Ar koltuk alt terlemesi iin Sweatex ter pedi

oezlem06

evli & mutlu
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
1.977
11
selam kizlar..
benimde koltuk altlarim asiri derecede terliyor hemde oturdugum yerde..yaz & kis hep terliyorum..
onca deotorant denedim ama hicbiri fayda etmedii.. :çok üzgünüm:
son care olarak bu pedleri deniyim diyorum..
internette tesadüfen buldugum sweatex gibi pedlerden denicem artik..

Aranizda hic Koltuk Altı Ter Pedleri kullanmis/kullanan varmi??

ben şimdi baktım nette fiyatıda çok makul 7,5 tl 10 adet imiş
bütün kıyafetlere içten yapıştırılabiliyormuş
maxim alıp almama arasında çok kaldım
çünki yazın kol altı bölgem çok fazla terliyor ,şimdiden kara kara düşünmeye başladım ama maximde ilerde ya ciddi sorunlar yaratırsa diyede düşünmüyor değilim:KK43:(
ben bu pedden alıcam
kullanınca yazarım buraya
paylaşım için çok tşk

ben şimdi baktım nette fiyatıda çok makul 7,5 tl 10 adet imiş
bütün kıyafetlere içten yapıştırılabiliyormuş
maxim alıp almama arasında çok kaldım
çünki yazın kol altı bölgem çok fazla terliyor ,şimdiden kara kara düşünmeye başladım ama maximde ilerde ya ciddi sorunlar yaratırsa diyede düşünmüyor değilim:KK43:(
ben bu pedden alıcam
kullanınca yazarım buraya
paylaşım için çok tşk

kiz ben aldim o pedlerden bakalim denicem.. yukarda yazdigim marka degil baska markayi aldim cünkü o yazdigim marka internetten siparis ediliyor..
bakalim bi deniyim insallah faydasi olur.. yoksa napacagimi artik bende bilmiyorum..
deodorant fayda etmiyor bende.. :çok üzgünüm:

senin aldığın marka neydi
bu pedler inş sentetik değildir
sentetikler zararlı
ben deotak 7 gün 24 saat korumalı olandan kullanıyorum ama aşırı terlemeyi yazın durdurmuyor mlsf
kışın etkili oluyor bende
maxim iyi gibi görünüyo yorumlara bakınca ama işte tereddütlerim var yazdığım gibi:KK43:(

nerden aLdınız acaba bu pedLeri..
KremLer fLn zararLı oLabiLir yaa :/ BunLar en iyisi gaLiba..

googleye koltuk altı pedi yaz karşına çıkar pedler
ben yukardaki isimle girdim 10 adet ped 7,5 tl idi

kizlar ben aldm pedlerden.. ve suan kullaniyorum ama inanin pek faydasi yok yaa..
yada benmi iyisini almadim..
bu pedleri giyidigim badinin icine yapistirdim ama kayiyio.. bazi tarafini kuru tutuo ama kaydigi icin yine islaklik oluyo tabii..
ama deodorantan cok daha iyi..
deodorantlari sürdügüm an islanio benim koltuk altim.. offf yaaa. vallah artik böyle bi süre idare etcem.. eger gercektn baktm olmuyo napim koltuk alti icin botox yaptirim heralde.. :çok üzgünüm:

oezlem 06 sen hangi markayı aldın cnm
sweatex ter pedi için hertürlü kumaşa rahatlıkla yapışır yazıyor..

ismi Till flai...

sweatex TR de varmi? ben yazin türkiyeye geldigimde bide onlari deniyim olmassa.. yada türkiyedeki doktorlara gitmeyide düsünüyorum.. burdaki dotkorlar pek anlamio..

ben de aynı dertten muzdaribim...ve benim de kol altlarım çok terliyor....maxim almayı ciddi ciddi düşünüyorum...fakat bu pedleri de bir denedikten sonra...10 tanesi 7,5 TL çok değil mi yine de?....benneyaptımki bir de merak ediyorum,pedleri yapıştırdıktan sonra kıyafette belli olmuyor mu ve kabarık durmuyor mu?....

pedler cok ince pek belli olmuyor.. ama tabi ped sade pamukdan olmadigi icin naylon sesi geliyo ya kaydirigubbakcemile3
artik bende kolumu kaldirmamaya calisiyorum .. napalim...kaydirigubbakcemile3

pedler cok ince pek belli olmuyor.. ama tabi ped sade pamukdan olmadigi icin naylon sesi geliyo ya kaydirigubbakcemile3

peki canım memnun musun?....sen sweatex mi kullanıyorsun?....bilgi verir misin?....

ozaman senin kullandığın ped sentetik
buda hiç sağlıklı değil
en iyisi terlemeye devam:KK43:(

ya kızlar bende koltukaltı terlemesinden acayip muzdaribim...ben de aldım bu sweatex pedlerden..ama dolapta duruyo öylece...çünkü yapışkanlı kısmı çok yetersiz..durmuyo kıyafette anında kayıyo..ben kullanamadım.maxim den de korkuyorum kullanmak istemem. son çare olarak botox kalıyor..çok mu pahalı ya....uff bari sadece yaz için yaptırsam yılda bi kez..yaptıran varmı aranızda?

merhaba , ben de koltuk altı terinden cok muzdariptim, bi de reasürans şirketinde çalışıyorum her gün gömlek giyiyorum. koyu lekeler olusuyordu. Sweatex cıktı da resmen hayat kalitem yükseldi, yapıskanı cok kuvvetli deil ama kaymıyor benim gömleklerimden. Ped sentetik deil bu arada. Ben cok rahat ettim deneyin muhakkak siz de benim gibi ter lekesinden cok rahatsızsanız. ben bakırköyde eczaneden alıyorum.:lepi:

merhaba simel,bu ped bütün teri emiyormu
sıcaklarda kol altım okadar ıslanıyorki bana ped med fayda etmeyecek gibi geliyor,ne dersin sweatex bu manadada işe yarıyormu ,kullanıcı olarak yorumun nedir?

ya kızlar bende koltukaltı terlemesinden acayip muzdaribim...ben de aldım bu sweatex pedlerden..ama dolapta duruyo öylece...çünkü yapışkanlı kısmı çok yetersiz..durmuyo kıyafette anında kayıyo..ben kullanamadım.maxim den de korkuyorum kullanmak istemem. son çare olarak botox kalıyor..çok mu pahalı ya....uff bari sadece yaz için yaptırsam yılda bi kez..yaptıran varmı aranızda?
Ben geçen sene yaptırdım botox ama el ve ayaklarıma..1500 Tl ödedim ama koltukaltı o kadar tutmaz bence daha az bir bölüm çünkü.Süresi 8-9 ay falan sonra yine eski haline dönüyor..

selam, sweatex terin tamamını emiyor. ben dedigim gibi cook rahat ettim. cok da kücük bir ped deil, o yüzden bence sorun yasamazsın. simdi yenisi cıkmıs yapıskanı da cok iyi hic kaymıyo artık. havalar iyice ısındı, umarım faydasını görürsün

selamlar

simel ozel msj atmaya calıstım ama atamadım nereden ne kadara aldıgını yazabılır mısın acaba benımde acılen ıhtıyacım var netten mı aldın acaba markası nedır bı de kac tane cıkar ıcınden sımdıden cok saolasın

X