Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

arkadaşlar benim bi sorum olacak...bu ay malum günlerde denemeler oldu :) benim adetıme daha 15 dünüm var ve kasıkta batma ve bel ağrısı cok fazla...acaba hamile olabilirmiyim ?? adet belirtileri bukadar erken başlamış olabilir..nolurrr benı bılgılendırın .çatlıycam yaa

kizlar biizim kafa iyice gitti heralde kafayi siyirtti bize su spermcikkler
ama varya biyandanda gülmek isimize yarayabilir valla ne guzel bi yandan stres atiyoz bi yandanda gerci spermlere kiziyoz ama....

Epey güldük ama adaş dimi??? iyi oldu bee..Çok eğlendim valla sayenizde Allah hepimizi güldürür inşallah ocakta...Konularımız değişir..Ocakta bebişlerimizin ultrasondaki resimlerinden falan bahsederiz..Cinsiyetleriyle ilgili tahminler yaparıızz.Beraber isimler düşünürüz Ayyyy ne kadar güzel olur kıslaar..Hadi inşallah..inşallah

canim belirti diye bisey yok at bence sen bunu kafandan bak bizler kac aydir ugrasiyoruz her ayda bütüüünn gebelik belitilerini yasiyozz.. eee noldu tabi sonu hüsran oldu
sendeki belirtileri ben cok yasadim o yüzden net bi cvp veremicem ama dedigim gibi takma kafana bosveerrr

haklısın ebru ...insan ümitlenmek istediği için sanırım her belirtiyi hamilelikten sanıyor bakalım beklıcez artık

Herkese selam. Bundan 3 sene kadar önce doktora gitmiştim. Hormonlarımla ilgili bazı testler gerekiyordu. Bu arada hepsi normal çıkmıştı. Yıllardır adetten sonra tam 14.günümde çok fazla kasıklarımda ağrı ve akıntım oluyordu. Doktora sebebini sorduğumda ne güzel işte her ay düzenli olarak yumurtluyorsun demişti bana. Ekim ayında hamile kalmaya karar verdiğimizde yine o ağrıları hissettiğim günün akşamında eşimle birlikte olduk. Ama hamile kalmadım. Kasım ayında ise tehlike dönemlerin hepsinde gün aşırı ilişkiye girdik ve ben muhtemel yumurtlama günümü yine hissettim ve değerlendirmiştik. Ama yine olmadı. Bu ay bende oluruna bırakmaya karar verim. Ne bileyim sanki ölçüp biçince olmuyor. Belkide oluruna bırakmak gerekiyordur. Ne dersiniz?

ayyy nasilda heyecanlandirdin simdi beni bakk... insallahhh....
ya benimde hayalim ne biliyomusunuz bi gün bu ,,,hamilelik belirtileri,,, sayfasindan cikip
,,,,bende hamileyimmmm,,, sayfasina gecis yapmak hep beraberrr....
ve orda herseyi konusuruz artik dedigin gibi isimlerini cinsiyetlerini....
ahh keske bide ocak ayinda hepimiz hamile kalabilsek keskeeee

inşallah canım ya inşallah

Valla pnrozer cnm kirpikler karışırmış belirtiymiş kirpiklerim karıştı,göz bebeği büyüyo dediler göz bebeklerim büyüdü,meme uçları koyulaşıyo dediler koyulaştı,sağ yumurtalık batar dediler battı,sancı olur diye okudum oldu...yani ne okuduysam ne duyduysam belirti diye hepsini de psikolojik olarak bi güzel yaşattım kendime..Ama bak şu an regl olmak üzereyim..O yüzden ben sana sağlıklı bir cevap veremem...Belki sana hamile arkadaşlarımız yardımcı olabilir diye düşünüyorum...

slm arkadaşlar bende bugün hormon sonuçlarımı aldım e2 düşük çıktı gonal f verdi dr.bakalım çok umutlu konuştu inş. bu ay tutar 18 ay oldu çok sıkıldım yaaa :84:

haklısın ebru ...insan ümitlenmek istediği için sanırım her belirtiyi hamilelikten sanıyor bakalım beklıcez artık

öyle zaten ha hamilelik belirtisi ha regl belirtisi pek bi fark yok arasinda ama su batmalar bende cok oluyodu hatta suanda bile var ama hamile degilim maalesef
kendine sende oyalanacak biseyler bul en iyisi ve düsünme bunlari

slm arkadaşlar bende bugün hormon sonuçlarımı aldım e2 düşük çıktı gonal f verdi dr.bakalım çok umutlu konuştu inş. bu ay tutar 18 ay oldu çok sıkıldım yaaa :84:

Sıkılma hayatım sıkılma bak doktorunda umutlu konuşmuş..Demekki olacak kimbilir belkide bu ay..Sabrın sonu selamettir..

sanırım vakti zamanı geldıgınde oluyor asya...cok istememek mı lazım ne!!! hamile kalmak ıstemeyenler pat dıye kalıverıyor ben anlamadım vallahı....şu stresımızı atalım da inşallah en kısa zamanda Allah tüm ısteyenlere nasip etsin...yani senınde dedıgın gıbı oluruna bırakalım gıtsın tabı başarabilirsek :)

haaahhh iste sana güzel bi cvp pnrozer
yani kisacasii dedigim gibii burda hepimiz bütüüünnn belirtileri yasadikta nolduu...

Canlar..Ben datıyom uykum geldi..Hepinizi Kocamaan öpüyorum yarın görüşürüz iyi geceleeeer

Sıkılma hayatım sıkılma bak doktorunda umutlu konuşmuş..Demekki olacak kimbilir belkide bu ay..Sabrın sonu selamettir..

inş. canım yaa kendimden çok oğlum için üzülüyorum bu gün babasıyla meyve alırken 4 tane kivi almış biride kardeşime anne diyo ...:85:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…