Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ahhh canım ben atanamadım bi türlü...ücretli çalışıyorum yani ne kaaa ekmek o kaa köfte misali...mesleğimi severek yapıyorum da gerçekten çok yorucu ve yıpratıcı.çocukla ayrı veliyle ayrı uğraşıyosun.ders bitiminde zombi gibi oluyorum.kulaklarım uğulduyo ses gidiyo.bi de üstüne farenjit...ama Allah a çok şükür çalışıyorum ya buna da şükür...

hayırlısı olsun ya ,atanırsın sende inşlhh,,,evet çok yorucu bi meslek,gürültüye dayanmak çok zor, Allah sabır versinn,,,:96:

hayırlısı olsun ya ,atanırsın sende inşlhh,,,evet çok yorucu bi meslek,gürültüye dayanmak çok zor, Allah sabır versinn,,,:96:

amin canım amin.bir an önce atanmak istiyorum aslında ama puanım yetersiz yeterli olduğu yerlerde çok uzak ve benim kociş göndermiyo ben de istemiyorum zaten 4 yıl zorunlu hizmet var!!!bu şekilde gittiği yere kadar gitsin bakalım sonunda ne olucak belki parayı bulunca kendi okulumu açarım:KK66::KK66::KK66:

amin canım amin.bir an önce atanmak istiyorum aslında ama puanım yetersiz yeterli olduğu yerlerde çok uzak ve benim kociş göndermiyo ben de istemiyorum zaten 4 yıl zorunlu hizmet var!!!bu şekilde gittiği yere kadar gitsin bakalım sonunda ne olucak belki parayı bulunca kendi okulumu açarım:KK66::KK66::KK66:

insallah canim... eger istiyorsan neden olmasin Allah gönlüne göre versiiinnnn:KK1:

ayy hadi inşlhh,,,evli olunca istediğin yere gidemiyorsun maalesef,,,mecbur yakınında bir yerde çalışacan,,,:KK55:

canlarim simdilik öptümmm sizii:KK54::KK54:
ben aksama yine ugrarim insallah
kendinize iyi bakin görüsürüzzz:80::80:

aaaaaaaaaa nerde bu Devlet nerde bu Millet yaaa ilk defa yalnız kaldım yahu akşama gelin bari yaaa:84::84::84::KK53::KK53::KK53:

allahım biyolojik hamilelik değil de psikolojık hamile olucam yaknda bu kadar düşünmekten...........:18:

flük flük flük turlik kuşu geldiiiiiiiiiiiii....
ama kimse yok ya :84::84::84:

canım benım napayımmm dörtgözle adetımın bıtmesını beklıyorumm ama bıtmıyo yaaaaaaaaa deli olcam valla:84::84::84:

aaa canım bugün 6.günün dimi bitmesi lazım benimki dün bitti ama bumm bummlara yarın başlarız artık eşim hastaydı ya kıyamadım:KK69:canım hala çok mu yoğun geliyor yaa:KK53:

aaa canım bugün 6.günün dimi bitmesi lazım benimki dün bitti ama bumm bummlara yarın başlarız artık eşim hastaydı ya kıyamadım:KK69:canım hala çok mu yoğun geliyor yaa:KK53:

evet canım ya 6. gunnn cok yogunda degıl ama normal zaman göre yogun sayılır yani normalde toplam 5 gun surerdı oda son ıkı gun tek tuk suan 6. gunumdeyım ama hala yogun olmasada var anlamadımkı yarında bıtmezse bı dr gıtcem artıkk:KK59::KK59: ay canım benım anlıyorum senı benımkıde gecen ay grıp olmusdu degerlendırememıstık oyuzden dogru durust iyi bakta iyleşsın bıran önce bari:KK1::KK1:

evet canım ya 6. gunnn cok yogunda degıl ama normal zaman göre yogun sayılır yani normalde toplam 5 gun surerdı oda son ıkı gun tek tuk suan 6. gunumdeyım ama hala yogun olmasada var anlamadımkı yarında bıtmezse bı dr gıtcem artıkk:KK59::KK59: ay canım benım anlıyorum senı benımkıde gecen ay grıp olmusdu degerlendırememıstık oyuzden dogru durust iyi bakta iyleşsın bıran önce bari:KK1::KK1:

canım gündüzleri evde geceleri çalışıyor şuanda işe gitti hasta hasta gece soğuktan oldu galiba garibim ya elimden geldiği kadar bakıyorum canım napayım:KK59:buarada doktora git canım enazından kafanda soru işareti kalmaz benimkide gecikmeli geldi ama herzamanki gibi oldu 2 gün olur 5.gün leke gelir okadar yani yarın 8.güünüm olacak yarın başlamamız lazım:78:buarada ocak ayı beklenmeyen reglin ne zaman canım benmki 19 ocak...

X