Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

baktım canım şimdi,gerçekten çekilecek gibi değillmiş kaynanan,,,Allah yardımcın olsun,

1 ay sonra trye gidicem ins o zman bakilmayi dusunuyorum esim yanimda olmiycak ama olsun enazindan bende bi sorun olup olmadigini ogrenirim

selam kızlar ben geldim nasılsınız?şöyle bi geçmişi okudum da bu ay kadın dogum dr'ları köşeyi döndü valla

ya kızlar benim bu ayki yumurtlama günlerimde kayınvalidemler bende olacak ya yani benim bum bumlar yattı mı şimdik

yatmaz yatmaz halledersiniz sessiz sessiz...zamanımız kısıtlı

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261.................okudu
2***turlik 202___________12 ocak_______261
3***soulfly_eu__________12 ocak_______261
4***sedase__________________________261
5***Kad_er ____________7 ocak _______261
6***zehra2509__________???????_______261.......... ........okudu
7***deece______________??????________261
8***mutluluk84__________5 ocak________261
9***amtcdm___________12 ocak________261
10***sedosumm_________??????________261
11***heaven1__________16 ocak_______261
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________261
14***gamzemir_________15 ocak_______261
15***smyr_____________10 ocak_______261
16***sahgull__________???????________261
17***ebucubu__________22 aralik_______261
ada_44______________________________7............. .........okudu

listemiz tamamlanmistir.
herkez bugünden itibaren tüm arkadaslarimiz icin niyet edip 1 hafta icinde okumaya baslasin.

SALÂTI TEFRİCİYE DUASI

Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ muhammedenillezî tenhallu bihil ukadu ve tenfericu bihil kurebu ve tukdâ bihil havâicu ve tunâlu bihir regâibu ve husnul havâtimi ve yusteskâl gamâmu bi vechihil kerîmi ve alâ âlihî ve sahbihi fî kulli lemhatin ve nefesin bi adedi kulli ma’lûmin lek.

Bu salâvât-ı şerife nasıl okunmalıdır?

1- Başlamadan önce 21 defa “estağfurullâh el azîm ve etûbu ileyh” denilmelidir.
daha sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyet ediniz. mesela, borcumdan fakirlikten, su muradima erdir gibi.. ( tabi biz bebek icin niyet edicez))

2- Bir defa “euzu besmele” çekilip, 4444 defa okunmalıdır.

duayi okuyan haber vermeyi unutmasin:)

iyi akşamlar kızlar;
Ben geldim ama biraz dertliyim bugün,akıl verin bana,
şimdi ben 5 aralıkta adet oldum,doğal olarak yumurtlama günüm 14 gün sonra olmalı değil mi?
Bu ay işimi sağlama alayım dedim ovulasyon testi aldım.
5 gündür deniyorum çizgiler bir türlü aynı renk değil.
Yumurtam çatlamıyormu benim ya

anacım baksana yarımızdan fazlamızın adeti ya gecikti ya bi tuhaf geldi..yarın ben gidiyorum esra gidiyo..gtmeye niyetli de var büssürü

dimi ama bu ay dogru dürüst ne hamile kalan var nede adeti düzenli gelen var bi acayip olduk hepimizz bebek basimiza vurdu heralde
zehranin basina gelecekler benim basima gecen ay gelmisti tamda ovulasyon günümde annemler gelmisti

yumurtlama günün sanirim 18 aralik senin eger düzenli adet görüyorsan coktan yumurtlamis olmalisin ama bence hemen üzülme belki aldigin testlerde vardir bi yanlislik
internetten falan mi aldin???

deece nerelerdesin sekerimmm gözümüz yollarda kaldiii
buralardayım da şekerim,pazartesi yogun bi gündü de koşturmaca geçti..şimdi de eşim istiyo pc'yi oyun kurcakmış koca bebek ..
hemen öyle şeyler getirme aklına yaaaa testten once yumurtlamışsındırr..aaaa benim yerime olsanız napcaktınız ki 15 gündür adet olamadım ayol şiştimmm
dimi ama bu ay dogru dürüst ne hamile kalan var nede adeti düzenli gelen var bi acayip olduk hepimizz bebek basimiza vurdu heralde
zehranin basina gelecekler benim basima gecen ay gelmisti tamda ovulasyon günümde annemler gelmisti

bahane yok bahane yok çalışın

selam kızlar ben geldim nasılsınız?şöyle bi geçmişi okudum da bu ay kadın dogum dr'ları köşeyi döndü valla

yatmaz yatmaz halledersiniz sessiz sessiz...zamanımız kısıtlı

umarım sessiz sessiz halledebiliriz canım:78ek sanmıyorum ama

yumurtlama günün sanirim 18 aralik senin eger düzenli adet görüyorsan coktan yumurtlamis olmalisin ama bence hemen üzülme belki aldigin testlerde vardir bi yanlislik
internetten falan mi aldin???

Düzenli sayılır,şöyle ki;
7 eylül,4 kasım,5 aralık adet tarihlerim.
internetten aldım testleri,coretest markası.
Ama yumurtlamayla ilgili bi belirti yok 5 gündür.
Ne olabilir ki sebebi?

Adetlerin düzenli ve 28 günde oluyorsa 14. gün yani 19 aralıkta yumurtlamış olman gerek,ama belki stres yaptıysan 1-2 gün atabilir.Akıntından da anlayabilirsin.Ben bunları "Aralık ayında hamile kalmak isteyenler.."konusunda anlattım.

Düzenli sayılır,şöyle ki;
7 eylül,4 kasım,5 aralık adet tarihlerim.
internetten aldım testleri,coretest markası.
Ama yumurtlamayla ilgili bi belirti yok 5 gündür.
Ne olabilir ki sebebi?

hic silik bi cizgide mi yok canim??? eger biraz varsa 1-2 güne yumurtlarsin umarim bende öyle olmustu
ama yoksa sen test yapmaya devam et bakalim... bide bugün galiba yumurtlama gününden 2 gün gecmis bence baska bi test al yarin bide onunla dene... benimde yumurtlama günümden 2-3 gün gectigi halde silik bir cizgi oluyordu yinede bi baska testle dene derim bakalim testten mi yoksa baska seydenmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…