Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Valla ben boyle bir duruma ne desem yanlis olur. kendiliginden gelmezse de ilac almak gereekir heralde yine ama sen bence doktorunla bir daha gorus. surekli bir duzensizlik oldugunda belki baska bir ilaci vardir. ama sen yine de ovulasyon testni dene bir ara. baska yumurtlama belirtisi yasamiyomusun b arada?? uzayan akint, karinda rahatsizlik hissi falan?

ovulasyon testinin içinde kaç tane oluyo hergün mü yapılıyo

markasina gore degisiyor. benimkinde 5 tane vardi. ama benim duzenli oldugu icin yetti. senin duzensiz oldugu icin daha cok alman lazim. hangi gun pozitifi gosterecegini bilemezsin cunku

kasımda adet olduktan 14gün sonra çok akıntım oldu hafif karın ağrılarım oldu bende yumurtlama dönemim heralde dedim.ama sonuç negatiff.

kasımda adet olduktan 14gün sonra çok akıntım oldu hafif karın ağrılarım oldu bende yumurtlama dönemim heralde dedim.ama sonuç negatiff.

idrar testi mi negatif. bence kan testi yaptir. kac gun gecti simdi adet olman gereken gunden

idrar testi mi negatif. bence kan testi yaptir. kac gun gecti simdi adet olman gereken gunden

işte kasım 13te oldum aralık 13 olması lazımdı bugün 17 si 4 gün.değilim heralde çünkü geçen ayda böyle oldu hergün hafif bi karın ağrısı sonra gerisi yok.ben ocakta hamileydim hamile olduğum ay adet günüm geldiğinde çok sancılandım aynı adet görecek gibi 2 saat falan sürdü ama kanamam olmadı sonra test yaptım pozitifti.yani bu ay hiç öyle sancım olmadı ondan diyorum hamile değilim.

iyyiz canim bi ara sana baktik gelmedin
biz bi dua listesi yapmaya karar verdik salati tefriciye duasini 4444kere okumak istiyoruz bize katilmak isteyen herkeze paylastiririz

dün biz de okumaya karar verdik
ben çok okudum bu duayı ve her okuduğumda istediğime kavuştum Allaha çok şükür

O hamileligin nasildi? o zaman duzensizligin yoktu galiba.

günaydın kızlar

Gunaydin Sibeeel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…