Aralık ayında çift çizgiyi görenler :)

iki günde bir çalışamıyoruz,çünkü ikimiz de çalıştığımız için yorgun oluyoruz.O yüzden yumurtlamayı takip etmeye çalışıyordum.

sedase senin belirtilerin var mıydı benim daha bir hafta var ama karnım hafiften ağrıyor bide bugün bi lekelenme yaşadım bu arada sana hayırlı olsun canım

sağ olun arkadalar, allah tamamlamayı nasip etsin. bebek için yanan herkese dua ediyorum inanın. bende daha döllenme olur olmaz neredeyse tüm gebelik belirtileri başladı.yumurtlamadan bir hafta sonra gebeliğimi sezip iki hafta sonra öğrendim.eşim yakında ilk saniye anlayacaksın diye dalga geçiyor.ilk bebeğimde de öyle olmuştu,o 8.haftada kalbi durduğu için alındı.çok riskli bir gebeyim,birçok problem var,o yüzden korkuyorum ve bu kez bağlanmamaya çalışıyorum.inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız.

ya gögüslerime elleyemıom belim de agrıo kırmızı gelıo galiba gelmeeeeeeeeeeeeee :KK52::KK52::KK52:
1-2 gun olmazsam test yapcam

cnm yaaa inşallah guzel bi hamılelık gecirirsinnn 5 yıl olmus okuydum demin biz daha 5,5 aylık evliyiz

Daha hamile değilim ama bu ay bu topige geçmeyi planladığım için şimdiden birşeyler yazayım dedim belki uğur getirir. Allah isteyen herkese sağlıklı bebekler versin :KK71:

Gün sayanlar:
arzum66.............1aralık
hadi canım güzel haberlerini bekliyoruz
esraersoy............2aralık
Afr.........................3aralık
nurummm..........3aralık
Mzuhal.................5aralık
golge_cicegim....10aralık
Zkol.......................15aralık
kahvelokum.......18aralık

Rabbim uğur getirsin
Aralık ayı hamileleri:
sadese...........1aralık
ilk hamilemiz

:nazar:

Gün sayanlar:
nurummm..........3aralık

Rabbim uğur getirsin
Aralık ayı hamileleri:
sadese...........1aralık
ilk hamilemiz

:nazar:

bi şey kalmamış sizin günlerehdi hayırlısı

selamlar,benim olması gerekn günüm 30 kasımdı yani dün.fakat bende 28,29,ve 30 kasımda çok çok ufak birer defaya mahsus lekelenme oldu.bugün hiç birşey yok ve bir haftadır sürekli sancı çekiyorum.nedir ne değildir bilmiyorum.

Gün sayanlar:
nurummm..........3aralık

Bebişim1.............???????

Rabbim uğur getirsin