Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

selam kızlar,benim dün adet olmam gerekiyordu ama hiçbir belirti yok.henüz test yapmadım hüsrana uğramamak için.şimdi ne yapayım?beklemeli miyim yoksa test mi yapayım?
bence yarinida gecir persembe gunu hassas testlerden yap cnm insallah hayirli uzel haberler verirsin bize...

dün gece sana uzuuun uzun cevap yazdım,kimse bana cevap vermiyor deyip kaçmışsın.hamilelik alınganlığı mıdır nedir???

selam kızlar,benim dün adet olmam gerekiyordu ama hiçbir belirti yok.henüz test yapmadım hüsrana uğramamak için.şimdi ne yapayım?beklemeli miyim yoksa test mi yapayım?

cnm cok merak ediyorsan test yap bence ama yoksa 1-2 gün daha bekle derim

sabah okudum canım ya bu site beni fıtık ediyo bu günlerde.siz olmasanız tövbe deyip kapatacam valla.

Allah iyiliğini versin emi kız güldürdün beni biran hayal ettimdehe vallahi adamlar birgün bu karılar kafayı sıyırdı diye kaçmasınlarhoş benimki polis elimi filan bağlarda rahat durmuyorum diye mazallah test filan yapamam sonra

merhaba cnm ben kullaniyorum ve kesin sonuc veriyor ben duzensiz adet gordugum icin adetim bittikten 3 gun sonra basladim ve 16. yaptigim testte yumurtlama olacagini haber verdi bana bnde calismalarimi ona gore ayarladim simdi beklemedeyim

kiz Allah iyiligini versin emi acayip güldürdün beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…