Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canım ben duayı okumayan tüm arkadaşlar biran önce okusunlar diye ortaya yazdım,,, özellikle seni belirterek söylemedim,,,tabii ki rahatsızsan okuyamazsın,,,,bu sorun değil ki paylaştırılır herkese,,,

evet 2.5 yas fark olacak aralarında. benim yegenim kız, ama o da anneye duskun, babasina pek yuz vermiyo, sadece oyun zamani iyi geciniyo babayla, hoplatsın zıplatsın yeter ki. Ama tatlarına doyum olmuyor gecrekten.

Neden miksecikler birsey yazmiyor? herkes geçmişte kayıp mı oldu nedir...Hadi guzel bir muhabbet edelim de pazartesimiz hemen geçsin gitsiiin. kahveler benden, ama ben içmiyoruuum.

günaydınnn canımmm çokkk iyiyimmm çok şükür sonunda bitti adetimm
sen nasılsın, daha doğrusu kızlar sizzzzzzzz nasılsınızzz dün gece kaldım bi başıma kımse yoktu

ohh çok şükür bitti reglin ,,,çalışmalara rahatça başlayabilirsinn
ben iyiyim bebişim nolsun,aynıı işte,,,evet gece kocişimdeydi leptop ,pek giremedimm

Neden miksecikler birsey yazmiyor? herkes geçmişte kayıp mı oldu nedir...Hadi guzel bir muhabbet edelim de pazartesimiz hemen geçsin gitsiiin. kahveler benden, ama ben içmiyoruuum.

Eveeet yaaa geçsin gitsin bu pazaetesi çabuk çabuk muhabbet edelim kızlar..ces tamam ben içerim bi kahve orta olursa sevinirim canım

kızlar ben şimdilik kaçıyorum..işlerim var biraz dışarıda.yemegimi de yiyip gelirim.1den sonra görüşürüzzzz..(kahvemi saklayın)

ohh çok şükür bitti reglin ,,,çalışmalara rahatça başlayabilirsinn
ben iyiyim bebişim nolsun,aynıı işte,,,evet gece kocişimdeydi leptop ,pek giremedimm

evetttt tahmın edebılıyorum canımm benımkıde evde olunca yapısıyo alamıyorum elınden

oooooooofff off ,bebeğe karar verdikten sonra beklemek ne sinir bozucu yaa,ilk aydan ben de nıye bu kadar umutlandıysam eşim de sen hamılesın sen hamılesın dıyo canım benım( daha 6 gunum var adetıme..test alsam cıkar mı acep???

6 gun varsa cikmaz. nomal donemlerinden farkli olarak hissettigin birsey var mi kendinde?

6 gun varsa cikmaz. nomal donemlerinden farkli olarak hissettigin birsey var mi kendinde?

evet ces vaaar,göğüs damarlarım harita gibi görunuyo yemyeşil oldular,ayaklarım fena halde üşüyor demir gibi bunu yanında yanaklarım ateş gıbı normalde adetten 2 gün önce kasık ağrım olurdu bı kac gundur kasık ağrım var yani 9 gun önceden başlamış oldu,idrarım koyu normalde su gibidir çunku gunde 2 lıtre su içerim bu kadar:26:

bişey sorcam şimdi benim bu gün bitti reglim...ovulasyon hesabı mesabı hiç tutmadı şimdi ben napim nasıl bir yol izliyim..hemen bu akşamdan başlimmi çalışmalara bi yardımcı olun bana gün aşırı deniyimmi

normalde cikmayan gogus damarlarinin, gebelikten suphelenilen bir zamanda cikmasi aslinda belirtidir ama umutlandirmak istemem. Istersen, esin de itiraz etmezse, kan testi yaptir. degerin dusuk cikacaktir ama gebelik var mi yok mu gosterir heralde.

gun asiri iliskide bulun ovulasyon hesabi yapmicaksan Ebrucum.

canım ben duayı okumayan tüm arkadaşlar biran önce okusunlar diye ortaya yazdım,,, özellikle seni belirterek söylemedim,,,tabii ki rahatsızsan okuyamazsın,,,,bu sorun değil ki paylaştırılır herkese,,,

Yok canım benim de sözüm sana değildi.
Senin geçmiş olsun dileğine cevap yazarken,
bu arada diye devam ettim.
Öyle anlaman normal.
Enteresan bişey olmuşta dün bu dua muhabbetinde.
Kasıtlı yapılmış bişey.
Ben msjı aldım,yazan da aldı zaten dün.
Konuyu açıp topiğimizi huzursuz etmenin anlamı yok.
Sen üstüne alınma lütfen.
Sen ortaya konuşmuşsun.benim takıldığım şey direkt banaydı.

Geçmiş olsun mutluluk hiç rast gelemedik hep geçmişten okudum hasta olduğunu.Umarım şimdi daha iyisindir.

Günaydın kızlar bu arada
Bir şey sorucam bu ovulasyon testini gün gün karşılaştırmamız gerekir mi?Ben ctesi yaptım silik çizgi vardı ama belirgindi.Akıntım başlamadı diye dün yapmadım.Dün akşam akıntım başlayınca bugün yaptım ctesinden daha silik bir çizgi vardı anlamadım ki ben şimdi.

anladım canım ,,,no problemm o zaman

normalde cikmayan gogus damarlarinin, gebelikten suphelenilen bir zamanda cikmasi aslinda belirtidir ama umutlandirmak istemem. Istersen, esin de itiraz etmezse, kan testi yaptir. degerin dusuk cikacaktir ama gebelik var mi yok mu gosterir heralde.

eşim değil de ben itiraz ederim ancak bu duruma:))) çünkü iğneden çook korkuyorum yaa test işe yaramaz demi,bırazdan dışarı cıkıcam bır test alım da ıkı 3 daha bekleyım ben,ben de umutlanmak istemıyorum ces çınku ılk denememız bu ay genelde gebelık ıhtımalı düşük dıyorlar

Günaydın canım,çok teşekkürler.
Evet denk gelemedik pek.
Antibiyotik kullanıyorum,yanında bir kaç ilaç daha.
Daha iyiyim,en azından idrar sonrası kan durumu kesildi.
ovulasyon testini bende ilk kez bu ay denedim.
Devamlı hafif silik bir çizgi çıkınca 8-9 gün üstüste,
vazgeçtim artık herhalde yumurtlamadım bu ay diye.
Aynı renk olması gerekiyormuş.
Önümüzde ki ay hala bir gelişme olmazsa devam ederim artık.
Sen hangi marka kullanıyordun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…