Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

yarın dersim geç başlayacak.uykum da eve gelince kaçıyor hep,birazdan yatarım.

hmm.. tamam bende birazdan yatarim belki...
ya alnimda ve yanakta sivilceler cikti cokmu stres yapiyorum ne:18:
yumurtlama günlerimden itibaren adet günüme kadar cok stresli geciyor günlerim ama adet olduktan sonra nedense rahatliyorum

kuzummm ben geldimm biraz gec geldim ama
napiyosun daha uyumadin mi sen???
şimdi ked kafamda yatıyor,ben kanepede uzanmışım,bilgisayar sehpada.koca ev var ve kedi kafamda yatıyor,ben de rahatsız etmemek için kıpırdamıyorumoysa o takmıyor bile,kenara koysam agresif agresif yalanıp uyuyacak yineseninki de manyak mı?

hemde nasil... ya benimki ben uyurken benimle oynamaya calisiyor hep bi türlü uyutmuyor
simdide esimin horlamalarini dinliyor dikkatli dikkatli gözleride iyice acmis ööyle 2 saattir bakiyor

hmm.. tamam bende birazdan yatarim belki...
ya alnimda ve yanakta sivilceler cikti cokmu stres yapiyorum ne:18:
yumurtlama günlerimden itibaren adet günüme kadar cok stresli geciyor günlerim ama adet olduktan sonra nedense rahatliyorum

bir dahaki aya adet olmayıp da rahatlarsın inşallahhhh
ciltte değişiklik hamilelikte de oluyor.ilkinde ben kaymak gibi olmuştum,çok güzeldim,ifadem değişmişti.
şimdi değişiklik yok.bazılarında sivilce oluyormuş ama.

hemde nasil... ya benimki ben uyurken benimle oynamaya calisiyor hep bi türlü uyutmuyor
simdide esimin horlamalarini dinliyor dikkatli dikkatli gözleride iyice acmis ööyle 2 saattir bakiyor
yerim ben o maymunuuu!
benimki de yorganın altına dalıp ayak kemirir! hepsi deli bunların ya!stres yok edici kıllı kurabiyeler!iyi ki varlar:)

insallahhhh....
evet ya onu bende duydum... hatta ciltte kirmizi lekelerde oluyormus

ya varya eger bu ay da olmazsa galiba ben bi süre bebek yapmayi düsünmicem
ara vermek istiyorum cünkü 10 aydir iyice bunaldim artik her ay yumurtlama ve adet günlerini saymaktan acaba oldumu olmadimi demekten adet olunca gözyaslarina bogulmaktan inanki bikkinlik geldi...
eger ocakta hamile kalamazsam dedigim gibi bir süre ara vercem

yerim ben o maymunuuu!
benimki de yorganın altına dalıp ayak kemirir! hepsi deli bunların ya!stres yok edici kıllı kurabiyeler!iyi ki varlar:)

öyle valla onunla oynamak ne bilim yemegini vermek onu uyurken izlemek cok güzel bisey
insana arkadas oluyor evin icinde.... iyiki varlar hakkatende

bir de böyle dene bakalım.bak kim hammile kala aklımdan çıkardığım ay ya da tam umudum yitmişken diyor.bu kadar insan yanılıyor olamaz.
bence şimdiden ara ver,yok öyle bir şey gibi davran,beynini kandır.korunmayın tabii.o arada,beyninden gerçekten çıkart.ve ebru junior teşrif etsin

dimi ama..:)
su 28 araligi atlatayim ondan sonra bitti zaten bebek diye bisey yok bundan sonra
ya beynim bebek düsünmekten baska seye calismaz oldu varya eski hayatima dönmek istiyorum bazen yaa
ne kadar rahat hic birseyi umursamaz akli havalarda bi insandim ben yaa
simdi yine öyle olmak istiyom yoksa kafayi yicem bu gidisle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…