Aquafilling Hakkında Bilgi Sahibi Olan Yada Yaptıranlar...

Merhaba aquafilling dolgusu meme dokusunun içine tamamen karıştığı için herhangi bir sorun olduğunda çıkarılması çok zor sağlığınızı tehlikeye atmayın.bendeçok araştırmıştım 3 ay önce protez meme büyütme yaptırdım fakat bir kaç gün önce çıkarttım.bence insan olduğu haliyle kendi doğalıyla tamamen barışık olmalı.sizde biraz takıntılıyım yazmışsınız ben hem o yabanci şeyleri içimde kabullenemedim Hemde boyun ve kol ağrılarım oldu.3 çocuk annesiyim bu üç ay zarfında çocuklarıma hiç kanalize olamadım hiçbişeyle ilgilenemedim sürekli aklım yaptırdığım silikonlardaydı çok pişmanlıklar yaşadım.çok iyi bi hastanede çok iyi bi Prof. Yaptı ameliyatı hiçbir komplikasyonda yaşamadım fakat İnanın sosyal yaşamım aile hayatım olumsuz çok etkilendi.yaşamadan anlayamadım neyseki şimdi iyiyim eski günlerime döndüm mutluyum küçükte olsa olan herşey bana ait.sizin için de hakkınızda hayırlısı olsun sağlıkla ilgili kısımları iyice okuyun es geçmeyin bu yabacı maddenin bedenimizdeki etkilerini iyi araştırın hakkınızda hayırlısı olsun.

NE kadar güzel anlamışsınız kendinizi ve yaşadıklarınızı
Bende işte tam bu sebeplerle emin olamadığım için bana ait hissedemezsem çıkarttırma ihtiyacı hissedersem diye korkumdan yaptıramıyorum ama push up sütyenlerle çözümü buldum valla masrafsız temiz çok iyi hissediyorum onlarla dolgun dolu duruyor en azından 75 bedeni doldurdu full destek ile o bana yeter çok teşekkür ederim zaman ayırıp anlattığınız için sağolun

Rica ederim bu ameliyat çoğu kadını mutlu ediyor ama bizim gibi mutsuz olanların sayısı da az değil.meme büyütme ameliyatını en çok burda okumuştum çoğunlukla olumlu şeylerdi.fakat benim için öyle olmadı.yaşadıklarımı paylaşmalıyım ki bu yönünü de görsün okuyanlar diye düşündüm.ben şimdi çok mutluyum çok şükür sadece sporcu sütyeninden çıkıp push up ta olsa normal sütyenlerimi giyceğim günü bekliyorum:))

Vallahi ne yalan diyim tek olmadığımı hissettim ve sizin gibi güçlü kadınlar da olabildiğini öğrendim sayenizde
insanın kendi ile barışık olması kolay değil ve aslında çok da güzel başarabilirsek eğer..
Siz başarmışsınız ne mutlu inşallah bende başarırım tam anlamı ile.
aslında bi yönden bakınca şükretmek gerektiğini düşünmeye başladım bende bugün push up yarın desteksiz takabilirim belki de buna da şükür diyorum en azından sizin de dediğiniz gibi bana ait ve sağlıklı daha ne olsun çok teşekkür ederim katkılarınız için

siz ankarada kime ameliyat oldunuz acaba?birde ne zaman yumuşama oluyor

Ferruh bingül’ e oldum. 2 ay dolmadı daha, yumuşama başladı. Tam yumuşama için 6 ay denilmişti
merhaba ,
Ben de ferruh beye amelıyat olacagım ,
nasıl gectı sureclerın kas altı yapıyor genelde , ılk gun hıc agrı olmuyormus , ama narkoz gectıkten sonrakı surecı merak edıyorum , sosyal hayatnızı ne boyutta etkıledı,

destegnıze ıhtıyacm var , sevgıler

Merhabalar. Evet kas altı 310cc oldum. Şöyle ifade edeyim , inanılmaz korkmaktaydım ne kadar inanırsınız bilmiyorum hiiç te zor değilmiş. Evet gögüste bir agırlık hissi oluyor cok doğru. Yatarken kalkarken biraz zorluyor ama asla dayanılmayacak bir agrı değil. Benim ağrı eşiğim aşırı düşüktür ona rağmen agrı kesici kullanmadım (eve geçtigimde). Sosyal hayata engel olmuyor ama işte kolları yukarı kaldırmak gibi sıkıntılar tabi olacak bir süre. Onun dışında tam bir rahatlama birinci ay itibariyle sağlanıyor :) ben iyileşme acıları yaşadım biraz. 1 ay sonra igne batmaları oluyordu meme uclarıma . O da sinirlerin iyileşme acısıymış. İşte böyle :)

Sonunda mutluluga kavusmussunuz cok sevındım :) 310 cc bıraz bana kucuk geldı sanırm meme dokunz vardı sızın benım cok kucuk oldugu ıcın 350-360 cc dedı
Darısı bana ınsallah ben sehır dısından gdecegm amelıyat ıcın ,
size ne kadara mal oldu bu süreç acaba ,

Türkiyede bu dolguyu yapan doktorlar para için yaptır. Bakın yurt dışında üretici Aquafilling firması çıkan komplikasyonlar nedeniyle mahkemeye verilmiş ve firma kapatılmış. Bu maddeler gerçekten kötü. Hele memeye popoya asla yaptırmayın. İltihap eden enfeksiyon yapan ucuz basit maddeler. Doktorlar bu maddeyi 3 kuruşa alıyor binlerce dolar kar ediyor. İnternette tıptan fiyatları var. Neticede firma kapandı. Olan bu maddeyi yaptıran insanlara oldu. Poliamid veya poliakrilamid kellerden uzak durun. Size yüzde 98 i su deniliyor. 5 yılda erir deniliyor oysa hiç erimiyor. Bende yaptırmıştım hem de nazolabial e. Çok komplikasyon yaşadım. Uzak durun bu doktorlardan.

Ayrıca firma komplikasyonlar nedeniyle mahkemelik olmuş bu nedenle kapatılmış.
Aquafilling % 2 poliakrilamid ve% 0,9 sodyum klorür çözeltisinden oluşur. Çek Cumhuriyeti'nde yüz şekillendirme için yumuşak bir doku dolgusu olarak geliştirilmiştir, ancak şu anda meme ve kalça büyütme işlemlerinde kullanılmaktadır. Enjeksiyonu prosedürü kısadır (jel cilt yoluyla bir iğne ile enjekte edilir) ve lokal anestezi altında gerçekleştirilir. İyileşmenin - reklamı yapıldığı gibi - bir hafta sonra sonuçların görülmesi ile birlikte bir gün sürmesi bekleniyor.

Meme büyütme jellerinin tehlikeleri
Piyasada ilk kez bu yana sayısız raporlarla kanıtlanmış olarak Asimetri, deformite, hipoekoik nodüller ve damar içi kaçak, sadece bu ürünün kullanılması birçok potansiyel olumsuz komplikasyonların birkaçıdır 1 . Mevcut deneyimler, neredeyse hiç absorbe edilmediğini ve sorunları daha da kötü hale getirmek için çıkarılmasının fiziksel olarak imkansız olduğunu göstermektedir. Bütün bunlar, bu güne kadar!), Tamamen emilebilir ve tamamen güvenli bir şekilde yaygın olarak ilan edildi.

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahlar, Aquafilling enjeksiyonlarından sonra meme şekil bozukluğu vakalarının ciddiyeti hakkında alarm zilini çalıyor : birçoğu geri döndürülemez ve hatta meme rekonstrüksiyonu gerektirebilir. Kanül emme, tuzlu sulama ve manuel fiziksel basınçla bile jeli tamamen çıkarmak için - en deneyimli cerrahlar için bile - büyük bir zorluk olduğu kanıtlanmıştır. 2

Komplikasyon riski, jelin sadece mesela örneğin ultrasonografide görüntü kılavuzluğu olmadan enjekte edilmesinden dolayı daha da yüksektir.

Yoldan sapmayın: Aquafilling = Los Deline
Bu nedenle, ABD Gıda ve İlaç İdaresi'nin (FDA) 3'ün 2015 yılında dolgu maddesinin kullanılmasına izin vermemesi veya Kore Akademik Estetik ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi Derneği'nin 2016'da 4'ün kullanımına karşı bir pozisyon açıklaması yapması şaşırtıcı değildir. Aquafilling.

Bununla birlikte, bu işlemlerin yanı sıra yüksek komplikasyon riski nedeniyle, jel tekrar tekrar kullanımdan çekildi, ancak daha sonra başka isimler altında yeniden kaydedildi. Polonya Plastik Cerrahi Kliniği tarafından Varşova 5 Tıp Yüksek Lisans Eğitim Merkezi'nde bildirildiği üzere , bu emsal son zamanlarda Polonya'da gerçekleşti. Polonya Tıbbi Ürünler, Tıbbi Cihazlar ve Biyosidal Ürünlerin Tescili Dairesi Ofisi Tıbbi Ürünlerin Gözetleme ve Klinik Çalışmaları Bölümü kararı ile Aquafilling Bodyline kullanımdan çekildi, ancak birkaç ay önce yeni bir ürünle pazara iade edildi. adı - Los Deline . Üretici, pazarlama nedenleriyle isim değişikliğinin yapıldığını bildiren bir bildiri yayınladı.

Bir avukatın bakış açısı
Firmamız, Aquafilling / Los Deline'e enjekte edildikten sonra advers reaksiyondan mustarip, artan sayıda hastayla temasa geçmiştir. Jelleri, belirli soruşturma ve dava zorluklarını ortaya çıkaran Çek Cumhuriyeti'nde üretildiği için, sınır ötesi boyutta. Klara Dvorakova'nın çok takdir ettiği yardımlarla, PEOPIL işbirliği ile, ürün üreticisine ilişkin bulgular elde ettik. Komplikasyonlar konusundaki medya kapsamındaki eksiklikten endişe duyuyoruz ve tüm potansiyel poliakrilamid hidrojel kullanıcılarına, göz önünde bulundurularak işlem yapılıp yapılmayacağına karar vermeden önce ayrıntılı araştırma yapmalarını tavsiye ediyoruz ALINTIDIR

Selam
Ben zaten sonrasında aquafillingten vazgectım yabancı sitelere cok şikayet okudum
Silikon ameliyatı oldum 6 ay oldu çok memnunum Allah’a şükür bir sorun yaşamadım
yine de bu bildiler için çok teşekkürler
Bu bildiler çok kıymetli merak eden düşünen herkes okumalı

Merhaba bu bahsettiğiniz doktorun ismini öğrenebilir miyim ve nasıl ulaşabilirim kendisine ? Son olarak siz hangi işlemi yaptırdınız ya da herhangi bişey yaptırdınız mı? Çok soru sordum ama kusura bakmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…