Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hayırlısı olsun ya ,atanırsın sende inşlhh,,,evet çok yorucu bi meslek,gürültüye dayanmak çok zor, Allah sabır versinn,,,:96:

hayırlısı olsun ya ,atanırsın sende inşlhh,,,evet çok yorucu bi meslek,gürültüye dayanmak çok zor, Allah sabır versinn,,,:96:

amin canım amin.bir an önce atanmak istiyorum aslında ama puanım yetersiz yeterli olduğu yerlerde çok uzak ve benim kociş göndermiyo ben de istemiyorum zaten 4 yıl zorunlu hizmet var!!!bu şekilde gittiği yere kadar gitsin bakalım sonunda ne olucak belki parayı bulunca kendi okulumu açarım

insallah canim... eger istiyorsan neden olmasin Allah gönlüne göre versiiinnnn

ayy hadi inşlhh,,,evli olunca istediğin yere gidemiyorsun maalesef,,,mecbur yakınında bir yerde çalışacan,,,

canlarim simdilik öptümmm sizii
ben aksama yine ugrarim insallah
kendinize iyi bakin görüsürüzzz:80::80:

aaaaaaaaaa nerde bu Devlet nerde bu Millet yaaa ilk defa yalnız kaldım yahu akşama gelin bari yaaa:84::84::84:

allahım biyolojik hamilelik değil de psikolojık hamile olucam yaknda bu kadar düşünmekten...........:18:

flük flük flük turlik kuşu geldiiiiiiiiiiiii....
ama kimse yok ya :84::84::84:

canım benım napayımmm dörtgözle adetımın bıtmesını beklıyorumm ama bıtmıyo yaaaaaaaaa deli olcam valla:84::84::84:

aaa canım bugün 6.günün dimi bitmesi lazım benimki dün bitti ama bumm bummlara yarın başlarız artık eşim hastaydı ya kıyamadımcanım hala çok mu yoğun geliyor yaa

aaa canım bugün 6.günün dimi bitmesi lazım benimki dün bitti ama bumm bummlara yarın başlarız artık eşim hastaydı ya kıyamadımcanım hala çok mu yoğun geliyor yaa

evet canım ya 6. gunnn cok yogunda degıl ama normal zaman göre yogun sayılır yani normalde toplam 5 gun surerdı oda son ıkı gun tek tuk suan 6. gunumdeyım ama hala yogun olmasada var anlamadımkı yarında bıtmezse bı dr gıtcem artıkk ay canım benım anlıyorum senı benımkıde gecen ay grıp olmusdu degerlendırememıstık oyuzden dogru durust iyi bakta iyleşsın bıran önce bari

canım gündüzleri evde geceleri çalışıyor şuanda işe gitti hasta hasta gece soğuktan oldu galiba garibim ya elimden geldiği kadar bakıyorum canım napayımbuarada doktora git canım enazından kafanda soru işareti kalmaz benimkide gecikmeli geldi ama herzamanki gibi oldu 2 gün olur 5.gün leke gelir okadar yani yarın 8.güünüm olacak yarın başlamamız lazım:78:buarada ocak ayı beklenmeyen reglin ne zaman canım benmki 19 ocak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…