Ara kanamalar

deryacam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
86
7
51
arkadaşlar; yaklaşık 3,5 aydır yüksek fsh nedeniyle ilaç tedavisi görmekteyim. bu bölümdeki pekçok arkadaşta öyle yada böyle ilaç tedavisi görmüş insanlarsınız. bu yüzden bilgi sahibi olacağınıza inanarak dr.dan önce size sormak istedim.

ilaç tedavisine başladım başlayalı normal adet döngüsünden başka ara kanamalar görmekteyim. bazen herzamanki adet şeklinde bazen de çok ama çok hafif bişey.. sanki kan değil de çikolata tarzında.....

geçen gün arkadaşlarla sohbet ederken bunun ne olabileceğini sorduğumda, benzer ilaç kullanan yada kaplıcalara giden kişiler içerideki hastalığın döküldüğünü, tedavinin başlamış olabileceğini belirttiler.

sizin de başınıza benzer ara kanamalar geldi mi? ilaçların yan etkisi mi yoksa tedavinin bir parçasımı bunlar?

süre bakımından kimi zaman 2-3 gün bazen deadet tarzında 4 -5 gün falan da devam ediyor.. kimi zaman gerçek bir kanama şeklinde bazen de kahverengimsi ancak tuvalet temizliği yaparken farkedilecek kadar hafif bir akıntı şeklinde...

kafam karıştı.... bu tarz şeyler sadece benim başıma mı geliyor yoksa içimizde ilaç kullanıp benzer şeyi yaşayan oldumu...:uhm:

X