Anuka ya Dua Edelim Ltfen!

çok şükür,en kısa zamanda aramıza dönmesi ümidiyle tüm arkadaşların gözleri aydın.

Dualarım senin için anuşka ablam.:Saruboceq:
Allah acil şifalar versin.
Ameliyatın başarılı geçmesine sevindim.
En kısa sürede seni aramızda görmek istiyoruz...a.s.

anuşka canım geçmiş olsun , acil şifalar dilerim canım
BİR AKSİLKİ OLMASZA GELMEK İSTİYORUM ZİYARETİNE ,

Son düzenleme:
Ay ben bu konuyu niye görmemişim ya... Çok üzüldüm ve utandım arkadaşlar. Gerçekten şimdi gördüm.
Mesaj yollamış olan herkese çok teşekkür ediyorum.
Cimcimeceyda sana da teşekkür ederim.
Bunca dua bana çok gelir, birazı da şifa bekleyen diğer hastalara gitsin olur mu?

Ameliyatın başarılı geçmesine çok sevindim çok geçmiş olsun anuşkam tez vakitte sağlığına kavuşursun inşaallah..

Ay ben bu konuyu niye görmemişim ya... Çok üzüldüm ve utandım arkadaşlar. Gerçekten şimdi gördüm.
Mesaj yollamış olan herkese çok teşekkür ediyorum.
Cimcimeceyda sana da teşekkür ederim.
Bunca dua bana çok gelir, birazı da şifa bekleyen diğer hastalara gitsin olur mu?

anuşumm bitanem çokkkkkk çok gelmiş geçmiş olsunnn
allah şifalar versin
olduda bitti maşallahhhh
koskocaman öptükkk minik aslanımlaa

anuşumm bitanem çokkkkkk çok gelmiş geçmiş olsunnn
allah şifalar versin
olduda bitti maşallahhhh
koskocaman öptükkk minik aslanımlaa

Canım, çok teşekkür ederim. Aynen oldu da bitti maşallah durumu sözkonusu. Tek farkı, memem yerinde durduğu için size pilav pişiremiyorum. İnşallah gerisi de kolay gelir.
Çok öptüm seni bidenem...

cooooookkkk gecmisler olsunnnnn canim.. darisi diger hasta olan arkadaslarimiza.. öptüm seni anuska

Canım, çok teşekkür ederim. Aynen oldu da bitti maşallah durumu sözkonusu. Tek farkı, memem yerinde durduğu için size pilav pişiremiyorum. İnşallah gerisi de kolay gelir.

allah beni ne etsin, nasıl eylesin e mi :mymeka: bu saatte kafa durmuş artık anladım. neden mi? yukarıdaki mesajı okuyup fisfisfis kafamı kaşıya kaşıya bir güzel ameliyatla pilavın alakasını böyle bir gelenek olup olmadığını düşünen ben şu anda :roflol: şeklindeyim.

sevgili anuşka,
bundan sonra da tedavilerinin çok kolay geçmesini dilerim. tekrar geçmiş olsun.a.s. :nazar:

pilavda toprişkonun pisinden olsun teyzesiii
pipi derimizi saklıyoduk ama senden kıymetli değil ya

Canım çok şükür artık aramızdasın. Tedavinde gayet kolay geçecek hiç merak etme. Tüm kk ailemizin gözü aydın. Değerli öğretmenimiz aramıza sağlıkla ve memeli olarak döndü:))))

X