Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bu arada ben test yapmamak için kafam dağılsın diye örgü başladım

valla süper yapmışsın acayip insanın aklını dağıtıyo bende geçen sene eşim askerdeyken yapmıltım hep bebek yelekleri ve arkadaşlarıma hediye ettim fakat şimdi yapamıyorum bileğimde kist çıktığı için ağrı yapıyor keşke bende yapabilsem

ay bu aralar hava da soğuk ya nasıl öresim var anlatamam! gece gece ben de mi başlasam ya!kendime yorgan gibi bir ceket örmek istiyorum.dizlerime kadar:))ama hiç ceket örmediğim için cesaret edemedim daha.

bende pek bilmiyorum ama uydurabiliyorum.bolero falan işlemişliğim varbide kocaman kocama kazak işledim ayy canım çıktı valla işle işle bitmiyo
celine geçmiş olsun canum.

inşallah pozitif çıkar arkadaşım! dualarım sizinle...

hayırlısı be canım..yaklaşık yarım saattir eşim doktora gidelim diye tutturdu..hamilesin galiba sen diyor..ben gamsız kocam ahh ahh yarın bekliyim de dedim giderim..perşembeye bağladık gelmesse adetim..[/QUOTE]

gamsız olan kim acabaaaa bak,onların içine doğuyor ha, ben ilkinde daha sezemeden eşim hamile misin deyip duruyordu.bunda aynı gün bu buzluk kokuyor diye 3 kez dolap temizliği yapmam neden olmuş olabilir tabiisonra yüzün çok güzelleşti demeye başlamıştı.

ayni seyi bende yaptim canim yaaa kocisime hirka basladdiim ne yapayim zaman gecmiyor vakit gecmiyor en azindan kafalarimiz dagilir beee... dimi kizlar benimde bugun gunum dun test yaptim bisey cikmadi haftaya bkicam heyecandan oluyorum umarim biseyler cikar...

Kızlar merhaba... ben aranıza yeni katıldım ve 2 yıldır çift çizgiyi görmek istiyorum. Dr gittim herhangi bir problem yok dedi önümüzdeki ay rahim filmi çekecek. Sizden ricam aranızda ovülasyon testi kullanan var mı? varsa hangi gün kullanmaya başlamalıyım? ve ne zaman yumurtlama dönemim bunu nasıl anlarım? bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden teşekkürler....

hayırlısı be canım..yaklaşık yarım saattir eşim doktora gidelim diye tutturdu..hamilesin galiba sen diyor..ben gamsız kocam ahh ahh yarın bekliyim de dedim giderim..perşembeye bağladık gelmesse adetim..

gamsız olan kim acabaaaa bak,onların içine doğuyor ha, ben ilkinde daha sezemeden eşim hamile misin deyip duruyordu.bunda aynı gün bu buzluk kokuyor diye 3 kez dolap temizliği yapmam neden olmuş olabilir tabiisonra yüzün çok güzelleşti demeye başlamıştı.[/QUOTE]

benden gamsızdı o ya..bugun tutuştu o da ...yarın ayı kaçı diyip duruyor 15i dedim.10 gün oldu hı diyor şaşkınım benim kıyamam ya inşallah malum olmuştur ne diyimm

canlarim bende örgüye basladim bugün
insanin kafasi dagiliyo
ama öyle bisey falan ördügümden degil kafadan atiyorum biseyler yoksa pek beceremem

selam kızlar,benim dün adet olmam gerekiyordu ama hiçbir belirti yok.henüz test yapmadım hüsrana uğramamak için.şimdi ne yapayım?beklemeli miyim yoksa test mi yapayım?

iyiyim canım nasıl olayım gün sayıyorum
aman göğsüm battı aman kasığım ağrıdı ay kirpiğim karıştı diyerek yuvarlanıp gidiyoruz işte
sen nasılsın
slm canim nasilsin sen gun sayiyordun var hayirli bir haberin bizlere cnm benimde gunum bugun ama henuz bisey yok belirtide yok sanki vucudum kilitlendi

ayy bu gün ne oldu okuldan geldim üzerimi değiştiriyodum.göğsüm bu ay ne şişiyo ne ağrıyo.bende sıkınca ağrıyacak mı acaba diye aynanın karşısında sıkıyodum
kocam geldi tuhaf tuhaf bakıp çıktıay deli zannedecek adam beni.geçen de plastik bardakla gece 2de tuvaletten çıkarken yakalamıştı
bu gidişle bebiş olmadan kociş kaçacak

canim adetinin 11. günü basla bence 15-16sina kadar...
adetin düzenliyse 14. günü yumurtlarsin büyük ihtimal

selam kızlar,benim dün adet olmam gerekiyordu ama hiçbir belirti yok.henüz test yapmadım hüsrana uğramamak için.şimdi ne yapayım?beklemeli miyim yoksa test mi yapayım?

canım eğer canın sıkılmayacaksa bence yarın idrar testi yap derim ben,yani ben olsaydım çoktan yapmıştımhadi hakkında hayırlısı olsun inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…