°..° Aralık 2008 annelerinin "EN"leri °..°

hih! bilmem artik : )
ben yokum:mymeka:
kabul etmiyorum ben bu oylamalari ;sike var :roflol:

daha cok uğrasaydın sen de o zaman..
napalım yani modsan yoğunsan :mymeka:

:jeyyar:şaka yaptım,taşıma sakın konuyu:jeyyar:

bhk.cim son dakkada boş olan 2 maddyei güncelledim şekerim :enbuyukkk:

28.En Bebişi Tarafından Parmağında Oynatılacak Gibi Duran Anne: edolina kafaya bez takmaların falan hesabını sorar bence anita altta kalmaz hakkından gelcek edoşş haberin olsunnnnnnnn :roflol:

30.En Feminist Anne: byata kocayı evde çocukların başına bakıcı diye bırakıp gece gezmelerine gidiyomuşş :1shok: aboo bnmki beni tefe kor valla kafamçokkarıştı

aferin :mymeka:

değerlendirin tabi,
son gün bugünalkisalkisalkis

ben de sonuçları hazırlıyım yavaştan..

mihenkcim,

senin en son kategoride 2 adayın var..
şimdi farkettim..
ikisinden birini seçip bildiri misin?
yoksa oyunu sayamıcam :)

sonuçları merak ediyoruz
bende aceleyle yazmıştım adını unuttuğum arkadaşlar sakın kızmayın hepinizi çok seviyorum burda hepimiz bir aile olduk benim için çok özelsiniz.

kaydirigubbakcemile3 Ay alemsin sen cidden canım:roflol:
Ben Anita'ya daha neler yapacaktım aslında ama kıyamadım.Karnımdayken oturuyordu ya hep.O yüzden sezeryan olmak zorunda kaldım.Bi çıksın,ben onu başaşağı tutmaz mıyım..Dediydim de sen okumamışsın galiba delikafadulden Az büyüsün de bakalım kim kimi parmağında oynatıyo:jeyyar:
Ne yazık ki boşuna bana bu kategoride oy verdin,çünkü çoğunluk şu anda kayıplarda olan annemiz Zeynep'de.

bhk benimde boş olan en karizmatik anne adayım Goldgelb, eklermisin canımcıım.

okudum canım okumammıı.. gizli gizli takipteydim ben..:jeyyar: bnmkide senin gibi mecburi sezeyan ters durdugu için aynen yani.. çooooooook söledimm ulen sen bi çık ben seni amuda kaldırmassam die kaydirigubbakcemile3 ananı kestirip çıkmak nasıl oluo diee :roflol: ama gel görki kazın ayaagı öle olmiiiii, hakkımdan gelio bnm delikafadulden

bu arada oyumda feda olsun sana canım yaaaaaaaaaaaa :lepi:

Son düzenleme:
Aaaa ben günlerdir giremiyodum. Şimdi acele ile girdim sonuç belli olmuştur diye. Hala belli olmamış. Tühhh !...

ben tabloyu adam gibi hazırlayabildiğimde Şeniz

bende yüzümü yıkar yıkamaz bil. başına geldim sonuçları göreyim diye :sm_confused:
hani sen erkencisinya gecenin 3 ünde bile birşeyler yazdığın olur bazen
olsun canım sen hazırladığın listeyi bir ara yapıştırıverirsinŞeniz öptüm seniii

hii bak utandım şimdi..
biz oda değiştirdik de artık bilg tepemde olmuyor emzirmeye kalktığımda..kaydirigubbakcemile3

dün akşamdan beri bendede sabırsız bir bekleyiş
merak ediyorum doğrusu.

Betül sıpası 11 gibi uyuyor,
o zaman hallediyim ini hemen..
siz de azıcık heyecan yapın,
kırmızı halıyı vs ayarlayın birinciler için...

tamam canım büyük bir heyecanla bekliyoruz sonuçları
bende ozamana kadar oğluşumun yanında uyuyayım bari
belki rüyamda görürüm birinciyi

canımcım sen bu listeyi hazırlayıp yapıştırırken bir yandanda yeni yarışlar düşün
ayyy pek bir heyecan kattı topiğe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…