Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ÜYEMİZ ____________ BEKLEMEDİĞİ ADET TARİHİ

gsu_________________1 aralık

sedase______________1 aralıkTopiğimizin ilk hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

arzum66_____________1 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mutluluk84___________3 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mimar2010___________4 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

kuzey_35____________4 aralık

sevecen26___________5 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

deece_______________5 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

oznurozaday_________5 aralık

sudecan2___________6 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

burcin_umut_________6 aralık

canaaa_____________6 aralk

smyr_______________7 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

sementa33__________7 aralık

hstc________________8 aralık

sinemeren___________9 aralık

sembas_____________9 aralık

sardunya35__________9 aralık

beteray____________10 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

puantiyem__________10 aralıktopiğimizin ikinci hamilesi Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

cıtlanbık____________10 aralık

totolocik____________11 aralık

özlemk ____________12 aralık

zeyer______________12 aralık

masal_41___________12 aralık

alize28_____________13 aralık

kad-er______________13 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

cenova_____________14 aralık

_ebru32____________14 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

tarfil_______________14 aralık

nihonjin____________14 aralık

zehra2509__________15 aralık

celine85 ___________15 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

mutluyuum__________15 aralık

gamzemir___________15 aralık

sedosumm__________15 aralık

es_esxxxx____________15 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

minikyaramaz_________16 aralık

miniciik______________17 aralık

bengü_ck____________17 aralık

afrasyab ____________18 aralık

afrasyab ____________18 aralık

soulfly-eu____________18 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

melikee______________18 aralık

gosyh_______________18 aralık

ceygul______________18 aralık

only_smile___________18 aralık

heaven1_____________19 aralık

semi________________19 aralık

aykiri87_____________19 aralık

jasmeen____________19 aralık

mvldas______________20 aralık

ozmev______________20 aralık

boncuk_ ____________20 aralık

turlik________________21 aralıkpes etmek yok bir sonra ki aya inşallah

ada_44______________21 aralık

sahgull______________21 aralık

ebucubu_____________21 aralık

muh_ _______________22 aralık

ces1234_____________22 aralık

bestembenim_________24 aralık

herşeydüzelirmi_______24 aralık

fatos56_____________26 aralık

gökkuşağı___________26 aralık

yosunnk____________26 aralık

sementa33__________28 aralık

landarch___________30 aralık

kadergönül_________30 aralık

bol Hamileli bol bebişli bir aralık olsun İnşallah

Güncellenen listemiz ve yeni anne adaylarımızla yola devam

Son düzenleme:

canim bende 1sene ve 4aylik evliyim
benim gögsümde kitle var (iyi huylu tümör)
bu kitleyi 3 senedir hala gögsümde tasiyorum
aldirmak istedim ama doktor gögsümüm sekli bozulmadigi icin ve bu bende agri yapmadigi icin almadi
evnlendikten sonra bebek olursa emziremem diye yanlis bilgi yüzünden 5 ay korunduk
ben hemen istiyordum aslinda bebegi
doktora gittigimde bunun bebege bi zarari olmayacagini ögrendikten sonra subatta calismalara basladik
simdi 10. denememizdi ama yine olmadi
insallah ocak ayi hepimize hayirli ve ugurlu gelir

benim günüm gecti cnm 14 aralikta adet oldum
simdi 11 ocagi bekliyorum

Listede kendimi görünce bir hoş oldum

Emeğine sağlık mutluluk84

Geçmez şimdi bu 3 gün

_ebru32 , hayırlısı olsun canım . Yeni yıl yeni umutlar , durmak yok

Günaydın herkese benim adetim 13üydü olmadı bu sabah test yaptım negatif2aydır adetlerim düzensizleşti böyle düzensiz adet olup hamile olan varmıı??????

Günaydın kızlar...

mutluluk84 emeğine sağlık, hepimizi bir arada görmek çook güzel...

ne var ki dün akşam idrar testi yaptım negatif, ama hala gelen giden de yok (( yumurtlamam da şaşacak bu gidişle...

Günaydın herkese benim adetim 13üydü olmadı bu sabah test yaptım negatif2aydır adetlerim düzensizleşti böyle düzensiz adet olup hamile olan varmıı??????

selam canım, benim de son aylarda düzensizleşti..mevsim değişikliği,stres,yorgunluk veya aşırı hamile olma veya olmama isteği de adeti düzensizleştiriyor.ama hamile olma ihtimalin varsa testi 2-3 gün sonra tekrarla derim ben..ya da kan testi yaptır..
ben de aynı durumdayım 9 aralıkta olmam gerekiyordu, idrar testleri negatif, dr.a görüneceğim sanırım..

selam canım..benim de adetlerim düzensizleşti son aylarda..stres,mevsim değişikliği,yorgunluk, aşırı hamile olma veya olmama isteği de düzensizleştiriyor.eğer hamile olma ihtimalin varsa testi 2-3 gün sonra tekrarla derim ben..
ben de aynı durumdayım.9 aralıkta bekliyordum hala yok, idrar testi negatif... dr.a görüneceğim herhalde..

Benim hiç geçmezdi her ayın aynı günü olurdu 2 aydır böyle geçen ay dr a gittim muayene oldum bişey yok dedi ilaç verdi onunla oldum..bu ayda ilaç almak istemiyorum kendiliğinden olsun istiyorum.çok canım sıkkın bari adet olsam da rahatlasam ona göre önüme bakarım yumurtlamayı hesaplarım.offfff senindemi her ay düzensizdi yoksa bu aymı geçti günün

Son düzenleme:
benim de son aylarda düzensiz böyle..ama en fazla 5 gün gecikirdi...ben doğum kontrol hapı kullanıyordum 1,5 yıl kullandım.6 aydır içmiyorum,içmek de istemiyorum...evlenmeden önce de böyle düzensizdi, dr bişey yok psikolojik dedi..ne psikoloji varmış tüm bünyeye hakim :))
seni çok iyi anlıyorum, gerginlik ve stres yapıyor, olsak da rahatlasak bari..

dedim ya benim hiç geçmezdi 2 aydır çocuk düşünüyorum 2 aydır düzensiz.stres yapmıcam diyorum ama olmuyo aklıma başka şeyler geliyo acaba bi sorunummu var neden adet olamıyorum diye

dedim ya benim hiç geçmezdi 2 aydır çocuk düşünüyorum 2 aydır düzensiz.stres yapmıcam diyorum ama olmuyo aklıma başka şeyler geliyo acaba bi sorunummu var neden adet olamıyorum diye Allah yardımcımız olsun

aynen...negatifi görmek de çok kötü oluyor, bir de hala adet olamamak da kötü..bir sorun mu var da olamıyoruz diyoruz...
ama en iyisi biraz rahatlamak ve akışına bırakmak...stres yapmamaya çalışıp,başka şeylerle meşgul olmaya çalışalım..
bir de tabi adetimiz gelmezse dr.a hemen gitmemiz lazım ne olur ne olmaz diye..ama merak etme canım,bir sorun yoktur,dediğim gibi stres gerçekten tüm dengemizi bozmaya yetiyor..
fazla düşünmemeye çalış ve moralini bozma.

doktorum bi sorun yok dedi ama neden olmuyo bilmiyorum büyükihtimal senin de dediğin gibi stres.peki bişey sorcam bu düzensizlikte hamile kalmak mümkünmü bi bilgin varmı.yani adet süzensizken yumurtlama olurmu

doktorum bi sorun yok dedi ama neden olmuyo bilmiyorum büyükihtimal senin de dediğin gibi stres.peki bişey sorcam bu düzensizlikte hamile kalmak mümkünmü bi bilgin varmı.yani adet süzensizken yumurtlama olurmu

günaydib meltem...adet duzensizligi varken de hamile kalanlar oluyor. tamamen imkansiz degil yani. ama istersen ovulasyon testi kullanarak yumurtlama gunlerini saptayabilirsin.

günaydib meltem...adet duzensizligi varken de hamile kalanlar oluyor. tamamen imkansiz degil yani. ama istersen ovulasyon testi kullanarak yumurtlama gunlerini saptayabilirsin.

günaydın canım o testi 2 gün öncede duydum ama nette araştırdım çokta güvenilir değilmiş ısı ölçümü yapın falan diyolar.aslında bunlarla uğraşmak üzerine fazla düşmek istemiyorum kendiliğinden olsun diyorum.benim derdim adet olamamak hamile değilsem neden adetim böyle gecikiyo diye sinirleniyorum.Adet olsam da ona göre yumurtlama günlerimi hesaplar o günlere özen gösterrim.nasıl düzene girecek acaba? bu arada ovulasyon testini sen kullandınmı

Son düzenleme:

evet biz de yeni cocuk istemeye basladik. bu ay 12. gun yapmaya basladim testi. 15. gun iki cizgi de ayni renkti.28 gunluk bir siklusta zaten 15 gun oluyor hemn hemen yumurtlama. senin nasil bir duzensizlik var? hic mi olmuyor yoksa gec ya da erken mi geliyor. bence yumurtlama testlerinin bir guvensizligi yok. 1 ayligina deneyebilirsin. zarari olan birsey degil sonucta. gebelik testi gibi cubuklari var y,ne idrarla yapiliyor.

her ay ayın 26sında adet oluyodum en son eylül 26 da oldum o ay korunmadım ekimde hiç adet görmedim sonra doktora gittim muayene etti bebek yok dedi ve adet söktürücü verdi onu kullandım bittikten 2 gün sonra yani kasımın 13ünde adet oldum ama eskisi gibi uzun sürmedi 2 gün oldu 3.gün bitti.aralıktada hala olmadı.bu ayda doktora gitmedim adet söktürücü kullanmak istemiyorum kendiliğinden olsun diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…