araba sürmeye devam eden varmı

damlaxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
11
0
36
kızlar araba kullanıyorum ama kimse önermiyo doktorunuz bu konu hakkında söyledimi bişeyler

Bende hala kullanıyorum canım.Direksiyonu aşağıda değilde göğüs hizasına getirdim.Bu önemli çünki airbag açısından.Cuma dr gidicem sorucam bakalım daha ne kadar kullanabilirmişim.Sende çok dikkat et canım.Gerçi sen dikkat etsende çevrede öyle insanlar varki.Ben daha çok çevredikilerden korkuyorum.

merhabalar dün kontrolüm vardı yine sormayı unuttum doktoruma bende hala devam ediyorum canım aslında bırakmak lazım ama hava cok soguk bi de alıstım rahatlıga bu konuda doktoruyla görüsen varmı acaba kızlar

Bugün doktoruma sordum.5 hafta daha kullanabileceğimi söyledim.Yani demekki ortalama 30 haftaya kadar kullanılıyor.Merak edenlerin bilgisine.

Ben de akşamları eve gelirken kullanıyorum. Ama airbag konusunu hiç düşünmemiştim.

34 haftalık hamileyim ve kullanıyorum şu anda tek sıkıntım arabaya inip binerken yerleşmek onun dışında kullanırken bir sıkıntı olmuyo

28 haftalık hamileyim.bende kullanıyorum.doktorum son aya kadar kendini iyi hissedersen kullanabilirsin demişti..

35.haftaya kadar mecburen kullandım ama şimdiki aklım olsaydı kullanmazdım.en son nette okuduğum bir yazıda son haftalarda amniyon sıvısı azaldığı için karına alınan darbeler fetal ölümlere sebep olurmuş.yinede dikkat etmek lazım

X