Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bugün adet günüm kızlar ama bende adete daiir en ufak belirti bile yok.akıntım olmalıydı mesela.kasıklarıma sızı giriyor.ama ben birkaç gün önce tst yaptım çıkmadı.değilimdir heralde hamile.belki de adetim geçicek..offf.bilmiyorum ki.ne düşüneceğimi bilemedim.

ayy bende bu defa hepsinde dikemedim ayaklarımı,,,yoruluyorum napayım,sadece öylece uyudumm bazılarında,,,yıkamadımm,,,bakalım bu seferde olmazsa ovalusyon testi yapcam diğer aya,,,yada 1 ay ara verecemmm,,,,
gitmiştir inşlhh yaa,,,

Bende pek dikemiyorum bugn yarım saat diktim ilk defa
Bence dikmesek daha iyi tutacak :KK9:
Ama insanın içi rahat etmiyor

bugün adet günüm kızlar ama bende adete daiir en ufak belirti bile yok.akıntım olmalıydı mesela.kasıklarıma sızı giriyor.ama ben birkaç gün önce tst yaptım çıkmadı.değilimdir heralde hamile.belki de adetim geçicek..offf.bilmiyorum ki.ne düşüneceğimi bilemedim.

kesin çözümm kantesti canımmm inşşş hamilesindirr

Bende pek dikemiyorum bugn yarım saat diktim ilk defa
Bence dikmesek daha iyi tutacak :KK9:
Ama insanın içi rahat etmiyor

ya gecen aylarda bende dıkmıstım 15 dk falan daha fazla duramıyorum zaten olmayıca genede olmuyo yaa kimileride prezervatif yırtık olunca bile hamile kalıyo anlamıyorum valla, hersey vaktı zamaanı gelınce oluyooo rabbım ol dıycek kı olsunnn artık ozel caba sarfetmıycemm sadece duaaaaa rabbimm ol deeeee..........

güzeller ben kaçıyorumm,,,çok açım çok,kahvaltımı yapayım,sonrada temizliğe ve diğer işlerime başlayayım,,,öpüyorum hepiniziiii,,,,:KK16::21::21:

merhaba herkese 2 gündür giremedim işlerim vardı ne var ne yok geçmişide okuyamadım o kadar çok birikmişki saatlerimi alır okumak o yüzden başlamadım bile.. varrmı yeni bir haber kızlar??

merhaba herkese 2 gündür giremedim işlerim vardı ne var ne yok geçmişide okuyamadım o kadar çok birikmişki saatlerimi alır okumak o yüzden başlamadım bile.. varrmı yeni bir haber kızlar??

hoşgeldin canımmm, yok canım hiçbir haber öyle havadan sudan konustukk daha zaten yumurtlama dönemınde kızlar inşşş ocak ayı içinde alıcaz güzell haberleri:KK1::KK1:

hoşgeldin canımmm, yok canım hiçbir haber öyle havadan sudan konustukk daha zaten yumurtlama dönemınde kızlar inşşş ocak ayı içinde alıcaz güzell haberleri:KK1::KK1:

Hoşgeldin canım
Yeni haber yok malesef
Aynıyızzzzz

inşallah ocak ayında hergün yeni ve güzel bir haber alırız bende başladım çalışmalara çok şükür hadi hayırlısı bakalım

esracım sen doktora gidecektin sanırım test yaptıracaktın noldu??

inşallah ocak ayında hergün yeni ve güzel bir haber alırız bende başladım çalışmalara çok şükür hadi hayırlısı bakalım

esracım sen doktora gidecektin sanırım test yaptıracaktın noldu??

Yok canım test yaptırmıcaktım.Doktora gittim sadece kontrol için adetim niye bu kadar az geldi diye.Bir şeyim yokmuş hafif mantar var dedi..Bum bumda da çok acı yapıyorrr :KK43:

Yok canım test yaptırmıcaktım.Doktora gittim sadece kontrol için adetim niye bu kadar az geldi diye.Bir şeyim yokmuş hafif mantar var dedi..Bum bumda da çok acı yapıyorrr :KK43:

geçmiş olsun canım ya neyse allahtan daha önemli bişey çıkmadı korktuğun gibi

X