Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Ebruuuuuu!!!! Hu huuuuuuuuuu ben duamı bitirdim listeye yaz bitanem..Çok Çok yürekten okudum hepimiz için..Rabbim hepimizin göbüğünü doldursun dualarımız kabul olsun..

Allah kabıl etsin canım inşallah bu ay hamişler listesinde oluruz benim bu ay son deneme nede olsa ümidim yok ama dualara inancım sonsuz inşallah hamile olucazzzzzzzz.

Allah kabıl etsin canım inşallah bu ay hamişler listesinde oluruz benim bu ay son deneme nede olsa ümidim yok ama dualara inancım sonsuz inşallah hamile olucazzzzzzzz.

niye ümidin yokmuş??olmaz öyle şey bunun ilki sonu yokki tatlım tutacaksa sondada tutar..Ümidi kaybetmek yooooook..sakın haa

hu huuuuu ben geldiiiimmmmm!
bu şarkı da benden:
"kalk gidelim de saraylı,
bak dikiz aynam kalaylı,
gel bi gel bi gel koynuma
minderi kendinden yaylı"

niye ümidin yokmuş??olmaz öyle şey bunun ilki sonu yokki tatlım tutacaksa sondada tutar..Ümidi kaybetmek yooooook..sakın haa

çok uzun zaman olmadı belki 6 ay ama gün beklemek bunaldım bide ikide birde soruyorlar 2. ne zaman doğurcaksın doğur bitane daha yaşın geçiyor sanki benim elimde.... allah verirse olur diyorum susuyorlar..hayırlısı nasip canım.. bunalım takılıyorum ama yinede olsun diye uğraşıyorum nasıl bişeyse sağol canımmm.....

hişşşt yok öyle umutsuzluk! hayırlısı olsun, allah tez zamanda versin inşallah.bak benim 5. yılım, neler duydu milletten bu kulaklar! herkes laf olsun diye konuşuyor,kimsenin umrunda değil aslında sadece seni yaralıyorlar!duyma,soran olursa allah verecek bizim elimizde değil de sussunlar!
bu ne kıııııııııı

sorma,dün turlik başlattı:)))ona laf yetiştireyim dedim de gitmiş:))

kızlar ben geldim buarada o sayfalar ne öyle maşallah bakamadımda geçmişevar mı bir gelişme?buarada asıl bunalım takılan benim gamze canım ya yarın kayınvalidemler teşrif ediyorlar ve benim yumurtlama günümün 10.günü yani bu ay benimki kesin yattı kızlar ya kendimden ümidim yok ama sizlerden var

Son düzenleme:

okudum pek ateşli mısralardı sırf hevesimiz gelsin çalışmalar diye dimi siz var ya sizz:

Son düzenleme:
bandıra bandıra ye beni
hiç doyamazsın tadıma
bütün numaralar sende bende
var benim farkıma
kalmasın aklın başka yerde
ne işin var başka yerde
bandıra bandıra ye beni

:92::92::92:

Allah sanda yardım etsin valla ne diyim benim hiç konuşmamam lazımda işte napim kime dicem derdimi anam içimdeki sıkıntıyı atıyorum sanki öyle valla millet konuşuyor işte ne olsun başına gelmeyen bilmez işte inşallah Allah benden önce sana versin inşallah canım.. ocak listesine yazdırdınmı adını naptım bakalım bua ay tutar bakarsın dualrın hürmetine inşaallah ....

hoşgeldin tatlımm:79: aaaa ne konusmustukk kaçırma sakın yumurtlama gunlerını

anam bir cevap yazıyım dedim karıştıdım mesajları alıntının içine yazmışım sedase...

hadi gözün aydın mı diyim ne diyim de...kzım ben sana dedim bir gün bile olsa kaçırma sessiz ve derindennnnn

Son düzenleme:

zehracığım,sessiz olursanız sorun çıkmaz. sen zaten hemen duş almazsın,spermler dursun diye.ertesi gün alırsın.bir de şu var:bu durum ayıp değil,oğlan kendi oğulları!öz kocan ya,evlisiniz daha ne? bugünü değerlendir,yarın yol yorgunu olur onlar duymazlar yarını da değerlendir.yıkanmayı sorun yapıyorsan ertesi gün şöyle temizlik falan bir iş çıkar,ne bileyim ya da balık ayıkla,kızartma yap,ayyy ben koktum de gir al abdestini

şeker kime yazdın kız?
hoşgeldin tatlımm:79: aaaa ne konusmustukk kaçırma sakın yumurtlama gunlerını

ya canım sorma ya dünde eşim sinir etti beni yanıma yaklaştırmadım annesigilde geliyor ilk yılbaşını cümleten kutlarız artık pufffff

hoşgeldin canım...
kayınvalidenler yılbaşı için mi gelicekler?yumurtlaman başladı mı senin?başladıysa hemen başla çalışmalara onlar gelene kadar dıptıs dıptıs dıptıs:97:

bandıra bandıra ye beni
hiç doyamazsın tadıma
bütün numaralar sende bende
var benim farkıma
kalmasın aklın başka yerde
ne işin var başka yerde
bandıra bandıra ye beni

:92::92::92:

Tabancamın kabzası

Trabzon yapısıdır

İki memen arası

Cennetin kapısıdır

şeker kime yazdın kız?

ya canım sorma ya dünde eşim sinir etti beni yanıma yaklaştırmadım annesigilde geliyor ilk yılbaşını cümleten kutlarız artık pufffff

sedase yazdımda bayağı bir karıştırdım ...adamla aranı bozma sonra yumurtlama gününde lazım olacak sen niye sıkıntıya giriyorsun kiyanınızdamı yatacaklar anam tek derdin banyo yapmak oda sorun değil uydur bişey gir allllaallllhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…