Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ayy sancılımı oluyoo canım,,,bekarken benimde çok olurdu sancım,,,evlendikten sonra azaldı çok şükürr,,,yoksa dayanılmayacak sancılar oluyodu bende
senin ay sonuna denk gelecek yine beklenmeyen günün ,ayın sonuna kadar iyi dayanıyon yaa,ben meraktan çatlardım,:KK51:

canım benim bekarken hasteneden çıkmazdım,her ay iğne yemeye ağrı kesici.yetişemezsem bayılırdım.evlendim il sene hala aynı hiç değişiklik olmadı.ama bu yıl hastanelik olmadım şükür ama hala sancılı ve iki ağrı kesici alıyorum.Eşim artık usandı valla.böyle olduğunu bilseydim almazdım diyor.tabiki şaka ama insan bozuluyor.bide hamile kalamadım ya yine ,biraz moraller bozuk.napalım.

canım benim bekarken hasteneden çıkmazdım,her ay iğne yemeye ağrı kesici.yetişemezsem bayılırdım.evlendim il sene hala aynı hiç değişiklik olmadı.ama bu yıl hastanelik olmadım şükür ama hala sancılı ve iki ağrı kesici alıyorum.Eşim artık usandı valla.böyle olduğunu bilseydim almazdım diyor.tabiki şaka ama insan bozuluyor.bide hamile kalamadım ya yine ,biraz moraller bozuk.napalım.

hayırlısı bebişim,,,napalımm biz elimizden geleni yapıyozz,gerisi Allahın takdirii,,,
inşlhh çok bekletmeden gelir bebişlerimiz,,,:44::44:

ocak ayında gelemesin de onun yerine bebiş gelsin inşallah:KK70:

canım inşallah ama ben bu ay doktora gitmicem artık.ilaçlardan varya kafayı yicem.dehşet uyku,sinir ve stres yaptı bende.işlerime konsantre olmaıyorum.Zaten eşim de dediki boş ver ,yazın karadeniz turuna çıkcaz napcan bebeği dedi.tabi moral veriyor kendine aklınca.genciz falan biraz gezelim diye:)napsın usandı oda canım ya.

hoşbuldum :nazar: iyiyim annmler burdaydı yemekte şimdi gittiler bende oturdum bi bakayım dedim size.. yorulmuşum yaa uykuda çöktü birden yemekten sonra... sizde ne var ne yok

aynı bebişim bizde herşey,ebru ve zehra bi süre uğrayamayacak sadece başka havadiss yokk:KK30::KK19:

Tutmayınca budağı,
Düştüm kırdım ayağı,
Anzer balına benzer,
Eminemin dudağı.

:KK37::KK37::KK37:

isteyin yeter! turlik olaydı atışırdık,öylesi daha zevkli:KK52::KK52:

sen bana bir gül versen
inadı bırakıp sevsen
ölürmüsün be sevgilimmm
azıcık ucundan versenn

naberrr sedacımmm,turlik yok ama kader burda şekerimmm:KK55::KK9:

Tutmayınca budağı,
Düştüm kırdım ayağı,
Anzer balına benzer,
Eminemin dudağı.

:KK37::KK37::KK37:

isteyin yeter! turlik olaydı atışırdık,öylesi daha zevkli:KK52::KK52:

bende rahmetli babaannemden bir dörtlük yazayım bari

Bayram gelmiş neyime
Kan damlar yüreğime
Evvel gülerdik neyse
Şimdi gülek neyime

Tükendi söz
Kalmadı köz
Kalkın gidin siz
Yatacağız biz :KK1::KK1::KK9::KK9:

bende rahmetli babaannemden bir dörtlük yazayım bari

Bayram gelmiş neyime
Kan damlar yüreğime
Evvel gülerdik neyse
Şimdi gülek neyime

Tükendi söz
Kalmadı köz
Kalkın gidin siz
Yatacağız biz :KK1::KK1::KK9::KK9:

romantik başlangıcın sonunda misafiri kovmuş resmen:))) zehraaaa bu sana gelsin:KK60::KK60:

kızlar ya bişe sorcam size.şimdi doktor bana dediki yumurtaların güzel gelişiyor.bu ayda hamile kalmazsan tüplere bakca,bi de eşinden tahlil isteyeceğiz diye.şimdi size bişe sorcam eşim için önereceğiniz bir kür falan var mı ne yedirsem içirsem ben aşkıma:KK17::KK17:Belki öyle olur ne dersiniz kızlar.bilgisi olan var mı?:KK17:

X