Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

cess çok sevındım herseyın yolunda olmasına değerın yukselmısss innşşş kalp atışlarınıda duyarsın canımmm

cesssss kuzum ikiz olsa ne güzel olur yaa değerin süper..inşallah hep öyle uslu dursun bebişşş

ben burdayııııım ama çok uykum var yemekten sonra acayip rehavet bastı...

selam kızlar naber tefriciyeleri okumaya başladım biyer yarına inşallah...bugün dr. gittim kontrole bana primolu kullan 3 ay dedi sonra gel bakalım olmazsa tedaviye başlarız dedi de ben ilacı kullanmak istemiyorum adet geciktirici bir ilaç rahimin incelmesine etkiliymiş ben küretaj oldum zaten incelmiştir incelceği kadar değilmi bu ay bir deneme yaparım olmazsa kullanırım ne dersiniz...

merhaba kizlar..ben dun test yaptim negativ cikti.cok fazla beklentiye girmeden yapmistim,ama negatif sonucu gorunce cook uzuldum
tuhaf bir sekilde,hic adet olacakmisim gibi belirtilerim yok..onceden .adet olmasam bile,olacakmisim gibi agrim olurdu,simdi ise hic agrim yok ve caook hafiften bir mide bulantim var.normalde psikolojik olsa testi yaptiktan sonra gelirdi hemen.niye boyle oldu simdi yaaaa ,anlamadim ben...:26:

1-2 gun daha bekle bakalım, belki de geç döllenme olmuştur ondan çıkmamıştır.

Ebruuuuuu!!!! Hu huuuuuuuuuu ben duamı bitirdim listeye yaz bitanem..Çok Çok yürekten okudum hepimiz için..Rabbim hepimizin göbüğünü doldursun dualarımız kabul olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…