Aralık 2008 anneleri moralim çok bozuk

Celik198408

Çok mutlu
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.602
213
40
:a015:günaydın kızlar bu sabah eşim çatlaklarımı farketti sengözlerimebaksanabçok fena olmuş bi çaresi yok mu dedi Çok üzgünüm çoookcnm çok sıkıldı her zorluğu biz çekelim sefasını onlar sürsün bide laf senağlama

akşam çok fena oldum midem bulandı gözüm şişti alerji oldum kafamçokkarıştıama sabaha bi şeyim kalmadı psikolojikti sanırım doğum sonrası ilişki korkusundan

çatlak meselesinden sonra daha çok bekler sanırımkötükedihüso

çatlak ve korku konusunda yorumlarınızı bekliyorum sizde durumlar nsl:uhm:

çatlak kremi kullanan varmı ne yapabilirim bide benimkiler kırmızı kırmızı 8*10 tane çizgi var sizinkiler nsl bunların renkleri değişecek m-tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

celık benım karnımda catlak olusmadı sadece yanlarda var cok az o yuzden bısey dıyemıcem
ama korku konusuna gelınce bende korkuyorum valla

Benim göbeğim de kırmızı çizgilerle dolu.Ben saymadım senin gibi ama 10 taneden fazla olduğu kesin.Altında da ameliyat izi var.Çatlakları gördükçe ben bile ürküyorum.Eşim senin eşin gibi konuşmadı hiç ama ben kendim rahatsız olduğum için ilişki kısmının gece loş ışıkta gerçekleşmesine özen gösteriyorum:))Sonradan renkleri beyaza dönüşecek sanırım.Annemdekiler beyaz çünkü:))Ne kadar zamanda rengi değişir bilmiyorum tabii.
Doğum sonrası çatlakları geçirdiği iddaa edilen bir krem var.İnternette reklamları çıkıyor hep.Benim ona verecek param yok açıkçası ama eşin çok istiyorsa alsın sana.Denemekten zarar gelmez sonuçta.

İlişkiden korkman çok normal bence.Yani o kadar acı çektikten sonra insan korkuyor doğal olarak.Eşin anlayışlı ve nazik olmak zorunda ilk zamanlar.Bunu ilişki öncesi onunla konuşmalısın bence.Benim doktorum ilişki esnasında acımasıyla ilgili bepanten sürebileceğimi söyledi.Faydasını göremesen de psikolojik olarak rahatlatır belki seni.

Ne diyeyim Çelik'cim.Bu günleri de atlatacağız.Zaman herşeye çare.
Sütünle kal canım.

canım bende çatlak yok ama,bebe yağını banyodan sonra sür derim.hem kafaya da takma.sen kendinle mutlu olmaya bak canım,geçecek bu fiziksel görünüm tabi.zamana ihtiyaç var.benimde hamilelikte göbeğimde çok kıllanma olmuştu,halen geçmedi.biz kendimizle barışık olalım önemli değil.

benim de cok çatladı karnım..
hem de birden bire oldu 9.ayda:bbo:

bende sitede baya bir okudum bu konuyla ilgili.
rejene denen kremden baya fayda görenler olmuş..
eşin böyle dile getirecek kadar rahatsız olduysa bu kremi alsın sana bence de..
tamamen geçirmese bile büyük oranda geçirdiğini söylemiş herkes.
çatlağın büyüklüğüne göre heralde..

bir de ne zaman beyaza dönücek rengi,ben de cok merak ediyorum doğrusu....

benimde son ayda çatlaklarım oldu, ameliyat çizgimin hemen üstündeler, kırmızı kırmızı ama ben kafayı takmıyorum hiç, ergenlik çağımdanda kalçalarımda vardı ama onlar beyazlar belli bile olmuyorlar dikkatli bakınca ancak, eşim çatlaklarımı görünce , oğlumun çatlakları bunlar annesi ne yapsın demişti, hem ben senin fiziğine değil sana aşık oldum, ne olursa olsun hiç önemli değil benim için dedi. Tabi bu bana moral vermek için söylenmişte olabilir
Kızlar ilişkiden korkmayın ya , ben birkaç yerde daha yazdım, eskisinden daha güzel oldu diye

konu ile alakası yok ama maşallah çok tatlı oğluşun annesi
benim de oğlum olacak inşallah, muhtemelen bu kadar sarışın olmaz ama inşallah bu kadar tatlı olurrŞeniz

Şekerim, gecmez diyenlere inanma bence geçiyor catlak! Sahillerde birr sürü doğum yapmış bikinili hatun görüyorum, tabii çok çok dikkatli bakmadıkça hiçbirinde göremiyorum çatlak matlak... Düşünsene doğum yapanların %90'ında oluşan birşey bu ama yazın kaç kadında görüyorsun? Hiç bozma moralini en fazla bir sene sonra eskisinden daha fistik olursun :)))

wallahi şanslıyım galiba
hamileliğimde hiç çatlağım olmadı
bebeyağı kullanmıştım tavsiye ederim
aman kızlar boşverin takmayın kafayı bu tür şeylere
sonuçta herkeste olan şeylerkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2

çok sağolun arkadaşlar eşim gerçekten krem almamı istiyo fiyatıda önsemez ama ben doru nun eşi gibi söylemesini beklerdimsonuçta o çatlaklar çok sevdiğimiz oğlumuz içindi
bu arada doru maşallah oğlun çok tatlı
loş ışık iyi fikir edoş ama gelecek haftayı bekliycek çünkü beni gerçekten çok şaşırttı onda öyle bi durum olsa ben üzülür diye söylemezdim ve önemsemezdim
inş en kısa zamanda düzelir goldcum moral verdin gerçekten o hatunlar nasıl eski haline döndüyse bizde döneriz inş

eşim ilk gece çok anlayışlıydı inş aynı anlayışı gösterir

çelikçim canını sıkma kolay değil koca çocuk çıktı karnımızdan..kafana çok takma psikolojini bozma madem laf etmiş en pahalısından aldırır kullanırsın kremini:))))

kızlar benimde karnımda çatlak neredeyse hiç yok ama kalçalarım felaket kötü ama eşim bana geçnede baktı veee aşkım kıyamam oğlum ne haler getrmiş seni dedi ve güldü geçti hiç önemsemedi bile zaten zamanla beyazlıcaklarmış ama bence ve eşimce hiç problem değil senin eşinde belki öyle demek istyememeiştir

benim de karnımda yok diye seviniyodum hamileyken bi gün bi baktım aynen ceyrem gibi kalçalarımda kırmızı kırmızı yollar var, önce anlamadım bile bunlar ney diye baktım ama meğer çatlakmış zaten genel olarak kilo sorunumu o bölgede yaşarım, hamilelikte de birden artınca dayanamayıp çatlamış zavallılar senağlama

doğum yapalı da 3 ay oldu daha eşimin gördüğünü zannetmiyorum teyzemin bi lafı vardı, kocana görmemesi gereken şeyi gösterme diye.. tabi her zaman mümkün olmaz ama elden geldiğince işte... sengözlerimebaksanab

canım bende kk araştırdım bepanten hani şu bebeklerin altını açtığımızda sürülen kremden cok iyi geliyormuş ben denemeye başladım benim çatlaklar cokda acıyordu acısını aldı biraz daha yeni başladım bir faydasını görürsem yazarım tekrar

canım şimdi o çatlaklar yeni olduğu için kırmızı ve belirgindir zamanla onlar beyazlaşıp belirginliği azalıyor rakadaşların önerdiği kremleride kullan tabi faydası olur eminim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…