Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canim senin bu ay adetin ne zamandi???
adetin gectiyse bence bi test yap negatif cikarsa bi doktora görün derim...
ikizlerin icinde üzüldüm cnm gecmis olsun
burda ögrendiyim kadariyla bazilarinda adet sancisi oluyor bazilarinda hic bir belirti olmadan hamile olanlar var canim...
yani her hamilelikte olmuyor bence, değisiyor

günaydın topikimizin datlı kızları...sabah yaptım testi yine negatif doğurmıcam bu ay zorlamayın beni biliyodum böyle olacağını ama nası heyecan yaptıysam sabah 7 de uyandım bi karın ağrısıyla.ben böyle heyecanlandığımda karnım ağrır da hep..uzun lafın kısası sabah sabah beklesem de bu sonucu,sinirim bozuldu gitmiycem kan testine fln protesto ediyorum

hoşgeldin meltem..benim de günüm 10 gün geçti gelen giden yok test de yaptım negatif canım.bence bikaç gün daha bekle evde bi test yap..negatifse negatif canın sağolsun..88lisin galiba gençsin de..yine verir Allah üzülme ...üzülüp kafaya takanların olmuyo bak okuduysan eğer..kim takmıyorum artık yeter dediyse o ay hamile kaldılar...hakkında hayırlısı bu demek ki...sabır canım..

günaydin cnm nasilsin diycem ama sinirinmi bozuldu senin ay cnm yaa kiyamam ben sana
hehe biraz daha bekle bakalim ne olcak
insallah hayirlisi olur

bu arada adettenmidir nedir sürekli karnimda bi seğirme var sanki bebek varda tekme atiyormus gibi bide acayip sirt agrisi ooffff gece ağridan doğru dürüst uyuyamadim bile

o seğirme bende de var ya maytap geçiyo sıpalar

sabah sabah güldürdün yine kiz beni
bende bu segirme ne zamandir var ordan oraya zipliyor bugün dahada siddetlendi ama
ah keske o sıpalar olsada onlar yapsa bunu diyorum ama nerdeee bos bos tekmeliyo beni biseyler

deece, kan testi muhakkak yaptır canım, sonra da bir kadın doğumcunun yolunu tut,o kullandığın ilacın adeti engelleyip engellemediğini öğren.tabii benim gönlümden geçen kan testinin pozitif olması.testi atmadıysan bir daha inceler misin,benim de saatler sonra çıkmıştı.

sabah sabah güldürdün yine kiz beni
bende bu segirme ne zamandir var ordan oraya zipliyor bugün dahada siddetlendi ama
ah keske o sıpalar olsada onlar yapsa bunu diyorum ama nerdeee bos bos tekmeliyo beni biseyler
kızlar o bende de var.dr. hamilelik nedeniyle bağırsaklarda gaz dolaştığını söylemişti.

bugün örgü öreyim derken örgünün icine girdim sanki yaa acayip boynumda agriyor
off heryerim agriyor benimde yaa nolcak benim halim bilmem:111:

valla hiç yaptırasım yok kan testini ama bilmiyorum..attım çöpe testi,zaten evde ,ben işteyim şimdi...15 dk sonra fln da bakmıştım yoktu yanii...

valla hiç yaptırasım yok kan testini ama bilmiyorum..attım çöpe testi,zaten evde ,ben işteyim şimdi...15 dk sonra fln da bakmıştım yoktu yanii...

benim 1 saat sonra gölge gibi bir çizgi çıktııııı! yok da beynim oyun oynuyor dedim ertesi gün yarım saat sonra yine toz pembe çizgiydi. eve gidince karıştır valla çöpü! belki çift çizgi var ve attın çocuğu çöpe!

valla ben artık hiç bi belirtiye inanmıyorum..hepsini biz yapıyoruz bir iki tanesi hariç...hele adet olayım ondan sonra her gün çalışcam ne ovulasyon günü,ne ateş ne bilmem ne...umursamıcam aman fırt..

ya kizlar gögsümün ucu karardi sanki bide yemyesil damarlar gözüküyor
ay kafayi yiyorum galiba iyice psikolojimmi bozuldu ne

yok be canım..10 gün geçti artık öle siliklik fln mı kalır..kıpkırmızı çizgi çıakrdı hatta mor hamile olsaydım şaşı olcaktım var mı yok mu diye bakıcam derken ...

valla ben artık hiç bi belirtiye inanmıyorum..hepsini biz yapıyoruz bir iki tanesi hariç...hele adet olayım ondan sonra her gün çalışcam ne ovulasyon günü,ne ateş ne bilmem ne...umursamıcam aman fırt..
reglin biter bitmez ve zevk için! çocuk olursa olur olmazsa olmaz diyerek!ay ama ya benim içime bu doğmuyordu.yine de kadın doğumcuyu ihmal etme,kan testi de ver.

deece dün kirmizilari görünce üzüntüden bende öyle demistim halada diyorum ama insan yinede aliskanlikmidir nedir tutamiyor kendini.... belirti aslinda sadece adet belirtisiyle ayni bildigim kadariyla ama bizler cok abartiyoruz sanki (hele ben)

Son düzenleme:
yok be canım..10 gün geçti artık öle siliklik fln mı kalır..kıpkırmızı çizgi çıakrdı hatta mor hamile olsaydım şaşı olcaktım var mı yok mu diye bakıcam derken ...
benim hep silikti diğer gebeliğimde, 6 haftalık hamileyken dedim ki bir test daha yapayım da hatıra saklayayım.hcg 100000 dolayı:) yine de silikti çizgi.çok silik değildi ama kontrol çizgisine göre açık renkti.bilmiyorum,o iki çizginin de aynı netlikte olduğunu göremedim hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…