Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Sağol canım inşallah gittim içtim şimdi bi koca bardak su :)

bende evde 1,5 litrelik şişeyle dolaşıyorum.ama böbreğimde taş var ondan.4 litre falan içiyorum günde.

inşallah dediğin gibi olsun tatlım..geçen aydan beri yapamadı yerini sıpa poposu büyük olcak heralde

dur tatlım acele etme yerleşme kanamasıdır o bak görürsün.içini ferah tut ki bebişin gelsin üzmeden

İnşallah canım sağoll

Olmadı üzülmicem zaten
Ocakta Allah kerim

bugun bizim odaya gittim (meslek odası) orda bi sekreter abla vardı,ben gecen yıl evlendiğimde konuşmuştuk..ayyy evlenmeyi düşünmoooruuummm fln demişti.bugun gittim abla yok..nerde dedim bebeği oldu dedi yeni sekreter inme indi sanırsam oracıkta bana,zira beyaz bi ışık süzmesi gördüm en son

canım benim psikolojini bozma kendini telkin etmeye çalış hepimiz aynı durumlardayız.. saçma sapan sebeplerden gerginlikler oluyor eşlerimizle sen sakın üzülme benim içimden gelen bebişin senin içinde şu an değilse bile yeni yıl sürprizin içinde atan küçücük bir kalp olacak..Çokta güzel olacak burda hep beraber havalara uçucaz..Böyle düşün için umut dolsun bebeğini sevinçle karşıla..

ya böyle erkenden test yapıyosunuz sonrada umudunuzu kaybediyosunuz hemen... 21 aralığa kadar test yapma bence biraz daha sabır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…