Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Aynen katılıyorum. Bir süre içmesekte oluyor. Ben de sabah kalkınca yatakta kahve keyfini çok severim 🙈 Uyanınca bir boşluk hissediyorum 😂 Kafeinsiz kahveyi bir soracağım doktoruma. Alkolde sosyal içiciydim ama severek içerdim ben de iki aydır içmiyorum. Bu yıl ilk defa yeni yıla ayık girdik 😂 Sigara zaten içmiyorum. Bir süre böyle artık 🤗
Bende kahveyi özlemiyorum ama kırmizi şarap burnumda tütüyor 😊

Pozitifi gören arkadaşlara bir sorum var!
Transferden sonra ne zaman,kaç gün sonra gebelik belirtileri başlıyor?

Bende hiç bir belirti olmadı. Bir de iğnelerin ağrısından gerçekten kendimi dinleyecek bir durumum olmadı. Gebelik testinden sonra hafif başladı belirtiler. Uyku hali , halsizlik, göğüslerime iğne batıyor gibi , hafif karnımda kramplar oluyor. Bir de aşırı terleme ve sıcaklama var menapozdaymışım gibi. İştah aynı hep vardı şimdi de var 😂

Transferden sonra belirti sanılan şeyler ilaçların etkisi canım. Belirtiler keseyi gördükten sonra başlıyor. Bel ağrısı, sıvı akıntı mide hassasiyeti, kaşıntı hepsi ilaç etkisinden. Ben iki kere pozitif bir kere negatif görmüş biri olarak 3 ündede aynı belirtileri yaşadım. Ama asıl mide bulantısı uyku hali keseden sonra başladı.

Transferden sonra belirti sanılan şeyler ilaçların etkisi canım. Belirtiler keseyi gördükten sonra başlıyor. Bel ağrısı, sıvı akıntı mide hassasiyeti, kaşıntı hepsi ilaç etkisinden. Ben iki kere pozitif bir kere negatif görmüş biri olarak 3 ündede aynı belirtileri yaşadım. Ama asıl mide bulantısı uyku hali keseden sonra başladı.
Test gününe kadar susuyorum 🤐🤗

Bende hiç bir belirti olmadı. Bir de iğnelerin ağrısından gerçekten kendimi dinleyecek bir durumum olmadı. Gebelik testinden sonra hafif başladı belirtiler. Uyku hali , halsizlik, göğüslerime iğne batıyor gibi , hafif karnımda kramplar oluyor. Bir de aşırı terleme ve sıcaklama var menapozdaymışım gibi. İştah aynı hep vardı şimdi de var 😂
Transferden sonra Insanda bir merak başlıyormuş🙈 neyse ben kanevice ye başlayayım,vakti geldi 😅

Merhaba, ben de yarın 2.denememe başlayacağım, umarım bu defa her şey yolunda gider ve olumlu sonuçlanır. 43 yaşındayım
Merhaba , sevgili bir fincan kahve hoşgeldiniz🤗 umarım her şey güzel gider ve güzel haberlerinizi paylaşırsınız. Yarın iğnelere mi başlıyorsunuz yoksa doktor kontrolümü?

Merhaba arkadaşlar benimde yarın moanem var Allah'ın izniyle tüp bebek tedavisine basliycAm.nir tek biesteron kullanıyorum şuan
Merhaba , ben de tedavi öncesinde bir kutu biestron kullanmıştım. Bir de her gün folicus. Hayırlı olsun güzel bir süreç olsun🙏

Biesteronun faydası oldu mu birde folicus folik asit mi
Günaydın , biestron ile ilgili yapılan araştırmalarda yumurta kalitesini arttırdığı belirtiliyor. Mutlaka olmuştur. Yine de tek başına yeterli değildir diye düşünüyorum. Prowomen ve Q10 gibi takviyelerde almak gerekiyor. Folicus evet folic asit.

Merhaba , sevgili bir fincan kahve hoşgeldiniz🤗 umarım her şey güzel gider ve güzel haberlerinizi paylaşırsınız. Yarın iğnelere mi başlıyorsunuz yoksa doktor kontrolümü?
Merhabalar, çok teşekkür ederim :) Bugün doktora gittim ve iğnelere başladım. Neden bilmiyorum, daha olumlu hissediyorum bu sefer :) Umarım sizlerle güzel haberler paylaşabilirim :)

X