Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canım ebrunun kocasının doğumgünüymüş yarın ona bi fikir vermiştim.. cevizlerin içini çıkarıp notlar yazıp tekrar kabuklarını yapışrıyosun.. kocana süpriz yapıyosun

hımmm süpermiş.ben de kocişime yılbaşı hediyesi saz alacam.birazcık çalıyor ama kursa gideyim geliştireyim diyor.sazıda çok eski bişe kırık dökük.sana yılbaşında bir süprizim var dedim.canımm yaaa zavallıcık yoksa hamilemisin diye sorduçokk üzüldüm.nekadar da hevesli.belki oda olabilir ama başka bişe dedim.heyecanla bekliyor şimdi.

6+4 günlük daha. çok teşekkür ederim darısı başınıza olsun.ben 3 ay önce bir kürtaj yaşadım malesef.5 yılın ardından gelen bebeğimin kalbi durdu 7. haftanın sonunda.normalde kendi düşermiş o kadar küçükken ama düşmedi.çok kötü günlerdi.geceler boyu kabuslarımda kürtaj masasına yattım.o daha çok küçük ölmesin diye haykırarak uyandım ama nafile... o yüzden allah izin verirse olacağını iyice anladım.şu anki gebeliğim riskli gebelik.literatürde "kıymetli bebek" diye tabir ediliyor benim sıpa.umarım bu defa rabbim izin verir kavuşmamıza.allah her şeyin hayırlısını versin.

canlarim ben bisii daha sorcam :18:
esim gececi sabah saat 6 da gelecek eve...
simdi sizce ben nasil yapayim
sabahin köründe pasta olmaz herhalde degilmi???
önce kahvaltimi yapsakki acabaa
yoksa önce bi uyusun mu dersiniz????

oofff ammada sordum ama ne yapacagimi hic bilmiyorum

Son düzenleme:
ces kız anam sevinçten bayıldın mı yoksa pc başında hani hamilesin ya bayılman olabilir artıkyeşilçamda boşuna bayılmıyolardı dimi ama

cesi okadar tabrik ettim ama cvp vermeden gitti

Bayılmadım da canım eşim iş yerime geldi de beni almaya aceleyle çıkmak zorunda kaldım o yuzden cevap yazamadım. Teşekkur edeirm Allah sana da en kısa zamanda nasip etsin Zehra'cim.

selamm kızlarr az önce test yaptım.adetim iki gün geçti.çok silik 2. çiizgi sizce hamilelik olabilir mi? koyu olması gerekmiyormuydu.bide hiç belirti yokk

Tebrik ediyorum hamilesiniiiiiz. Bence hemen kan testi yaptırın.

Regl olmanız gerekn gunde kan testi yaptırırsanız sonuç çıkar. Insallah hamilesinizdiiiir.

Tebrik ederim siziii. Ben de bugun aldim sonucumu ben de hamileyim.

canım çok geçmiş olsun.allah daha zorlarını yaşatmasın.umarım bu bebişin sımsıkı tutunursana bırakmaz.dokuz ay sonra alırsın kucağına.

Bu arada ben geldim hanımlar. Eşimle kutlama yemeği yedik, evimize geldik. Yarna da izin aldım rahat rahat sevincimi yaşayacağııııım.

e canım gececiyse bütün gün evde olacaktır herhalde.. bence aceler etme önce biraz uyuyun beraber, dinlensin. sonra sen ondan önce kalkar kahvaltı hazırlarsın.. sonrada pasta yersiniz artık

e canım gececiyse bütün gün evde olacaktır herhalde.. bence aceler etme önce biraz uyuyun beraber, dinlensin. sonra sen ondan önce kalkar kahvaltı hazırlarsın.. sonrada pasta yersiniz artık
bence de.sabah sabah pasta olmaz. aç gelir muhtemelen.o gelmeden güzeeeel bir çay demle,ekmekleri kızart,krep ya da omlet tarzı bir şeyler yapabilirsin. mis gibi bir kahvaltı yapın önce.

öyle yaaa... ah salakk kafamm en iyisi dedigin gibi yapmak ama ben o pastayi görmemesi icin bi yere saklamam lazim ozaman sonra süpriz olsun

öyle yaaa... ah salakk kafamm en iyisi dedigin gibi yapmak ama ben o pastayi görmemesi icin bi yere saklamam lazim ozaman sonra süpriz olsun

hava soğuk dedin,atıver balkona:)) tabii kek fanusun varsa yap bunu yoksa olmaz.ya da dolabı açar mı ya sabah sabah?sen her şeyi hazır et,sonra da yatar o zaten.

bence de.sabah sabah pasta olmaz. aç gelir muhtemelen.o gelmeden güzeeeel bir çay demle,ekmekleri kızart,krep ya da omlet tarzı bir şeyler yapabilirsin. mis gibi bir kahvaltı yapın önce.

ya esim genelde sabah eve geldimi kesin bi kahve icer hep
o yüzden ne yapacagimi sasirdim
simdi eve gelir gelmez yatsa heaven1inde dedigi gibi ondan önce kalkar kahvalti hazirlarim ...
ama yatmadigi icin hemen dedigin gibi kahvalti hazirlasam daha iyi olur galibaa:44:

hava soğuk dedin,atıver balkona:)) tabii kek fanusun varsa yap bunu yoksa olmaz.ya da dolabı açar mı ya sabah sabah?sen her şeyi hazır et,sonra da yatar o zaten.

yok canim almam lazim... ya buzdolabini kesin aciyor cünkü eve gelir gelmez zaten önce kedinin mamasini veriyor mamalarda dolapta

vayy bu basimaa gelenleeerrr.. ben nerelere gidemmm simdiii

neyse bakalim kizlar bulucam ben bi caresini sonra anlatirim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…