Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hımmm demek öyle heee kasılmayı sağlıyormuş:81:bende hani konuşmuştuk ya bir pozisyon vardı tövbe tövbeee onuda denicem :KK60::KK60:ama kafaya takmak yokkkkkkk...ya canım rabbim sesini duymuş çok şükür:KK64:

heee hatırladım köpek pozisyonu..ama varya hiç pozisyonla mozisyonlada ilgisi yokmuş tatlım bacakları dikmekle falanda ilgisi yokmuş o milyonda bir spermcik zaten işini biliyormuş anlayacağın çok kasıyoruuz çooook....ve yanlış yapıyoruz bence ama nasıl relax olcaz onu bilemiyom işte bu ay bakmiyim dedim yok ovulasyon günüymüş yok bilmemneymiş bakıpta kafama takmıyim dedim..Yok anam olmadı yine baktım yine baktım

Ebucubu sahgull neden konusmuyosunuz? gecmise mi takılı kaldiniz yoksam?

jeoloji mühendisiyim ben canım :KK53:

saol cescim sana da valla...aaah ahh annemin sözünü dinleseymişim..neymiiiiiş:bir bayan için en güzel meslek öğretmenlik :KK53:

Aynen oyle, ama dersane degl okul öğretmeni olacaksın, yaz tatili, 3 ay hem de maaşlı. Şubat taili 15 gun hem de maaşlı. Rüya gibi. dershane öğretmenleri tamamen konu duşu tabe.

Ben de mimarim bu arada. sen?

slm kizlar ben geldim gecmisi okumaktan kendimi alamadim kizlar ne var ne yok nasilsiniz hayat nasil gidiyor ???

hmm ne güzel çalışıyosunuz en azından bende muhasebeciyim ama çalışmıyorummm eşimm istemiyorr
evdeyım oyuzden:KK50::KK50:

Aynen oyle, ama dersane degl okul öğretmeni olacaksın, yaz tatili, 3 ay hem de maaşlı. Şubat taili 15 gun hem de maaşlı. Rüya gibi. dershane öğretmenleri tamamen konu duşu tabe.

Ben de mimarim bu arada. sen?

aynen canım..bu sene ekimde izne çıktık 8 gün...nası mutlu oldum anlatamam..ooof off:KK37::KK37:

X