Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Bu arada hanımlar sabah tekrar test yaptırmıştım da. Salı günü öğlen 207 olan değerim bugun 570 nasıl sence sedaaaaa?

gEÇMİŞ OLSUN, ALLAH ŞİFA VERSİN CANIMMM, BAŞKA TOPİGE GEÇ AMA BİZİ DE UNUTMA OLUR MU. BİR DE PKO'LO OLDUGU HALDE BİR SURU HAMİLE VAR BUNU DA UNUTMAAA
evet,umutsuzluk yok.buraya da uğra.bir de sana uygulanan tedaviyi paylaşır mısın?yıllarca ben de uğraştım ya,endokrine gittiğimde dr 3 aydan önce fayda bekleme diye bir ilaç verdi.3.5 ay sonra ilk hamileliğimi yaşadım.endokrinoloji tüm branşları kapsıyor,işleri hormonlar.ve pcos hormon dengesini altüst ediyor.doktoruma duacıyım.

SANA DA MERHABAAAA, NERDE KALDIDIIIIN

kuzummm hosgeldin:KK9::KK9:
nasilsin??

iyiyim kızlar:) malum boş dersteyim:))))
dünden beri kabızlık berbat...hem hemoroid hem çatlak var bende.zonkluyor resmen,oturamıyorum

iyiyim kızlar:) malum boş dersteyim:))))
dünden beri kabızlık berbat...hem hemoroid hem çatlak var bende.zonkluyor resmen,oturamıyorum

ayyyyyyyyyyy çok fenaaaaa, kuru kayisi ye bol bol. Seda sen keseyi gordugunde bhcg kacti hatirliyomusuuun;?

:KK1::KK1::KK1::KK1: kabusum canım ya valla arı görsem yüzümü kapatıyorum ısırcaksa elimi ısrısın da elimde davul gibi oluyor olsun yüzümden iyidir...canım geçmiş olsun inşallah bir caresini bulursun tıp ilerledi kızımda da süt alerjisi var sanırım içince karnı ağrıyor çocuk süt içmesi gereken çağda süt içemiyor çocuk...bixde yakında gidicez bakalım 1 ay geçsin dedi dr. testte göre ilaç vercekmiş...

kücükken benimde süt icince karnim cok agrirdi ama büyüyünce gecti :KK1: sen yinede dedigin gibi bi doktora göster kizini ne olur ne olmaz:)
ya ari böcek gibi seylerden bende cok korkuyorum :KK53:
benim bi polene degil cerezlere karsida alerjim var yaa:KK59: findik fistik badem ha bide havuc ve elmayida yiyemiyorum bogazima cok kötü bi kasinti giriyor ondan sonrada karnima:KK37:
insanin karninda nasil bi kasinti olabilirki diye diyorsundur belki ama gercektende böyle bisey oluyo:KK59:
Allah daha kötü seylerden korusun herkeziii

maşallah kuzuu,çok iyi,çok iyi.sen 4 gün sonrası için bir randevu al:))geliyor minik fasulye:KK66:doktorun kim?

ÇArşambaya aliyim diyorum randevumu.gitmeden once bir test daha yaptiriyim, garantili gideyim. özelden yaziyorum doktorumu bu arada.

ayyyyyyyyyyy çok fenaaaaa, kuru kayisi ye bol bol. Seda sen keseyi gordugunde bhcg kacti hatirliyomusuuun;?

25 cuma
125p.tesi
375çarş.
754cuma
diye çıkmış sonuçlarım,754'ten sonra yaptırdığımda tam değer yoktu,büyük işareti koymuşlar 1000'in yanına.ben de ertesi gün gitmiştim.sanırım 1500'ü çoktan geçmişti,çünkü 4 gün olmuştu 754 göreli.ben çok ufak değerlerle başladım ama.sen 4 gün sonra görürsün allahın izniyle.

canim cok gecmis olsun :KK59:... Allah en kisa zamanda gönlüne göre verir insallah..
ebrucum çok teşekkür ederim.amin hepimizin gönlüne göre versin allah..

gEÇMİŞ OLSUN, ALLAH ŞİFA VERSİN CANIMMM, BAŞKA TOPİGE GEÇ AMA BİZİ DE UNUTMA OLUR MU. BİR DE PKO'LO OLDUGU HALDE BİR SURU HAMİLE VAR BUNU DA UNUTMAAA

ces, çok teşekkür ederim..unutur muyum hiç sizleri,moral verdin sağol..senin de değerlerin çok iyi çıkmış maşallah..umarım hamileliğin de doğumundan da çok rahat geçer :) kendine iyi bak..

QUOcanım, ben de aynı şeyi yaşadım.sana önerim kadın doğumcunun yanı sıra bir de endokrinoloji uzmanına görün.kadın doğumculardan daha çok şey biliyor daha fazla bağlantı kuruyorlar.yıllarca açlık şekeri normal tokluk şekeri normal oyaladılar beni.insülin direncim varmış.endokrincim buldu,tedavimi yaptı ve gebe kaldım.googleda insülin direnci ve pcos diye ararsan çıkar.allah şifa versin,inşallah çabucak gebe kalırsın.

sedacım çok teşekkür ederim..verdiğin bilgiler için de sağol, araştırıcam..sen de bebeğine ve kendine çok dikkat et..

hadi hayırlısı canım allah tamamına erdirsin 2 gün önce dr. gittim küretaj oldum sanlki doğuma hazırlanır gibi işlemler yapılınca bir garip oldum valla o acıyı bile çekmeye razıyım sezeryan olmultum amannn bida istemem demiştim de büyük konuşmamak lazımış allah aratıyor şimdi...

Son düzenleme:
hadi hayırlısı canım allah tamamına erdirsin 2 gün önce dr. gittim küretaj oldum sanlki doğuma hazırlanır gibi işlemler yapılınca bir garip oldum valla o acıyı bile çekmeye razıyım sezeryan olmultum amannn bida istemem demiştim de büyük konuşmamak lazımış allah aratıyor şimdi...
rabbim aratmasın,yardımcın olsun canım benim.

ebrucuğuuum, hani benim dualar dedim,kalanını almak isteyen kişiden ses yoksa ben duamı tamamlamak istiyorum.76'da kaldım.dün o da okuyorsa sayı sapmasın diye okumadım.

X