Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlarrr idrr testi yapmıştımm adetim 3 gün geçti.ççokk silik çıktı.kan tahlili yaptırdım.hamilelik var ama değer 139 sizce düşük mü bu değer daha yüksek olması gerekmiyor mu

Insallah degerin yukselir ve saglikli bir hamilelik olur. herkesin degeri kendine gore degisiyor, o yuzden endiselenmemeye calis. 2 gun sonra tekrar olcturursun, cin rahatlar yukseliyorsa.

günaydın kızlarrrr

Gunaydin Sibeeeel.

günaydın kızlarrrr

Yumurtlamadigin icin hastalanmamissin galiba, bence baska sebebinn olasındansa boyle bir sebep olması daha iyi. En nihayteinde cogumuzun bazen yumurtlamadigi oluyordur mutlaka. gecmis olsun insallah biran once regl olabilrisin.

Yumurtlamadigin icin hastalanmamissin galiba, bence baska sebebinn olasındansa boyle bir sebep olması daha iyi. En nihayteinde cogumuzun bazen yumurtlamadigi oluyordur mutlaka. gecmis olsun insallah biran once regl olabilrisin.

evet canım öyleymiş..moralim bozuk biraz..inşallah ilk ve son yumurtlamayışım olur.

evet canım öyleymiş..moralim bozuk biraz..inşallah ilk ve son yumurtlamayışım olur.

Aaa dün yoktun ben de yoktum gerçi
Canım sıkma canını ben de her ay yumurtluyorum sanıyordum ama geçen ay kasımda yumurtlamamışım ama ben yine de zamanında adet olmuştum doktora gitmiştim mantar için kadın sordu adetinden sonra kaçıncı günü falan diye yumurta yok ama korkma olur böyle arada dedi.Şimdi ovulasyon kullancam ama korkuyorum ya yumurtlamazsam diye
Doktor ilaç falan verdi mi?

Bir de bir şey sorcam.Hani yumurtlarken yumurta akı kıvamındaki akıntı geliyormuş ya o gelirse de yumurtlama olmayabilir mi acaba

Bence yumurtlama olmayacaksa o akıntı gelmez gibi geliyor bana.

dün girip yazdım buraya ama sen yoktun canım evet.bu ay yumurtlamadığım için olmamışım regl..bir de mantar olmuşum.mantar için fitil,regl düzenlensin diye de duphaston verdi..inşallah hemencecik düzenlenir de bebeğim olur hemennnn..
o akıntı bende hep vardı canım bu ay meğer mantardanmış..yani ben hiç bi belirtiyi anlayamıyorum artık ne nedir... o yüzden saldııııııııııım gitti..

Canım benim bende de mantar vardı ama o ay tedavisini olmuştum yani geçmişti.(Gerçi yine tekrarladı neden olur anlamıyorum çok da dikkat ediyorum oysa ki)Mantar akıntısıyla yumurtlama akıntısı farklı canım yaşadım biliyorum.Mantar akıntısı uzamaz beyazdır kokuludur pütürlüdür.
Hep bu satürnün etkisi hee bir de ekinoks var tabi

İnşallah bu ay ilaca gerek kalmadan yumurtlarsın her şey güzel olur hemen hamile kalıverirsin

tatlım benim de daha önce 1 kez olmuştu fitille geçmişti ama regl olmama engel olmamıştı..ben mantarın engel oldugunu düşünüyorum çünkü hormonların herşeyin vs normal dedi dr..başka bişiden olsa söylerdi dimi..ayrıca benim akıntım kokusuzdu aman ya hala ne diyorum.saldım çayıra mevlam kayıra...
sen naptın son durumun nedir gittin mi dr'a kan testi vs?

Hoşbulduk şekerler..valla geçmişi okuyamadım o zamanda bugünü kaçırıyorum neler kaynattınız bilmiyorum yanii..Dün hiç giremedim çünkü hasta oldum..( şoku atlatamadım hasta oldum resmen oysa 1 gün gecikmişti çok umutlanmıştım yine test bile yapamadan hüsrana uğradım ama bu ay karar verdim bu kadar kendimi dinlemicem salcam gitcek gerçekten yıkım oluyor benim için büyük panik yaşıyorum kahroluyorum...Hastalığım bitince soğan suyuna başlıyorum bu sefer kesin bırakmadan yapcam artık eşimdende fena halde şüphelenmeye başladım onuda keçi boynuzuna başlatcam..önce soğanla içim iyice bir temizlensin sonrada incir kürünü yapcam...

Geçmiş olsun öncelikle. Umutlar bir sonraki aya kalsa da umut umuttur, keşke hemen isteyince olsa ama olmuyo iste maalesef ki. Yumurtaliklarindan bir sikayetinden yoksa bence sogan suyu icme ya, bana cok etkili birseymis gibi geliyor, sanki zarar verebilirmis gibi ne bilim, sadece his bildigimden degil de. Ama yine de sen bilirsin tabi.

tatlım eğer sogan suyu keçiboynuzu vs yaparsan salmış çayıra olmassın ki..yine kafanda olur bebek fikri..bence hiçbşey yapma..ben aklımdan çıkardım sadece korunmadan ilişkiye giricem bundan sonraki bi kaç ay...ya nasip..

Sibel hakli bence de hicbirsey yapmayın (iliski olsun tabe :)). aklindan tamamen cikar. belirti olsa bile yok degildir de. ben oyle yaptim valla. esim sorup duruyodu hamis misin hamis misin diye. ben de yok degilim heralde hicbir degisiklik yok bedenimde diyodum.

Sibel sana bisey sorcam. bu mesaj altinda duran tickerlardann ben de yaptim ama KK forum'a nasil koyuyorsun onu bir anlatir misin bana?

Bugün saat 1de randevum var gidicem.Bakalım inşallah bir şey çıkmaz:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…