Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

haaahhh iste sana güzel bi cvp pnrozer
yani kisacasii dedigim gibii burda hepimiz bütüüünnn belirtileri yasadikta nolduu...

:))) vallahi çokkk haklısın ebru ...gece gece güldürdün beni...inşallah enkısa zamanda hamılelık haberlerıyle daha bı sevınır gulerız

inş. canım yaa kendimden çok oğlum için üzülüyorum bu gün babasıyla meyve alırken 4 tane kivi almış biride kardeşime anne diyo ...:85:

Canım benim bak en azından bir evladın var annelik duygusunu tatmışsın..Kendini sıkma biri veren Allah ikiyide verir..Elbette oğlununda bir kardeşi olur..

kızlar BU SATTE KOCAMA TEST ALDIRDIM şimdi geldi testim yapsam mı acaba ya

aaa sen test aldirmistin demiii
aslinda bana kalsa kesin durma yap diycem ama kesin bi sonuc alabilmen icin sabah ilk idrarinla yap derim ben, hem belki yapmana bile gerek kalmaz kirmizilari görürsün insallah görmezsin tabide... valla bilmiyomkii cok istiyosan yap vallaa

offff kafam karıştı yaaaaanapacam şimdikkkkk

Ama uykuum geldiii bebişim...yarın iş var lanet olsun kışın hiç çekilmiyor 6 da kalkıyorum hava karanlık poffffffffffffff...Yarın kaynatırız yine ben iş yerindede açıyorum vakit buldukça yazıyorum..sende gir yarın gündüz..görüşelim Muccckkkkkkkkk!!!!

Canım benim bak en azından bir evladın var annelik duygusunu tatmışsın..Kendini sıkma biri veren Allah ikiyide verir..Elbette oğlununda bir kardeşi olur..

inanıyorum canım buna dediğin gibi çokta şükrediyorum en azından bi tane var..ama insanoğlu nefis doymuyor sabrı bilmiyor...ama bu minik yaramazların sayesinde sabrıda öğreniyoruz
bu arada desteğin için teşekkür ederim cnm...

Ama uykuum geldiii bebişim...yarın iş var lanet olsun kışın hiç çekilmiyor 6 da kalkıyorum hava karanlık poffffffffffffff...Yarın kaynatırız yine ben iş yerindede açıyorum vakit buldukça yazıyorum..sende gir yarın gündüz..görüşelim Muccckkkkkkkkk!!!!

tamam tatlim
yarin görüsürüzz ozaman cok öptm kendine iyi bakk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…