. gün falan

Son düzenleme:

evet tam gününü bulmuşlar.. anam desen aaa iyi siz işinize bakınmı dicekler kızzz:KK1::KK1::KK1: hadi bakalım bak bu kadar kişi boş geçme diyo sen bizi dinle vazifeni yappp:KK1:

:KK60::KK60:
valla hızına yetişemiyorum...
nette dolaşmaktan kafam olmuş bi dünya msjları okuyup anlamadan cevap yazıyorum:KK9:

karadeniz manileri de türküleri de pek erotik bacım:KK60::KK60:
"Eline aldı sazı

Yar etme bu nazı

Bir şeftali ver bana

Geçireyim bu yazı"
bu ne yaaaaaaa:KK17:

gündüz eşin desin gel bi yanımaaaa ne var? ya da birilerialsın gezdirsin onları:KK37:of be yaaaa:KK50:annen çağırsın bir öğleden sonra.13. gün falan

aaaaaaahhh canım yaramı deşmeeeee gurbetteyim ben gidecek akraba filan yok kapana sıkıştım resmen ya sizleride göremeyeceğim offfff offffffff içim daraldı yaaaaaa:KK58:buarada netede giremem sonra gelin netten çıkmıyor olur adım bizim adamdan saymıyor filan derlerde neme lazım canım onada üzülüyorum sizden 1 hafta 10 gün ayrı kalacam diyeeee:KK43:

kızlar ya 31 ocak evlılık yıl dönümümüzz rabbim nasip etsede en guzell hediyeyı versem eşimee:KK49::KK49:

aaaaaaahhh canım yaramı deşmeeeee gurbetteyim ben gidecek akraba filan yok kapana sıkıştım resmen ya sizleride göremeyeceğim offfff offffffff içim daraldı yaaaaaa:KK58:buarada netede giremem sonra gelin netten çıkmıyor olur adım bizim adamdan saymıyor filan derlerde neme lazım canım onada üzülüyorum sizden 1 hafta 10 gün ayrı kalacam diyeeee:KK43:

vay zehracımmm sıkma canını gelin olmak kolay değil işte napcan ama meraktanda çatlarım he... hayılısı vardır bunda da bir hayır dua falan ederler gönüllerini hoş edersin onun hürmetine bebişin olur napcan iyi tarafından da bakmak lazım....

karyolamın döşeği
çağırın gelsin ayşeyi
eğer ayşe gelmezse
parçalarım döşeği. :KK37:

belkıde vardır bı hayır canım yaaa o telaşede bebek stresı yaşamazsın çabucak geçer zaman sonra bi de bakmışsın çifttt çizgiiii:KK49::KK49:

aaaaaa gülşah kız bu bizim kızlar tam bir alem kuduruklar siziiiiiiiiiiii şeftali incir filan tüvbe tüvbee:KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60: ya valla hep turlikle sedase bizi yoldan çıkardıı :KK60::KK60::KK60: böle erotikk türkülerle zaten yumurtlama dönemındeyız ınsan etkılenıyo ıster ıstemezz:KK76::KK76::KK76:

X