°..° Aralık 2008 annelerinin "EN"leri °..°

düşündüm düşündüm benim gibi en yaslı annişlerden birini neden en genç anne seçmiş olabilirsin diye sonra aklıma geldi benim çok genç gösterdiğimi yazmiştin bir kez şayet öyleyse a.s.a.s.

zaten aşağıda yazmişsin çelikçim :CüvCüv: evet doğru tahmin etmişsin :teselli:
byata biz de (miss le ben) seninle tanışmak isterdik gerçi biraz uzak oturuyoruz ama bakırköy-avcilar yerine daha genel bir buluşma tertiplersek sen ve zeamays hatta fas bile gelebilir belki hem sen serbest meslek erbabı biri olarak kesin araba kullanıyorsundur yasakkelime

aaa aşkol ilkimim sensiz saadet olur mu, bir an unuttum bebişim...

D

şimdi google earth'den ölçeceğim biçeceğim ve İstanbul'un tam orta yerini bulacağım, zira siz bir ucunda biz bir ucunda oturuyoruzşakkıdı

ben iki bebişle nerelere gelirim kız, toplanın siz bana gelin:içelim:

doğru valla kaydirigubbakcemile3 senin iki bebişle nasıl dışarı çıktığını getirdim gözümün önüne şimdi..

doğru valla kaydirigubbakcemile3 senin iki bebişle nasıl dışarı çıktığını getirdim gözümün önüne şimdi..

hahahaa ben gözümün önüne bile getiremiyorumkaydirigubbakcemile3 bizim dışarı çıkmamız için en az 3 kişi olmamız gerek:bbo::bbo::bbo:

Allahhhhhhhhhh yaşasın toplaşıyoruss. ben heryere gelirimm valla hihoyyyt zeacim bekliyos tam orta yer nereymiş.. taksimmi çıkacak:uhm: sende alıştırma yap zaten bebişlerle illaki bi gün çıkıcaksınn.. biri bi tarafta biri bi yerde amaney şenlik var :lepi: bende gözümde hep şey canlandırıorum. atıyorum 5-6 kişiyiz diyelim hepimizde bebek arabasıı nasıl sığcas yollara falana yada oturdugumuz cafeye düşünsenize delikafadulden byatacımda deniz otobüsüyle atlayıp gelcek buraya bi taşla 2 kuş vurmaya goldcum o trafik çekilmes diyeeee.. ay çok heycanlıı..

bu arada beni karizma seçerek yorum yapan arkadaşım çelikçimm çok sağoll vallaa güzel yorumun için. fiziki olunca şimdi utandım ayoll ama çookkk güsel bi duygu böle bişiler seçilmek sizler tarafından.. cadıdann karizmaya.. espirrilidennn çocuk ruhluya kadar benii seçenn seçmeyen bütün arkadaşlarıma canııı gönülden kalbimden teşekkür ediyorum hepinizi çook seviyorum iyiki varsınızz valla billa.. ağlamak istiyom sayın seyircilerrrrrr senağlama

Son düzenleme:

beşiktaş olsun beşiktaş, bizim işyerinde buluşuruz, restoranımız kafemiz hatta kreş bahçesinde oyun parkımız bilem var,(ammada reklam yaparmışım hee) valla daha uygun bir yer olamaz, ama ben ancak bebişler büyüdüğünde ikisiyle birlikte gelebilirim. yada yazı tura atar birini seçer getiririm. (ayyy kıyamam ben yaw ayırt edememkisenağlama )

ay bu oylar say say bitmiyor :bbo:

hele bazı kategorilerde maşallah herkes ayrı ismi söylemiş kaydirigubbakcemile3

kızlar stres oldum walla..
karıştırırsam diye kokrmaya başladım..
inş gözümden bişeyler kaçmıyordur arada,
haksızlık yapmak istemem.
ay herkes şimdiden hakkını helal etsin nolur

helal olsun bacım ne demek

Ne demek canım helal olsun tabiki..
Maksat eğlence nede olsaa.s.

ağlamak mı istiyosun miss :jeyyar:
alemsin walla güldürdün beni :))
:roflol: okuyunca bnmde gülesim geldi beaaaaaaa :roflol::roflol:

yazı turamıı :lepi: alemsinn yaaaaa.. zaptederis bacım biz ya onca kadın olcaz 2 bebeylemi başedemices :teytey: birimizinki uyurken öbürü el atar falan. ayıp ettinn getir cümcümeleride dötlerini yiyelim kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol::lepi:

ay bu oylar say say bitmiyor :bbo:

hele bazı kategorilerde maşallah herkes ayrı ismi söylemiş kaydirigubbakcemile3

helal olsun bacımdaaaaaa 26 nisan pazar şimdi bana erken geldi yaww... daha oy vermeyen baya var sankim. daha dayanırım diyosan bu sittrresee 30 nisana erteleyek delikafadulden

walla erteleyebliriz tabi de geri kalanların pek oylamaya niyeti yok gibi geldi bana...
siz bilirsiniz..

bence ertelemeyelim, sabredemem o kadarsengözlerimebaksanab

asıl sorun nasıl getiricem, gelin bizi evden alın o zaman:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…