Araç kiralama hakkında

Evet bu sitelerin havaalnında şubeleri varmış sanırım.
Baktım...
güvenilirdir dimi buralar ?
Evet güvenilir ban yenir mi bilmiyorum marka söylerken ga ile başlayan firmadan çok kiraladık biz çok da memnun kaldık güvenle kiralayabilirsiniz. Anılarım canlandı lüks araçlara binmenin tadına vardık bu firma sayesinde

Nırmal rent a cardan uzun yol için araba alınmaz dendi... o yüzden aklım karıştı doğrusu...
Düzgün firmalardan daha fazla verip adam gibi kiralayın diyorlar...
kafam allak bullak oldu

aslaaaa kurumsal olmayan yerlerden kiralama,kesin kurumsal olsun, bir yakınım biraz ucuz olsun diye kendilerine rent a car diyen bir yerden kulustur bir araçla kaza yaptı diye 30-40 bin para vermek zorunda kaldı, hem de yasal değil tehditle.

Yolcu360 sahibindene göre daha uygun geldi
Uçak ile gitmeyi düiündük
Ama 2 kişi gidiş dönüş 1.700 küsürü buluyor.
Bide havaş kullnmak zorunda kalıcaz...
Ee bide orada araba lazım olsa o imkan da olmicak malesef ki...
Kimse ile muhattap olmadan başbaşa yavaş yavaş gidebişiriz fiye düşünüyorum...
Bakalım galiba em iyisi yolcu360 dam yapmak

Aaaa ne kadar zamlanmıs ucaklar.Haklısınız böylesi daha iyi.Bazen Antalyaya 80-100 tl oluyordu da.Hani max 200 olur diyordum.En mantıklısı araba kiralamak.İyi tatiller :)

aslaaaa kurumsal olmayan yerlerden kiralama,kesin kurumsal olsun, bir yakınım biraz ucuz olsun diye kendilerine rent a car diyen bir yerden kulustur bir araçla kaza yaptı diye 30-40 bin para vermek zorunda kaldı, hem de yasal değil tehditle.
Hadi ya
Çok geçmiş olsun
Çok üzüldüm.
Evet eşim ucuza kaçmaz asla
Daha fazla olsun sigorta yaptıralım kafamız rahat olsu der.
Zaten sigorta da yaptırmayı düşünüyorum

Evet güvenilir ban yenir mi bilmiyorum marka söylerken ga ile başlayan firmadan çok kiraladık biz çok da memnun kaldık güvenle kiralayabilirsiniz. Anılarım canlandı lüks araçlara binmenin tadına vardık bu firma sayesinde
Ahahahahaha
Bende mercedes görddümmmmgözlerm dört açıldı
Eşimde sen ne istersen dedi bana bıraktı
Seni kırmicam bu sefer dedi
Çünkü evlenşrken ben arabamı saatım çk ağladım diye oda böyle jest yapmaya çalıştı
Bende bu fırsatı kaçırmim diyorum

Biz şubatta havaalanından kiralamıştık uçakla geldiğimiz için başka yere bakma fırsatımız yoktu. Peugeot 3008 kiralamıştık çok da memnun kalmıştık. 1 hafta diye kiraladık sonra 1 aya uzattık Türkiye’de daha fazla kaldığımız için. Havaalanınyerine normal yerden kiralamak daha mantıklı bence. Havaalanı daha kalabalık olur. Üstelik evinize teslim edip evinizden de teslim alıyorlar normal araç kiralama şirketleri. Elinizde eşyalarla havaalanına gitmek ne kadar mantıklı tartışılır.
Anladım canım
Doğru söylüyorsun.
O zaman adresten teslim alınaa daha iyi
Biraz daha araştırmak mantıklı öyleyse
Ben havaalanın yakın oturuyorjm eşyaları eve boşalttıktan sonra bırakıp taksiyle dönmeyi düşünmüştüm

Avisten kiralamıştım,bir arkadaşımızın düğünü için şehirdışına çıkınca,teminat bedelini aynı gün göndermişlerdi hesabıma(aracı teslim ettikten sonra) tavsiye edebilirim.

Avisten kiralamıştım,bir arkadaşımızın düğünü için şehirdışına çıkınca,teminat bedelini aynı gün göndermişlerdi hesabıma(aracı teslim ettikten sonra) tavsiye edebilirim.
Evet bugün avısı çok kiişi söyledi
Sanırım kurumsal bi yer
Ve araçları ile il dışına seyahatte yapılır dimi ?
Ya çok eski sorın çıkartabilicej olsun istemiyorum

Evet bugün avısı çok kiişi söyledi
Sanırım kurumsal bi yer
Ve araçları ile il dışına seyahatte yapılır dimi ?
Ya çok eski sorın çıkartabilicej olsun istemiyorum
Tabi ki yapılır. Araç seçmiştik biz hatta websitesi üzerinden, gittiğimizde seçtigimiz arac hazırdı aldık,kullandık anlaştığımız saatte teslim ettik. Havaalanından kiralamıştık biz aracı,oraya teslim ettik

Tabi ki yapılır. Araç seçmiştik biz hatta websitesi üzerinden, gittiğimizde seçtigimiz arac hazırdı aldık,kullandık anlaştığımız saatte teslim ettik. Havaalanından kiralamıştık biz aracı,oraya teslim ettik
Süper
Bende aynı şekilde düşüniyorum.
Çok teşekkür ederşm bu akşam araştırıp ne de rezervasyon yapacağım

Ahahahahaha
Bende mercedes görddümmmmgözlerm dört açıldı
Eşimde sen ne istersen dedi bana bıraktı
Seni kırmicam bu sefer dedi
Çünkü evlenşrken ben arabamı saatım çk ağladım diye oda böyle jest yapmaya çalıştı
Bende bu fırsatı kaçırmim diyorum
Evet Mercedes ve Audi kiralamıştık muhteşem arabalardı sonra araba aldık ama işte bazen kiralasak mı diyorum 😁

Budget, avıs, enterprise iyi firmalar. Havaalanlarından çok kiraladım. Gayet iyi araçlar veriyorlar. Yalnız günlük kilometre sınırı olabiliyor ona dikkat edin. İnternet sitelerinden yapabilirsiniz havaalanına gidince sigorta vs eklenebiliyor. Hız sınırı aşıldığında cezalar kredi kartınızdan kesiliyor. Otoban geçiş ücretleri de sanırım öyle.

Budget, avıs, enterprise iyi firmalar. Havaalanlarından çok kiraladım. Gayet iyi araçlar veriyorlar. Yalnız günlük kilometre sınırı olabiliyor ona dikkat edin. İnternet sitelerinden yapabilirsiniz havaalanına gidince sigorta vs eklenebiliyor. Hız sınırı aşıldığında cezalar kredi kartınızdan kesiliyor. Otoban geçiş ücretleri de sanırım öyle.
Ooo süper
Otoban ücretleri bizim kartımızdan kesiliyorsa süper
Araştırıyorum şuanda

X