Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

selam kızlar ben geldimm.. ya geçmişi okuyamadım... varmı güzel haberler... yada bilmem gereken başka bişey???

kizlar bisey sorcam
dün sedanin verdigi sayfada
27 aralikta ovulasyon testi yapma zamani diyor :KK37:galiba:KK37:
bu ne demek oluyor yani simdi ben 27sindemi yoksa 28indemi yumurtlicamm anlama geliyor
27sinde test yapicaksam:KK37::44::44:
eger test yapma zamani diyorsa cnm sen o gun testini yap zaten makine soyluyor ne zaman yumurtlaman olacagini yani orda nasil bilemiyorum ama burda makine sana soyluyor yumutlamanin baslayacagini yumurtlaman baslamadan 2 gun oncesinden baslarsin calismalara tabi gun asiri eger test zamani o gunu gosteriyorsa tahminime gore 48 saat icindede yumurtlaman gerceklesir cnm...

kizlar bisey sorcam
dün sedanin verdigi sayfada
27 aralikta ovulasyon testi yapma zamani diyor :KK37:galiba:KK37:
bu ne demek oluyor yani simdi ben 27sindemi yoksa 28indemi yumurtlicamm anlama geliyor
27sinde test yapicaksam:KK37::44::44:

time to ovulete denen yer yumurtlama günün
A home pregnancy test may work now diyorsa o gebelik testi yapabilirsin evde demek
benim verdiğim siteden bahsediyorsan eğer.Ovulation Calendar - Free to Use bu yani:) ayy hadi 5 dk sonra çıkıyorum ben.bir gidemedim ya:KK52:

eger test yapma zamani diyorsa cnm sen o gun testini yap zaten makine soyluyor ne zaman yumurtlaman olacagini yani orda nasil bilemiyorum ama burda makine sana soyluyor yumutlamanin baslayacagini yumurtlaman baslamadan 2 gun oncesinden baslarsin calismalara tabi gun asiri eger test zamani o gunu gosteriyorsa tahminime gore 48 saat icindede yumurtlaman gerceklesir cnm...

hmm.. tamam canim cok tsk ederim cevabin icin ben test yaptigim gün iliskiye girmicem galiba ondan bir gün sonra girsem daha iyi olur sanirim:44::KK1::KK1:

time to ovulete denen yer yumurtlama günün
A home pregnancy test may work now diyorsa o gebelik testi yapabilirsin evde demek
benim verdiğim siteden bahsediyorsan eğer.Ovulation Calendar - Free to Use bu yani:) ayy hadi 5 dk sonra çıkıyorum ben.bir gidemedim ya:KK52:

evet canim senin verdigin site...
time to ovulete denen yeri diyorum bende... yani o gün test yapcam bir gün sonrada iliskiye gircem sanirim..:26::KK53:
süper bi site cok hosuma gitti ya:KK1::KK1:

heee hatırladım köpek pozisyonu..ama varya hiç pozisyonla mozisyonlada ilgisi yokmuş tatlım bacakları dikmekle falanda ilgisi yokmuş o milyonda bir spermcik zaten işini biliyormuş anlayacağın çok kasıyoruuz çooook....ve yanlış yapıyoruz bence ama nasıl relax olcaz onu bilemiyom işte bu ay bakmiyim dedim yok ovulasyon günüymüş yok bilmemneymiş bakıpta kafama takmıyim dedim..Yok anam olmadı yine baktım yine baktım

he anam işte o pozisyon aman ne bileyim işte bir deneyelim diyorum bende aslında dediğin gibi canım ya çok kasıyoruz ama ben okadar kasmıyorum çünkü ovulasyon testi hiç yapmadım yapmayada niyetim yok birde onu kafaya takamam ebrucum ya çiftti tekti diye aman salıverdim bende reglim yarın bitiyo sonra gelsin ras gele buuum buuumlar:KK60::KK60::KK60:

aaaaa burdaymışın canım azönce yoktun napıyosun nasılsın şeker?:44:turlik sen napıyosun canım ne var ne yok?

X