Aralık 2022 çatlatma iğnesi olanlar gelin süreci beraber geçirelim....

Önceki adetlerinizde bu kadar erken bel ağrısı vs yaşamıyorsan gebelik ihtimali olabilir canım sırt ağrın bacak ağrın mide ekşimedik vs ama akışa bırak ve kendini nolur strese sokma aç bi komedi filmi vs izle
Senin ne gibi belirtilerin var ymarım çift çizgin olur hiç test yaptın mı?

Canım valla bel ağrım bu kadar erken başlamazdı sırt ağrım yokta şuan yanıyor gibi oluyo ara ara ve bacak ağrım çok var valla bende strese girmek istemiyorum ama bu 2. İğnem 6 aydır tedavideyim psikolojik olarak biraz yoruldum
Seni umutlandırmak istemem ama düşük yAptığım ay en belirgin belirtim sırt bel ve bacak ağrısından uyuyamaz olmuştum hatta dayanamayıp ağrı kesici içtim üst üste

Senin ne gibi belirtilerin var ymarım çift çizgin olur hiç test yaptın mı?
Benimde bel ağrım ara ara kaşık alt karın sancı gibi akıntım var ama her sebeple olabilir tabii akıntı bugün başım çok ağrıdı .bir yandan test yapayım diyorum erkenden önlem alırım bi tarafımda oluruna bırak bırak diyor o test yapma süreci çok stresli

Seni umutlandırmak istemem ama düşük yAptığım ay en belirgin belirtim sırt bel ve bacak ağrısından uyuyamaz olmuştum hatta dayanamayıp ağrı kesici içtim üst üste
2 3 gündür ben yatağa yattığım zaman özellikle belim çok kötü oluyo ayakta dururken de daha çok hissediyorum dün mesela yürürken sol kasığma batma gibi bişi oldu bıçak saplanır gibi hala da ağrıyo o hiç geçmedi belirti aramaktan artık değişik oldum:) allah kucaklarımızı boş bırakmasın çok zor süreçler

Benimde bel ağrım ara ara kaşık alt karın sancı gibi akıntım var ama her sebeple olabilir tabii akıntı bugün başım çok ağrıdı .bir yandan test yapayım diyorum erkenden önlem alırım bi tarafımda oluruna bırak bırak diyor o test yapma süreci çok stresli
Valla ben test yapıyorum olmazsada kendimi alıştırıyorum pat diye negatif görmektense.Birde en çok geçen ay iğnemli bu ay iğne etkilerimi takip etmek istedim

Tebrikler sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏
Benimde iğnenin 10 .günü bugün test yaptım silik çizgi çıktı iğne etkisi olabilir.siz öncesinde yaptınızmı hiç test
Inşallah sizinde tutmuştur Allahın izniyle, hayır hiç test yapmadım çok zordu ama sabir ettim dedim bekliycam adetim tamamen geçsin sonra yaparım. Doktora 2 hafta sonra mi gitsem ne diyorsunuz doğru olurmu?

X