Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canım geçen ay senin yazdığın belirtiler bende de oldu tam günümde kırmızıları gördüm:)belki tutunma kanıdır dedim takmadım ertesi gün eşim tam iştn geldi dicektim daha hastalık gelmedi die tam wc gittim tam kanama geldi anlican hayal kırıklığı çok yaşadım bu ayda test dun yaptım negatifi gördüm ondan kendimi kandırmıcam zaten belirtide yok

GÜNAYDIN...hayırlsı olsun takma kafanaaaa

hayirlisi olsun, uzulmek yok yola devaaaam.

günaydın.. herşeyin hayırluısıolsun üzülme

Ben 5 aralıkta çift çizgi gördüm sonunda şuan 7 haftalık hamileyim.
Umarım hepinize nasip olur bu güzel duygu....

sagolun kızlar baya umutluydum bu ay ama malesef umutlarım boşa çıktı Allah bebek bekleyenlerın kucaklarını boş bırakmasın hamıle olan arkadaşlarımızıda bebişlerini sag salım kucaklarına almayı nasıp etsın

iyi de zaten 10 gun kala hicbir test pozitif gostermez ki. Cunku daha implantasyon bile olmadi, hcg salgilamiyor vucudun. Neyse daha 3 ay olmus zaten . senelerce hamile kalmayi bekleyenler var. halimize sukredelim. dua edelim de yapacak baska birseyimiz yok zaten. ayrica kafana takma. baska selerle oyalanmaya calis. burda sadece gebelikten konusmak yok, baska seyleri de paylasip kafa dagitiyoruz. yemek tarifi, orgu modeli. sen de boyle yap. daha yeniyiz

gunaydin Esraaaaaaaaaaaa nerde kaldin bugun boyleeeee.

tşkler cnım evet öyle tmm bende öyle yapayımm:= wkafam dağılır

Günaydın kızlarrrrrrr
Geçmişi okuyordum ama pessss:92:
Çok kaynatmışlar okuyamadım.Ben de 1 de çıkıcam doktora gidicem.Bi baktırayım ne var ne yok

Günaydın kızlarrrrrrr
Çok kaynatmışlar okuyamadım.Ben de 1 de çıkıcam doktora gidicem.Bi baktırayım ne var ne yok

buyuk bi ihtimal birsey yoktur ama icimiz rahat olsun de mi ama... sana da gunaydin bu aradaaaa

Günaydın kızlarrrrrrr

GÜNAYDIN CANIIIIIM..hoşgeldim..ben de yarın 15.30a randevu aldım biliyomusun :18::18:

buyuk bi ihtimal birsey yoktur ama icimiz rahat olsun de mi ama... sana da gunaydin bu aradaaaa

Evet yoktur ama ben anksiyete bozujkluğuu olan bir insan olarak içimi rahatlatmalıyım.Kasıklarım adet olcakmışım gibi ağrıyo tam sökülemedim ki.En azından belki bi ilaç falan verir de şu ağrıdan kurtulurum.

Bence en dogrusunu yapiyosunuz doktora gitmekle zaten.. ihmale geleyecek konular bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…