Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

günaydın canım,çok teşekkür ederim.
Ürolojiye gittim,antibiyotik verdi,efervesan verdi.
antibiyotik bittide efervesan bitmemişti.
ona başladım sabah sabah yeniden.
İnşallah iyi gelir.
ürolog da bi idrar tahlili istedi geçen ay.
İdrar yolları iltihabı dedi.
geçmişti ama tekrar nüksetti.
ya birde burda herşeyi konuşuyoruz diye sormakta mahsur görmüyorum.
Acaba cinsel ilişkiyle alakalı olabilir mi bu?
Geçmişti çünkü,bi şikayetim yoktu.
Son günlerde çalışmalar hızlandı malum.
onun etkisi olabilir mi ki?
Bu arada inşallah ikizdir canım ya ben çok istiyorum ikiz.
Benim kayınvalidem de ikizmiş.
Belki bize de etki eder.

Hiç bilmiyorum alakalı olabilir mi olamaz mı? ama efevesan da etki etmezse ihmal etme hemen tekrar git ya da ara doktorunu. Ikız olmasi mevzuunda da Allah herkese gonlunce versin

günaydın canım,çok teşekkür ederim.
Ürolojiye gittim,antibiyotik verdi,efervesan verdi.
antibiyotik bittide efervesan bitmemişti.
ona başladım sabah sabah yeniden.
İnşallah iyi gelir.
ürolog da bi idrar tahlili istedi geçen ay.
İdrar yolları iltihabı dedi.
geçmişti ama tekrar nüksetti.
ya birde burda herşeyi konuşuyoruz diye sormakta mahsur görmüyorum.
Acaba cinsel ilişkiyle alakalı olabilir mi bu?
Geçmişti çünkü,bi şikayetim yoktu.
Son günlerde çalışmalar hızlandı malum.
onun etkisi olabilir mi ki?
Bu arada inşallah ikizdir canım ya ben çok istiyorum ikiz.
Benim kayınvalidem de ikizmiş.
Belki bize de etki eder.

cinsel iliskiden olabilecegini bende düsünüyorum aslinda cünkü bendede oluyor bazen...
ama siddetli bi sekilde degil...
ikiz olmasini bende cok istiyorumm:KK1:

böyle bi yazi gördüm simdi...

bu enfeksiyonlar en cok cinsel iliski, mantar enfeksiyonlari ve cinsel yolla bulasan hastaliklardan kaynaklanir..:KK53:

cinsel iliskiden olabilecegini bende düsünüyorum aslinda cünkü bendede oluyor bazen...
ama siddetli bi sekilde degil...
ikiz olmasini bende cok istiyorumm:KK1:

ahhh işte ne zor ya kadın olmak:KK59:
evlenmeden önce hiç böyle sıkıntılarım yoktu.
evlendiğimden beri cinsellikle birlikte dertlerimde başladı.
bir ara mantarda olmuştum balayından sonra fitil vermişlerdi
antibiyotik falan,geçmişti.
o geçti derken bu başladı.
o kadar da dikkat ederim temizliğime.
Eşim de sen bu kadar pimpirikli olduğun için seni buluyor bunlar diye beni sinir ediyo.
Sadece son günlerde çalışmalara başladık diye,
yataktan kalkmıyorum,
bir kaç defa da duş almayı sabaha bıraktım.
tutsun diye:18:herşey bebişler için yani.
belki de o durum tetikledi ama
cinsel ilşki sırasında mikroplar daha kolay ve hızlı girerlermiş ya
ona bağlıyorum ben.
Allah kimseye vermesin çok sıkıntılı:2:

ahhh işte ne zor ya kadın olmak:KK59:
evlenmeden önce hiç böyle sıkıntılarım yoktu.
evlendiğimden beri cinsellikle birlikte dertlerimde başladı.
bir ara mantarda olmuştum balayından sonra fitil vermişlerdi
antibiyotik falan,geçmişti.
o geçti derken bu başladı.
o kadar da dikkat ederim temizliğime.
Eşim de sen bu kadar pimpirikli olduğun için seni buluyor bunlar diye beni sinir ediyo.
Sadece son günlerde çalışmalara başladık diye,
yataktan kalkmıyorum,
bir kaç defa da duş almayı sabaha bıraktım.
tutsun diye:18:herşey bebişler için yani.
belki de o durum tetikledi ama
cinsel ilşki sırasında mikroplar daha kolay ve hızlı girerlermiş ya
ona bağlıyorum ben.
Allah kimseye vermesin çok sıkıntılı:2:

ben diyorum zaten bebis bi gelsin hele ozaman sorucam ben ona gününü:KK19:... neler yasiyoruz olsunlar diye:KK31::KK31::KK31:
:KK51:

mutluluk canım geçmil olsun aynı şey benim kardeşimde de aynı rahtsızlık var evlendi daha beter oldu maydonoz suyu içmeden yapamıyordu dr. hep antibitotikle geçiştirdi toz verdiler ama fayda etmedi en son bir üroloji uzmanı ultrasonla muhayene etti idrar yollarında kalınlaşma olmuş ilaç verdi kullan sonra sonda gibi bişeyle camerayla girip temizliyceklermiş ama çok korkuyor oda çok pipiriklidir bu konuda ama yapcak bişey yok sanırım geçmiş olsun bende sadece bir kere oldu gerçekten çok acı veren sıkıntılı bişey oturamıyorsun kalkamıyorsun üf ya cilemiz hep alt tarftan

ikiz olması için galiba arı sütü yada polen kullanılırsa oluyormuş ama emin değilim yumurtayı artıyorlarmış bide incir kürü varya oda yumurta sayısını arttırıyormuş.

polene karsi asiri derecede alerjim var:KK53::KK19:

aman o zaman uzak dur bana dokunmuyorda ama arı soktuğu zaman özellikli yüzümdem tipim kayıyor. bir keresinde küçükken yüzümden ısırdı sabah bir kalktımki gözlerim açılmıyor, gözlerimi aralayıp baktığım da şok geçirdim ileri düzey obezler olurya yüzleri yumuk yumuk aynen öyle 2 gün dışarı çıkamadım en korktuğum şeylerden biri ..

kızlar geçmiş olsun hepinize,özellikle idrar yolları enfeksiyonu berbat,ben de yaşamıştım ama evlenmeden önce..bu arada mantar için özellikle diyeceğim şu ki,aşırı titiz olmak daha da tetikliyormuş.ben de iki kere oldum,üstelik temizliğine çok dikkat ettiğim halde...
Vajinanın asidik bir yapısı var,orada yararlı bakteriler yaşıyor..bu yüzden vajinanın asidik yapısının bozulmaması gerekiyor.bunun için de kesinlikle vajinayı su ve sabun ile yıkamamalısınız..doğal florasını bozuyor..genital bölgenin pH si yani asitliği yaklaşık üç buçuk.kullanacaksanız da buna uygun temizleyicileri kullanmayı tercih edin..sebamed gibi,numis gibi markalar var bildiğim...intimate wash olarak geçiyor adı...
benim de moralim çok bozuk..dün bende polikistik over sendromu olduğu belli oldu..sanırım ben başka topiğe geçicem artık :KK58: tedaviye başlıyoruz..

aman o zaman uzak dur bana dokunmuyorda ama arı soktuğu zaman özellikli yüzümdem tipim kayıyor. bir keresinde küçükken yüzümden ısırdı sabah bir kalktımki gözlerim açılmıyor, gözlerimi aralayıp baktığım da şok geçirdim ileri düzey obezler olurya yüzleri yumuk yumuk aynen öyle 2 gün dışarı çıkamadım en korktuğum şeylerden biri ..

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
oofff acayip güldüm yine yaa....
ya ben ne cicek koklayabiliyorum nede elime alabiliyorum... cicekteki polen beni mahvediyo:KK31::KK31::KK31: gözlerim kipkirmizi oluyor yüzümde sanki sivilce gibi sislikler ortaya cikiyor her tarafim kasinmaya basliyor hele ilk bahar - yaza kadar cok kötü oluyor
ve ben bunu 11 yasimdan beri cekiyorum... ilac milac hic birsey yaramiyo..:KK59:

kızlar geçmiş olsun hepinize,özellikle idrar yolları enfeksiyonu berbat,ben de yaşamıştım ama evlenmeden önce..bu arada mantar için özellikle diyeceğim şu ki,aşırı titiz olmak daha da tetikliyormuş.ben de iki kere oldum,üstelik temizliğine çok dikkat ettiğim halde...
Vajinanın asidik bir yapısı var,orada yararlı bakteriler yaşıyor..bu yüzden vajinanın asidik yapısının bozulmaması gerekiyor.bunun için de kesinlikle vajinayı su ve sabun ile yıkamamalısınız..doğal florasını bozuyor..genital bölgenin pH si yani asitliği yaklaşık üç buçuk.kullanacaksanız da buna uygun temizleyicileri kullanmayı tercih edin..sebamed gibi,numis gibi markalar var bildiğim...intimate wash olarak geçiyor adı...
benim de moralim çok bozuk..dün bende polikistik over sendromu olduğu belli oldu..sanırım ben başka topiğe geçicem artık :KK58: tedaviye başlıyoruz..

canim cok gecmis olsun :KK59:... Allah en kisa zamanda gönlüne göre verir insallah..

gunaydin herkeseeee. Mutluluk geçmiş olsun senin Ürologa gitmen lazım. ben çocukken yaşamıştım idrar yolları enfeksiyonu çok zor birlşeydir.

Hanımlar ben sabah yine kan verdim, inşallah 2 gun once 207 olan degerim artmistiiiiiir.

ne zaman çıkacak sonuç?inşallah artmıştır.artmıştır o artmıştııırrr:KK34:
mutluluk geçmiş olsun canım.

kizlar smyr arkadasimiz duaya katilmaktan vazgecti... onun yerine okumak isteyen varsa bi zahmet söylesin veya paslastiralimm...

ebru hani ben 76 tane okudum,sonra biri çıktı dua istedi ona verelim dedik???o iş ne oldu?bir daha ses çıkmadı değil mi?ben tamamlayayım duamı yani.

gEÇMİŞ OLSUN, ALLAH ŞİFA VERSİN CANIMMM, BAŞKA TOPİGE GEÇ AMA BİZİ DE UNUTMA OLUR MU. BİR DE PKO'LO OLDUGU HALDE BİR SURU HAMİLE VAR BUNU DA UNUTMAAA

merhabaaaaaa herkeseeeeee!:nazar::nazar:

SANA DA MERHABAAAA, NERDE KALDIDIIIIN

QUOcanım, ben de aynı şeyi yaşadım.sana önerim kadın doğumcunun yanı sıra bir de endokrinoloji uzmanına görün.kadın doğumculardan daha çok şey biliyor daha fazla bağlantı kuruyorlar.yıllarca açlık şekeri normal tokluk şekeri normal oyaladılar beni.insülin direncim varmış.endokrincim buldu,tedavimi yaptı ve gebe kaldım.googleda insülin direnci ve pcos diye ararsan çıkar.allah şifa versin,inşallah çabucak gebe kalırsın.

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
oofff acayip güldüm yine yaa....
ya ben ne cicek koklayabiliyorum nede elime alabiliyorum... cicekteki polen beni mahvediyo:KK31::KK31::KK31: gözlerim kipkirmizi oluyor yüzümde sanki sivilce gibi sislikler ortaya cikiyor her tarafim kasinmaya basliyor hele ilk bahar - yaza kadar cok kötü oluyor
ve ben bunu 11 yasimdan beri cekiyorum... ilac milac hic birsey yaramiyo..:KK59:

:KK1::KK1::KK1::KK1: kabusum canım ya valla arı görsem yüzümü kapatıyorum ısırcaksa elimi ısrısın da elimde davul gibi oluyor olsun yüzümden iyidir...canım geçmiş olsun inşallah bir caresini bulursun tıp ilerledi kızımda da süt alerjisi var sanırım içince karnı ağrıyor çocuk süt içmesi gereken çağda süt içemiyor çocuk...bixde yakında gidicez bakalım 1 ay geçsin dedi dr. testte göre ilaç vercekmiş...

ebru hani ben 76 tane okudum,sonra biri çıktı dua istedi ona verelim dedik???o iş ne oldu?bir daha ses çıkmadı değil mi?ben tamamlayayım duamı yani.

canim ondan bi ses cikmadi herhalde yaa...
bence sen oku eger okumak isterse 261 taneyi ona veririz isterse
cünkü bi arkadasimiz okuyamiyacagini söyledi özelden...

X