Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Çok sağol canım,geçicek inşallah.
Bu arada duayı tam okuyamamış olmam sıkıntı yaratmış herhalde.
Ama kimse kusura bakmasın hem üst solunum yolları enfeksiyonu geçiriyorum,
hem de idrar yolları iltihabım için antibiyotik kullanıyorum.
Bunlar bahane olarak algılanmasın,sıkıntım;
çok sık idrara çıkıyor olmam ve akabininde abdest almakla daha çok üşütmem.
ilk defa bu duayı okudum,101 taneyi okuyana kadar da yer yer çok sıkışıp
bitireyim diye wc'ye gitmediğim oldu.
Herneyse sağlıklı olduktan sonra elbette bir kaç saat içinde bitecek bir dua,
101 tane 1 saatte bitmişti.Bu rahatsızlığım olmasa devamıda biterdi.
Cuma bildirdim görülmemiş.Bugün bile okumaya katılmak isteyenler vardı.
Umarım biri alır da biter.
kendi adıma ve diğer bütün duaya katılan arkadaşlarıma Allah kabul etsin diyorum.

b

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261+127..........okudu
2***turlik 202___________12 ocak_______261.................okudu
3***soulfly_eu__________12 ocak_______ 261.................okudu
4***sedase__________________________ 252
5***Kad_er ____________7 ocak _______ 261..................okudu
6***zehra2509__________???????_______ 261.......... .......okudu
7***deece______________??????________270.......... .......okudu
8***mutluluk84__________5 ocak________101..................okudu
9***amtcdm___________12 ocak________ 261.................okudu +33 tane okuyacak
10***sedosumm_________??????________ 261
11***heaven1__________16 ocak_______ 261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________ 261
14***gamzemir_________15 ocak________261
15***smyr_____________10 ocak_______ 261
16***sahgull__________17 ocak________ 211....................okudu
17***ebucubu__________18 ocak_______261
18***aygunes_______________________ 50............. ........okudu
19***gunslinger________?????_________ 261
ada_44______________________________7............. .........okudu

dua ne bir fazla nede bir eksik olmamasi lazim... herkez tam kendisine verilen sayisina göre okusun
duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)
30 aralikta herkez duayi bitirmis olsun

Son düzenleme:
4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261+127..........okudu
2***turlik 202___________12 ocak_______261.................okudu
3***soulfly_eu__________12 ocak_______ 261.................okudu
4***sedase__________________________ 252
5***Kad_er ____________7 ocak _______ 261..................okudu
6***zehra2509__________???????_______ 261.......... .......okudu
7***deece______________??????________270.......... .......okudu
8***mutluluk84__________5 ocak________101..................okudu
9***amtcdm___________12 ocak________ 261.................okudu +33 tane okuyacak
10***sedosumm_________??????________ 261
11***heaven1__________16 ocak_______ 261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________ 261
14***gamzemir_________15 ocak________261
15***sahgull__________17 ocak________ 211....................okudu
16***ebucubu__________18 ocak_______261
17***aygunes_______________________ 50............. ........okudu
18***gunslinger________?????_________ 261
ada_44______________________________7............. .........okudu

dua ne bir fazla nede bir eksik olmamasi lazim... herkez tam kendisine verilen sayisina göre okusun
duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)
30 aralikta herkez duayi bitirmis olsun

Günaydin Turlikciiiim, nasılsın?

Kimse gelemdi henüz foruma. İzmirde trafik bir felaketti,oyle saniyorum ki tum illerimizde aynı problem var bizim kızları yollarında alıkoymuş. hadi hemen gelin de kaynatmaya başlayalııım.

Günaydin Sibelcim, ben de seni merak etme üzereydim, bu kız saatinde gelirdi nerde kaldi dedim kendi kendimeee

hehehsağol canım..ya sabah bi geldim patron benden önce gelmiş şu yapılcak bu yapılcak şöyle olcak...bi esir etti anca gelebildim
naber nasılsın ?

hehehsağol canım..ya sabah bi geldim patron benden önce gelmiş şu yapılcak bu yapılcak şöyle olcak...bi esir etti anca gelebildim
naber nasılsın ?

İyiyim canım sen nasılsın? Bu patronlar yok mu. Sabah benimkilerden biri de dikilmis basima soru soruyo. dur dedim ben makine miyim acayim da bakayim. e iyi o zman sonra geliyim dedim gitti. Hafta sonu da oyle hızla gecti iste. aksam ablam eniste veyegenim vardi, yegenimi soyle kucaklayamadim korkumdan karnima vurur falan diye, belim agriyo dedim ablamlara yanasmadim hic cocuga.

Naber kızlar nasılsınız??? varmı önemli gelişmeler hafta sonu annemlerdeydim hiç giremedim(( ama 100 tane dua okuyabildim 30 aralığa kadar bitiririm..

ablanlar bilmiyomu hamile olduğunu canım??

ablanlar bilmiyomu hamile olduğunu canım??

Daha kimseye soylemedim ki ben Ebrucum. Bir sizler biliyorsunuz bir de esim iste o kadar. korkuyorum, kalp atislarini duymadan kimseye soylemeyecegim. Hatta kalp atislarini da duyunca sadece aileme ve cok yakin arkadaslarima solicem sadece, digerleri kendiliginden duysun ya da gorsun. onceden bir dusuk yasadigim icin, hersey garanti olmadan bir aciklama yapmak istemiyorum.

ah kıyamam..çok seviliyo yeğenler..bi de benim çocugum olunca deliririm heralde....kese görünsün az kaldı söylersin göğsünü gere gere
Naber kızlar nasılsınız??? varmı önemli gelişmeler hafta sonu annemlerdeydim hiç giremedim(( ama 100 tane dua okuyabildim 30 aralığa kadar bitiririm..

valla ben de artık geçmişi okumaktan usandım zira yetişmiyo bi değişiklik yok heralde :44:

Aynen canım çok iyi yapıyosun 3 aydan önce söyleme bende Allah nasip ederde kalırsam asla sölemicem sizden ve eşimden başka kimseye belki birde kendi anneme...

Ay seilmez mi o kadar tatlı ki, daha o da 1.5 yasinda, simarik mi simarik, ana kuzusu bir maymun. cok tatli ama bir sure yanasamayacagim ne yapayim.

Aynen canım çok iyi yapıyosun 3 aydan önce söyleme bende Allah nasip ederde kalırsam asla sölemicem sizden ve eşimden başka kimseye belki birde kendi anneme...

Ama insan dünyaya, herkes duysun ben hamileyim, diye haykirmak istiyor. zor tutuyorum kendimi valla.

benimki de 3,5 yaşındaaa çok datlıdır deecesinin kuzusu...bizimki de anneye çok düşkün..erkek çocukları öyle galiba.. Allah uzun ömürler versin..sizinkilerin yaşı yakın olcak kardeş gibi büyürler ne güzel

evet 2.5 yas fark olacak aralarında. benim yegenim kız, ama o da anneye duskun, babasina pek yuz vermiyo, sadece oyun zamani iyi geciniyo babayla, hoplatsın zıplatsın yeter ki. Ama tatlarına doyum olmuyor gecrekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…