Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

öyle canim haklisin zaten yavas yavas azaltmaya bakiyorum ama beceremiyorum sigara konusu gecince veya sigarayi görünce kesin iciyorum hele bide yemekten sonra olmazsa olmazlarim

hadi inşlhhh,,,azim gerekiyoo,kafaya koydunmu bir kere tamamen bitirirsinnn inşlhh

öyle canim haklisin zaten yavas yavas azaltmaya bakiyorum ama beceremiyorum sigara konusu gecince veya sigarayi görünce kesin iciyorum hele bide yemekten sonra olmazsa olmazlarim
kizlar gebelikte bırakmak daha zor iş.bir de onun siniri stresi oluyor.zaten değişen hormonlar yüzünden hassas ve tuhaf olunuyor bir de nikotin krizim tutuyor.ben çok seviyorum bu mereti,keyf alıyorum resmen.şimdiden bırakın bence.
turlik tarifi yazsana bir ara,değişik şeyler denemek isterim ben de.ben daha çok pasta ve kurabiye ustasıyım:)

yaa kızlarr,,, eşimm bu ayda yumurtlama günlerimde çalışmayıp geçiştirirse,kafayı yerim heralde,,,adam hem çocuk istiyoo,,,hemde o günler çalışmıyoo,,,ödev gibi geliyo heralde,,,benim yavaştan başlamam lazım çalışmalara,,,valla çalışmazsa cezalandırıp ara vermeyi düşünüyorum ben..........

yalancı işkembe(içinde işkembeye dair hiçbişey yok)

2-3 yemek kaşığı kıyma
1 baş rende sarımsak
ile kavrulur ve içine 1 su bardağı soğuk su eklenerek kaynatılır...

terbiye için de

1 yumurta
5 yemek kaşığı yoğurt
3 yemek kaşığı un
1çay bardağı su

karışıma kıymalı kaynayan sudan 2 kepçe eklenir ve terbiye tencereye yavaş yavaş karıştırılır..
kaynarken yoğunluğuna göre sıcak su ekleyin ve 1 tablet tavuk suyu atın...

afiyet bal şeker olsun efeeeemmmm...

wauuvvvvvv sedacım maşşalhhh pasta kurabiyeyi de her insan beceremez,tutturamaz,,,:89:sende fırsat uldukça paylaş güzl tarifleriniii,,,yakınlarda komşularım gelecek ,10-15 kişi ozaman senden yardım alırımmm,,,şimdiden söyleyeyimde ben

turlikçimm ellerine sağlıkkk,,,değişikmişş bayaaa,,,denemek lazımmm,

çalışma yapmak istemezse kapının önünde tek ayak üstünde durma cezası ver

ne bu adamlar ya hem çocuk istiyolar hem de 30 kere söyletiyolar insana...kumanda aşkı yüzünden oluyo biz de aynısı...

canim inan bana banada artik görev gibi geldiginden hic istemiyorum aslinda
zaten iliskiden hic zevk almiyorum
yani nasil desem anlatamadimda ama hic istemiyorum yumurtlama günlerimin gelmesini
ama bebek dersen herseyden cok istiyorum

bak canım, o durumda erkek kendini makine gibi algılıyor.kocamla cinselliğimiz ölecekti neredeyse yıllarca hamilelik için benimle oluyorsun sen dedi durdu.ne zaman ki ben nasılsa olmuyor dedim,ben de rahatladım o da.yumurtlama günüm deme,kuduruyorum de!baştan çıkarıcı ol.gebe kalayım derken cinsel yaşam bitiyor.benmki de öyleydi.hatta inadına yapıyor gibi gelirdi.kavga kıyamet:))

ya tabii özelkonular bunlar burada açıka yazılmıyor ama,bu ay da hani ben yumurtlamayı kaçırdık sanıyordum ya,o yüzden bebek için yapmadım,ilişkiden sonra bacak havada beklemedim ya da yıkanmayı geciktirmedim.zaten lazım olan bir tanecik sperm giden gidiyor.hatta mümkün olduğunca hızlı kalktım her defasında.:))cinsellik ödev olunca belki vücut salgılarımız dahi değişiyordur gebelik o yüzden olmuyordur.

çalışma yapmak istemezse kapının önünde tek ayak üstünde durma cezası ver

ne bu adamlar ya hem çocuk istiyolar hem de 30 kere söyletiyolar insana...kumanda aşkı yüzünden oluyo biz de aynısı...

ayy yorgunum filan diyoo ,çıldırtıyoo,,,onun istediği zamanlarda olcakmışşş
yok yaaaaa
keşke erkeklerin öyle günleri olsaymışş bariiii,onlar peşimizden koşsaydıı
yani bu ayı kaçırdık bu yüzdennn,,,

hımmm bayılırım işkembeye ve şu an bana sakatat yasakkk! hemen yarın denemeliyim bunu.

çok güzel bi saptama canım...bu tavsiyeyi değerlendiricem de kudurma olayını benim ki yutmaz...yumurtlama günleri dışında erkenden uykum gelir,midem ağrır yada en kötü ihtimal diş ağrım tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…