Ara kanama

Kızlar ara kanama neden olur ?
Adetimden 1 hafta sonra başladı. Geçen hafta perşembe alttan muayene oldum. Doktor yumurtaların gününe göre gelişmemiş daha dedi. Cumartesi günü kahverengi kanama başladı ara ara peçeteye camasırıma geliyor. O günden beri kesilmedi de. Bir pedi dolduracak kadar olmamıstır belki. Ilk kanama günü ovülasyon testi yaptim yumurtlama mı acaba diye o kadar silikti ki çizgi. Muayeneden kaynaklı mı diye düşünüyorum ama bu kadar sürmesi normal mi ? Doktor kist falan da yok demişti. Bugün 4 gün oldu galiba.
Benim de ara kanamalarim oluyordu rahim filminde polip göründü. Histereskopi olacağım.

Ben 2019 da miyom ameliyatı oldum hormonlarimda sorun yok aşırı adet kanamasi ile ilgili konu açtım.Ben primolut kullanıyorum.buna rağmen kanama oluyor hafif aynı ara kanama gibi anlamadım ben bu durumdan geciktirici içip ara kanama gibi kanama yaşayan annemde menapoza mi girmeye başladın deyip daha da huylandirdi.ultrason muayenesinde bir sıkıntı görünmüyor.

Benim de ara kanamalarim oluyordu rahim filminde polip göründü. Histereskopi olacağım.
Bende adet oldum fakat yine de bir umuttur deyip test yaptırdım iki kere ikisi de negatif. İlişkiden sonra tam 7 hafta olacak yarın, fakat ara kanamalarım oluyor. Sizce tekrar yaptırmalı mıyım test, adet de oldum ama emin değilim belki geç döllenmedir

Bende adet oldum fakat yine de bir umuttur deyip test yaptırdım iki kere ikisi de negatif. İlişkiden sonra tam 7 hafta olacak yarın, fakat ara kanamalarım oluyor. Sizce tekrar yaptırmalı mıyım test, adet de oldum ama emin değilim belki geç döllenmedir
Adet olduysan gebelik yoktur.

Hanımlar merhaba
İki ay önce adetten 15 gün sonra lekelenmem oldu siyah kahverengi doktora gittim smear hormon testleri normal çıktı ultrasonda geçen ay olmadı ama bu ay tam yumurtlama günümde siyah kahverengi iki gündür yine geliyor iç
Çamaşırımın ortasında bazen yoğun bazen leke
Leke oluyor çok korkuyorum bana akıl verir misiniz

hanımlar merhaba iki ay önce adetime 10 gün kala ara kanamam oldu siyah kahverengi doktora gittim hormon smear hepsi temiz çıktı normal regl oldum gününde bittti şimdi bu ay yine oldu reglm bitti 7 gün sonra oldu siyah koyu kahverengi lekelenme bazen de akıntı şeklinde ultrason temiz dediler ama korkuyorum başınıza böyle bir durum geldi mi ?

hanımlar merhaba iki ay önce adetime 10 gün kala ara kanamam oldu siyah kahverengi doktora gittim hormon smear hepsi temiz çıktı normal regl oldum gününde bittti şimdi bu ay yine oldu reglm bitti 7 gün sonra oldu siyah koyu kahverengi lekelenme bazen de akıntı şeklinde ultrason temiz dediler ama korkuyorum başınıza böyle bir durum geldi mi ?
Haziranda açmıştım konuyu yazılanlari yeni görebildim. Benim aylardir oldugu gibi bu ay da başladi ara kanamam. Dediginiz gibi koyu kahve. Doktor randevusu anca bulabildim ağustos 15ine. InsaAllah adetin 3. Gününe denk gelirde hormonlarima da bakilır. Cok kötü bi durum biraz koyu kıvamlı işin açığı bu yüzden iliskiye de girmek istemiyorum cocuk istegime rağmen. Çünkü her saat bakıyorum özellikle hareket halindeysem kesin lekelenme oluyor 🥲

Kızlar bende 19 haziranda kürtaj oldum 24 ağustosta adet oldum bitti yaklasik 3 4 gündür siyah kahrengi kirmizi akintim var neye uğradığımı sadirdim adet döngüsü değiştirir mi

X