Ara kanama

canlican

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2023
55
21
28
Kızlar ara kanama neden olur ?
Adetimden 1 hafta sonra başladı. Geçen hafta perşembe alttan muayene oldum. Doktor yumurtaların gününe göre gelişmemiş daha dedi. Cumartesi günü kahverengi kanama başladı ara ara peçeteye camasırıma geliyor. O günden beri kesilmedi de. Bir pedi dolduracak kadar olmamıstır belki. Ilk kanama günü ovülasyon testi yaptim yumurtlama mı acaba diye o kadar silikti ki çizgi. Muayeneden kaynaklı mı diye düşünüyorum ama bu kadar sürmesi normal mi ? Doktor kist falan da yok demişti. Bugün 4 gün oldu galiba.

Muayeneden olmus olabilir. Benimde adetim bittikten bir hafta sonra ikigun adet gibi kanama oldu. Hemen gittim doktora. Yumurtlama kanamasi dedi. Adetimde gecikti. Tekrar gittim muayene oldum. Hicbir sikinti yok deniyo. Adet olmayi bekliyorum.

Muayeneden olmus olabilir. Benimde adetim bittikten bir hafta sonra ikigun adet gibi kanama oldu. Hemen gittim doktora. Yumurtlama kanamasi dedi. Adetimde gecikti. Tekrar gittim muayene oldum. Hicbir sikinti yok deniyo. Adet olmayi be
Muayeneden olmus olabilir. Benimde adetim bittikten bir hafta sonra ikigun adet gibi kanama oldu. Hemen gittim doktora. Yumurtlama kanamasi dedi. Adetimde gecikti. Tekrar gittim muayene oldum. Hicbir sikinti yok deniyo. Adet olm
Evet dün kesildi nedenini anlayamadım 🤷‍♀️
bendede lekelenme oldu adetten 1 hafta sonra 2 gün leke gibi geldi şimdi biraz daha fazla ama adet kadar çok değil 3. Gün bugün. Doktora gittim lekeyi görünce baktı ultrasonla kötü bir durum gözükmüyot dedi. Kanama bitince smeare gideceğim ama hiç olmamıştı şimdiye kadar böyle birşey

bendede lekelenme oldu adetten 1 hafta sonra 2 gün leke gibi geldi şimdi biraz daha fazla ama adet kadar çok değil 3. Gün bugün. Doktora gittim lekeyi görünce baktı ultrasonla kötü bir durum gözükmüyot dedi. Kanama bitince smeare gideceğim ama hiç olmamıştı şimdiye kadar böyle birşey

Cumartesi basladı. Kesildigini düşünmüştüm ama miktar azalmis arada geliyo hâlâ yarın 1 hafta olacak
Bende bugün doktora gittim. Hormonel olabilir, stresten olabilir dedi. Pazartesi tsh ve hormonlara bakacak, şekere bakacak. Polip olabilir dedi. Onun içinde farklı tetkikler yapabiliriz kesilmezse dedi. Benimde hala devam salıdan beri. Bakalım nereye kadar gidecek bilemedim böyle

Gittim hormon testi yapılılacak ve polip vs var mı diye detaylı bakılacak. Yarın gideceğim bakalım. benimde devam ediyor miktarı azaldı benimde ama bugün 1 hafta oldu
Ben de gelecek ay gitmeyi düşünüyorum doktor arayisindayim. Son gittigim doktordan hic memnun kalmamıstim. Ara kanamadan dolayı tedirgin olup yumurtlamayi da degerlendiremedim diye düşünüyorum. Gebelik engelleyici bi durum çıkmaz umarım 🤷‍♀️

Ben de gelecek ay gitmeyi düşünüyorum doktor arayisindayim. Son gittigim doktordan hic memnun kalmamıstim. Ara kanamadan dolayı tedirgin olup yumurtlamayi da degerlendiremedim diye düşünüyorum. Gebelik engelleyici bi durum çıkmaz umarım 🤷‍♀️
Benimde ilk kez başıma geliyor. İnsan bu lekelenmelerle kendini çok kötü hissediyor. 1 hafta oldu benimde. Kafama takıyorum ondan geçmiyor herhalde hala ara ara geliyor gün içinde

Benimde ilk kez başıma geliyor. İnsan bu lekelenmelerle kendini çok kötü hissediyor. 1 hafta oldu benimde. Kafama takıyorum ondan geçmiyor herhalde hala ara ara geliyor gün içinde
Şunu da fark ettim kendimi yordugumda zorladigimda artıyor. Sabah uyanıyorum pek yok gündüz daha yoğun. Belki mevsimseldir diyorum. Ya da stresten. İnsaAllah bi sorun olmaz

Şunu da fark ettim kendimi yordugumda zorladigimda artıyor. Sabah uyanıyorum pek yok gündüz daha yoğun. Belki mevsimseldir diyorum. Ya da stresten. İnsaAllah bi sorun olmaz
İnşallah. Bende kafaya takmaktan geçmiyor diye düşünüyorum. Çünkü aklım hep orada. Düşüncelerde hormonlarımızı dahi etkiliyor çünkü. Yarın sabah kan vereceğim bende. Tsh, hormon ve şekere bakılacak birde polip var mı diye bakılacak farklı bir aletle. Hayırlısı inşallah biter. Şimdi böyle olunca normal adet tarihimizde değişecek muhtemelen

İnşallah. Bende kafaya takmaktan geçmiyor diye düşünüyorum. Çünkü aklım hep orada. Düşüncelerde hormonlarımızı dahi etkiliyor çünkü. Yarın sabah kan vereceğim bende. Tsh, hormon ve şekere bakılacak birde polip var mı diye bakılacak farklı bir aletle. Hayırlısı inşallah biter. Şimdi böyle olunca normal adet tarihimizde değişecek muhtemelen
Farklı bi alet dediğiniz nedir

X